Zayıflama Yarışması/ 2.TAKIM

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
Nasıl gidiyor canım bırakma çabaları neler yapıyor paşa ? Adı neydi oğlusun bu arada esin destek olsa keşke

Kız senin gizli açık her türlü hayranınım ben biliyorsun ;) tabi sarıl hem de sıkı sıkı

Olayları kavramaya çalıştım canım ondan beğenip beğenip okudum
:mavis::asikk:
ay keske eslerde de yedek depo olsa zor dönemlerde onlardan kullansak :krizz:yazık kzuucuk dıs yuzunden erken bırakacak

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
@_ikra_ eliptiginin taşıma kapasitesi kaçtı canım ondan ses yapıyor olabilir mesela 120 diyr ama 90larda ses yapıyor genelde
150 kilo yazıyor canım. Ama ben sürerken değil 70 kiloluk kızım sürerken ses çıkarmaya başladı;).
Alırken kullanıcı yorumlarına da çok bakmıştım, herkes çok memnundu. Hayırlısı bakalım bi yolu bulunur elbet.

@KöyünDelisi tamamdir yarın menüleri yorumlamaya da baslicam inşallah
Bilmiyorum bu tontis oğluma nasıl unutturucam bakalım bismillah dedik bir kere
Şakın vermeye kalkma bu saatten sonra, ben yapmıştım o hatayı. Kızım iki gün ateşler içinde yanmıştı. Dr iki günden fazla memede süt kalınca kesilir onu verdiğin için ateşleniyor diyince dank etti.

asfarovski

Daimi Üye
Tepki
738
:mavis::asikk:
ay keske eslerde de yedek depo olsa zor dönemlerde onlardan kullansak :krizz:yazık kzuucuk dıs yuzunden erken bırakacak

Benim oğlan geçenlerde babasını üstsüz yakalamış ha bire aranıyor uyku sersemi babasının çocuğu bana bir atışı vardı görülmeye değerdi valla adam nasıl korktuysa artık :):)

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
Menu
Sabah(8:00)
2 yumuratdan omlet
2 kk peynir
5 zeytin
1 dlm ekmek

Ara(11:00)
1 filtre kahve
1 hurma 1 incir
2 kaju

Öğle (14:00)
3yk et sote
Sebze çorbası 1 kase
1 bardak ayran

Akşam(19:00)
2 sıkım çiğ köfte
Bol yeşillik
1 ince dilim kek
1 YK patates salatası

Şu:2lt
Ohh ohhh cok guzel olmus aynen boyle devam :koptum:

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
Selam kizlar bende diger eski grubumuza gittim diyorum ki cevapla alani cikmiyor neden sonra kapattiminyerney sayfasini sonra yeniden actim ugrastimda ugrastim bide gecmisten geliyorum ya mefkuremablanin yazisina gelene kadar noldunuda anlamadin bi auru zamanim gitti o zaman hayirli ugurlu olsun bakalim takimlarimiz herkesee :kalp:
Ortadan kaybolursan boyle sokaklarda kalirsin iste :haha:

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
@KöyünDelisi dişim hala ara ara ağrıyorda eskisi gibi zonklama yok beni asıl zorlayan oglus sütten kesiyorum malum çok zorlanıyoruz

Ya ne biliyim ne yazacağımı bilmiyorum yani bı aliklik var bende bazen iki lafı bir araya getiremiyorim yanlış bişi yazmayayım diye menülere yorum yapmıyorum ama bakalım yazmayı denicem
Tatlim hepimiz oyle oyle basladik
Zaten diyetisyen degiliz sonucta
Amac her konuda birbirimize destek olmak
O yuzden diger mesajlarada katilirsan herkes daha memnun olur eminim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar