Zayıflama Yarışması/ 2.TAKIM

Bgmce

Baş 94,4 kg Gncl:75.8 kg Hdf:65 kg
Tepki
1.412
EMZIREN ANNE MENUSU

Kahvalti.08.30
1 adet sahan yumurta
1 dilim peynir
4 adet zeytin
2 yk pekmez
1 dilim tb ekmegi

Kahvalti.12.00
3 kasik tavuklu bezelye yemegi
4 kasik patlican oturtma
1 kase yogurt

Ara.15.30
1 bardak sut
Yarim cay bardagi kadar kuruyemis

Aksam yemegi 18.30
1 tabak patlican oturtma
1 kase yogurt
Salata

Malesef 2 adet kadayif tatlisi :( regl gecikti acayip tatli krizim var hayir diyemedim

Su. 2.5 lt

Spor. Dip kose temizlik pertim cikti resmen

Bgmce

Baş 94,4 kg Gncl:75.8 kg Hdf:65 kg
Tepki
1.412
Screenshot_20180322-090737.jpg
Regaip kandilimiz mubarek olsun. Bu gecede tum dualarimiz kabul olsun insallah.

Beyazpapatyammm

Bslngc :96.8 boy :160 hedef : 70 gncl 80.1
Tepki
713
Gunaydinn
Kandiliniz mübarek olsun

Dün ku menumu yazayım hemen
Sabah 9 gibi
İki yumurta haşlanmış
4 zeytin
Bir dilim tb ekmeği
5 çeri domatesi

Öğlen 13 gibi

İki adet haşlanmış tavuk baget
Bir kase salata
Bir kase yoğurt

Akşam 18 gibi
Bir tabak ıspanak yemeği
Bir kase cacık

gülümse_kaderine

İnsan,hayvanla Üstinsan arasında gerili bir iptir
Tepki
1.400
Canlarım günaydın
Size iki arada bir derede yazıyorum haha
Sürekli aklımdasınız ama insan telefonu eline almaz mı hiç, alamıyormuş meğer :(
Hala geçici görevdeyim, gözlerime kan oturdu artık yorgunluktan, düzensiz beslenmekten 3 kilo aldım, yetiştikçe spora gitmeye çalışıyorum, wc sorunum son sürat devam ediyor, müshil bile işe yaramadı. Ben yokken 1 yaş daha büyüdüm :)

Şimdilik benden haberler bunlar

Sizler nasılsınız naptınız?
Tuğçe x-m diyet diye bi ilaç var kolonoskopi için kullanılıyor bağırsak temizleyici sıvı olanını bi denesen wcden çıkamazsın ama ona göre zamanını ayarla

tugcess

Boy 1.63 G.57,7 *H>>58 **daha da fit olicim**
Tepki
1.073
Gunaydin canim onun icin aslinda bebekler icin olan lavman var ondan denesen belki ise yarar bu kadari normal degil cunku

Lavman da işe yaramadı, kafama taktıkça kısır döngüye girdi. Mesai saatlerim düzene girse tekrar kontrole gidecem ama doktora bile gidemiyorum :)

Tuğçe x-m diyet diye bi ilaç var kolonoskopi için kullanılıyor bağırsak temizleyici sıvı olanını bi denesen wcden çıkamazsın ama ona göre zamanını ayarla

Kolonoskopi önce kullandırdıkları ilaç işe yaramadı ama bu ilacı da denerim. Razıyım ya ortamı kurarım wc ye napayım :)

Gunaydinnn hayirli kandiller canlar

@tugcess tugceee yeni yasin mutlu kutlu olsun cnmmmm :kalp:

Teşekkür ederim ablacımmmm

Fittekkkmevsim

Bas 81.5 guncel 79 hedef69
Tepki
661
Benimalintilari diger grbun sayfasina kopyaladim ya neyse
Baharcum evet baya karbon oldu bugun dikkat ediyorum ins eksi olacak merak atme sen aksama kadar okulda ayakyltayim ya etki etmedi sukur tartiya ayyuldz ablam karar senin ama eminim pisman olacaksin ben cok denedim gitmek care olmuyor

Sohbet evet bu ara cok gevsegiz birlestirsek daha iyi bencede ayni yere yaxip yine grup olalim ben cogu zaman diger gruba yazmayi unutuyorum beraner daha iyiydu

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
Sevindim iyiye gittigine en kisa zamanda doner buralara insallah once saglik tabiki burasi 3 5 gun sonrada devam edebilir ama saglik elden gitti mi telafisi olmaz oy senin kuzucuk niye duzelemedi yaa bende sizi dusunup duruyorum kimi hasta kimi bikkin kimi bunalimda kimi yolcu hayirlisi olsun bakalim zamanla hersey duzelir
Herkesin kendine göre derdi var işte ama aynı zamanda kilolarıda var :D
Hayirlisi canim..

Haklisin baharcim valla kimse ugramiyor sanki tabi bu durum biz girenleride etkiliyor ben bakiyorm kimse yok sonra cikiyorm falan daha az giriyorm zaten yazan yok diye düsünerekten. Ama bu aralar mevsim degisikliginden heralde herkezde var biseyler, bende mezun olcam diye cok sıkıyorm kendmi bu aralar ama sonrada burda hepberaber olmak istiyorm korumada gebelikte.. herkez dagilcak diye korkuyorm acikcasi :(
yok yok dağılmaz korkma canım sadece geçici bir süreç bence

Canlarım günaydın
Size iki arada bir derede yazıyorum haha
Sürekli aklımdasınız ama insan telefonu eline almaz mı hiç, alamıyormuş meğer :(
Hala geçici görevdeyim, gözlerime kan oturdu artık yorgunluktan, düzensiz beslenmekten 3 kilo aldım, yetiştikçe spora gitmeye çalışıyorum, wc sorunum son sürat devam ediyor, müshil bile işe yaramadı. Ben yokken 1 yaş daha büyüdüm :)

Şimdilik benden haberler bunlar

Sizler nasılsınız naptınız?
Yeni yaşın güzellikler getirsin tugcecim
WC lavman yaptın olmadimi canım doktora git bu durum çok saçma
EMZIREN ANNE MENUSU

Kahvalti.08.30
1 adet sahan yumurta
1 dilim peynir
4 adet zeytin
2 yk pekmez
1 dilim tb ekmegi

Kahvalti.12.00
3 kasik tavuklu bezelye yemegi
4 kasik patlican oturtma
1 kase yogurt

Ara.15.30
1 bardak sut
Yarim cay bardagi kadar kuruyemis

Aksam yemegi 18.30
1 tabak patlican oturtma
1 kase yogurt
Salata

Malesef 2 adet kadayif tatlisi :( regl gecikti acayip tatli krizim var hayir diyemedim

Su. 2.5 lt

Spor. Dip kose temizlik pertim cikti resmen
anam kuruyemişlere laf soykeyecektim bunlara çok yiyorsun diye tatlı yemiş hatun
Bende krizlerdeyim hadi bugün yeniden başladı herkes kaçamak görmek yok

Günaydın kızlar regaip kandiliniz mübarek olsun dün 63.4 e kadar inmiştim bugün yine 64 Regl olmak üzereyim bugün yarın Regl olurum bugün yumurta detoksu yapacam belki yarın İçin işe yarar
reglden canım ben mesela regl olunca ilk iki gün sisiyorum ablam öncesi sisiyor olur olmaz iniyor ama her kadın reglde etkileniyor

Ekli dosyayı görüntüle 22270 Regaip kandilimiz mubarek olsun. Bu gecede tum dualarimiz kabul olsun insallah.
sağol kuzum seninde

Gunaydinn
Kandiliniz mübarek olsun

Dün ku menumu yazayım hemen
Sabah 9 gibi
İki yumurta haşlanmış
4 zeytin
Bir dilim tb ekmeği
5 çeri domatesi

Öğlen 13 gibi

İki adet haşlanmış tavuk baget
Bir kase salata
Bir kase yoğurt

Akşam 18 gibi
Bir tabak ıspanak yemeği
Bir kase cacık
Menü güzel ama katılım yok böyle mi anlaştık biz yahu hani herkes gitti sen niye günde bir msj yazıyorsun ve menüm oluyor lütfen artık
Bak bı sarı kartın oldu hayırlı olsun :sopa:
Günaydın hepinize kandiliniz mübarek olsjun hepinizin dualarımızın kabul olması dileğiyle
Amin canım
Regaip kandiliniz mübarek olsun canlarım
Amin canım
Benimalintilari diger grbun sayfasina kopyaladim ya neyse
Baharcum evet baya karbon oldu bugun dikkat ediyorum ins eksi olacak merak atme sen aksama kadar okulda ayakyltayim ya etki etmedi sukur tartiya ayyuldz ablam karar senin ama eminim pisman olacaksin ben cok denedim gitmek care olmuyor

Sohbet evet bu ara cok gevsegiz birlestirsek daha iyi bencede ayni yere yaxip yine grup olalim ben cogu zaman diger gruba yazmayi unutuyorum beraner daha iyiydu
:gezme:

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
@KöyünDelisi o zaman hafta güzel bir eksi gelecek inşallah canım oğluşunda bir kaç güne iyi olur inşallah çocuklar hasta olunca gece gündüz birbirine karışıyor canları sağolsun
Aynen canım canları sağolsun kolumu kipirtatacak dermanim yoktu ateşe dönünce iş tazi gibi oldum :)
Dün baya bir duzensiz yedim ama eksideyim çok olmasa da şükür

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar