Tobe :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765

Evet tatlım işte bende ondan onu tercih etmedim zaten.3-4 yaşında mutlaka kurulu,herşeyiyle dört dörtlük odası olur diye düşündük.Bizi 3 yıl idare ettimi yeter dedik.Şuan kışa odasını düzmeyi planlıyoruz.Oyüzden dedim bu gereksiz olabilir diye.Baza olmayan modelini tercih edebilirsiniz.Bizimki öyle mesela.Çokta kullanışlı.

Asansörlü diyorlardı değilmi ona :) Bizimkide o şekilde canım.İlk bir yıl yarıda durdu.Dediğin gibi kucağımıza rahatla alıp yatırmak için.Şuan hep yukarıda hiç indirmiyorum.Bilse onun indiğini kendisi indirir biliyorum.Allah korusun gece vakti düşer birde.

Model kullanışlı canım.Ben memnunum.Birde benim beşikte 4 tane çekmece var.O başlığı yok.Normal beşik yani.Baza olmayanlardan.Eğer 4-5 yaşında oda yaparız diyorsanız baza olan modeli tercih etmeyin bana kalırsa :acep: Anlatabildimmi bilmem :acep:

Anladım canımmm bende dolapları için kandım ne diyeyim bazası için beğenmedik zaten ne olur bilmiyorum.

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Dolabı için kandıysan bundan al ozaman canım :hihi: Ayrıyeten ben beşiğe uygun ayrı bir dolap almıştım.Kremleri,bezleri vs için.

Ben bişeyi kolay kolay beğenmem canım yaa bu huyum çok kötüdür.Bunu beğenmişken ikileme düşmeyeyim.
Birde baktığımız beşiklere uygun dolaplı pek bulamadım. Fiyatıda hem hemen hemen aynı hesaba geliyor. Bazasıda cabası belki ileride işe yarar diyorum:huhuu:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ben bişeyi kolay kolay beğenmem canım yaa bu huyum çok kötüdür.Bunu beğenmişken ikileme düşmeyeyim.
Birde baktığımız beşiklere uygun dolaplı pek bulamadım. Fiyatıda hem hemen hemen aynı hesaba geliyor. Bazasıda cabası belki ileride işe yarar diyorum:huhuu:

Sende bendensin desene.Eşim tek sevmediğim şu huyun der :hihi: Beğenemiyorum neyapayım :hihi: Ben beşiği çok beğenerek almamıştım ama modellerin arasında en güzel olanıydı sadece.

İçine sindiyse hiç kaçırma derim :eek:

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765

Sende bendensin desene.Eşim tek sevmediğim şu huyun der :hihi: Beğenemiyorum neyapayım :hihi: Ben beşiği çok beğenerek almamıştım ama modellerin arasında en güzel olanıydı sadece.

İçine sindiyse hiç kaçırma derim :eek:

Bu yüzden eşim benimle alışverişe çıkmaktan pek hoşlanmıyor...:evet:
Ben en iyisi beğenmişken öle böyle alayım canım:)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim
Tüm cicilerinide iyi günlerde eskitsin -hmm

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ben de bugünkü halimi yani 33 haftalık göbüşümü ekliyorum kızlar amannnn maşallah diyin:)

fotoraf01444.jpg

fotoraf01455.jpg

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
sağolun kızlar inşallah bebişim doğunda içimde kıpırdayıp beni heyecanlandırdığı günleride çoook özliycem.
Ama inş. hep yanımda olucak bağrıma basabilicem Allahın izni ile inş.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Maşallah canım Çok şeker görünüyorsun.Hamile kadınlar bana hep tatlı gelir zaten Buarada kilo alma durumun nasıl gidiyor?Sanki göbekten başka yerlerede alıyorsun :acep: :)

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Maşallah canım Çok şeker görünüyorsun.Hamile kadınlar bana hep tatlı gelir zaten Buarada kilo alma durumun nasıl gidiyor?Sanki göbekten başka yerlerede alıyorsun :acep: :)

Ah hayatım sorma ben hakim olamıyorum yemeğe dayanamıyroum bugün doktora gittim çok kilo almışsın dedi durum vahim inş. sonumuz hayır olurrrr ne diyeyeim.
ama biraz frenlemeye başladım inş. başarılı olur.:utan:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Dikkat et canım.Fazla abur cubur bebeği beslemez kendinden başka.Mutlaka yiyeceksin ama cips vs yerine meyva ye,sütlü tatlı ye.Göreceksin ozaman bütün kilolar bebişe gidecek.

Kilo alsanda sorun değil doğumdan sonra verirsin.yeterki onlar sağlıklı olsun :utan:

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Dikkat et canım.Fazla abur cubur bebeği beslemez kendinden başka.Mutlaka yiyeceksin ama cips vs yerine meyva ye,sütlü tatlı ye.Göreceksin ozaman bütün kilolar bebişe gidecek.
Kilo alsanda sorun değil doğumdan sonra verirsin.yeterki onlar sağlıklı olsun :utan:

ahcanım cips abur cubur ne unuttum.
Sütlü tatlı ve meyvayı inanılmaz yiyorum. Ama benim tek sorunum tuz ve ekmeği kesmemek ama kararlıyım biraz kesmeye başladım. İnşallah daha fazla alamam:utan:

maşallah canımcım cook tatlı olmuş göbişin

sağol bitanemmm özledim kızzz seni:)

Balımm maşşallaahh :ask: Rabbim nazarlardan korusun ikinizi de...

Ah balım senide nasıl özledim bir bilsen.
Sağol güzel kardeşim benim eksik olma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar