Tobe :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maavera

Aktif Üye
Tepki
240
Fotoğraflar işyerindeyken açılmıyo hiçbirine bakamadım ama bebişiniz huzur getirsin size.. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallaaaah :utan::utan: Çok özendim yaaaa benimde bebişim olsuuuunnnnn :cokkomik::cokkomik::cokkomik:

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Fotoğraflar işyerindeyken açılmıyo hiçbirine bakamadım ama bebişiniz huzur getirsin size.. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallaaaah :utan::utan: Çok özendim yaaaa benimde bebişim olsuuuunnnnn :cokkomik::cokkomik::cokkomik:

Teşekkür ederim canım amin inşallah cümlemiz için.
Sana daha çook var önce gençliğini bir yaşa doya doya herşey zamanında güzel:)

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Biliyorsunuz arkadaşlar doğumuma çok az kalması ile birlikte beşik modellerine bakmaya başladık :)

Tosunumun kendine ait odası var fakat biz odası için acele etmemeye şimdilik beşiğini almaya karar verdik... Odasını ilerde düzenleyeceğiz inşallah.

Beğendiğim bebek beşiğini sizlerle paylaşmak istedim sizce nasıl beşiğimizz...:utan::utan::utan:

803%20A%20CEV%C4%B0Z-228x228.jpg

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Dimi canım yaaa başka bir model beğenmezsem biz eşimle çoook beğendik inş. kullanmakta nasip olur.:utan:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
İnşallah canım görünce her şey elinin altında rahatlık olur gibi geldi :ninni: bu yaşı büyüyünce genişletilenlerden mi?

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Beşiğiniz çok güzel canım.Bizimkine benziyor.Yalnız ben öyle alt açması olan yer varya onlardan almadım.O olmadığı için bizim beşik daha büyük.Aldığımız yer 4-5 yaşına kadar çok rahat yatar dediler düşün :hihi: Okadar beklemicem ama bu yaz odasını düzmeyi düşünüyorum.2-3 yaşına girince çalışma masasına varana kadar sizde herşeyini düzersiniz.Ben öyle düşünüp ayrı oda yapmamıştım.Seninde doğru yapacağını düşünüyorum.

Ayrıca o ön parmaklık kısmı kalkıyor değilmi?Ona dikkat et.Yaşına girdiğinden beri ön parmaklık hep yukarıda bizim.Zıp zıp zıplıyor çünkü uyanınca :hihi:

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Canim cok hos duruyo nk'nin da dedigi gibi baya da kullanisli sanki Rabbim gule gule kullanmayi nasip etsin

Sağol canım benim yaın birgün büyüğünce böyle bir oda takımını beğenmez onun beğendiği gibi alırız 4-5 yaşlarına geldiğinde...:evet: İnşallah.

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Beşiğiniz çok güzel canım.Bizimkine benziyor.Yalnız ben öyle alt açması olan yer varya onlardan almadım.O olmadığı için bizim beşik daha büyük.Aldığımız yer 4-5 yaşına kadar çok rahat yatar dediler düşün :hihi: Okadar beklemicem ama bu yaz odasını düzmeyi düşünüyorum.2-3 yaşına girince çalışma masasına varana kadar sizde herşeyini düzersiniz.Ben öyle düşünüp ayrı oda yapmamıştım.Seninde doğru yapacağını düşünüyorum.

Ayrıca o ön parmaklık kısmı kalkıyor değilmi?Ona dikkat et.Yaşına girdiğinden beri ön parmaklık hep yukarıda bizim.Zıp zıp zıplıyor çünkü uyanınca :hihi:

Canım şekercim şimdi asansör diye bir sistem çıkmış bilmiyorum daha öncede vardır haralde asansörlü ilk zamanlar yarıya getiriliyor parmaklık kısımları. Anne rahatça alabilsin bebişini diye... tabi zıplayacak kıvamam geldiğinde hep yukarıda takılı olur asansör.

Bu resimdeki beşiği 12-13 yaşına kadar kullanılıyormuş.(Dolap ve beşik kısmı çıkınca baza oluyormuş) Amatabi şimdiki zamane arabalı yataklı takımlardan çok istiyor 4-5 yaşına geldiğinde öyle bir oda yapmayı istedik eşimle tabi zaman ne gösterir bilemeyiz.
Nasip diyoruz tosunumuz sağ salim gelsinde en güzelini yaparız inş.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Canım şekercim şimdi asansör diye bir sistem çıkmış bilmiyorum daha öncede vardır haralde asansörlü ilk zamanlar yarıya getiriliyor parmaklık kısımları. Anne rahatça alabilsin bebişini diye... tabi zıplayacak kıvamam geldiğinde hep yukarıda takılı olur asansör.

Bu resimdeki beşiği 12-13 yaşına kadar kullanılıyormuş.(Dolap ve beşik kısmı çıkınca baza oluyormuş) Amatabi şimdiki zamane arabalı yataklı takımlardan çok istiyor 4-5 yaşına geldiğinde öyle bir oda yapmayı istedik eşimle tabi zaman ne gösterir bilemeyiz.
Nasip diyoruz tosunumuz sağ salim gelsinde en güzelini yaparız inş.

Evet tatlım işte bende ondan onu tercih etmedim zaten.3-4 yaşında mutlaka kurulu,herşeyiyle dört dörtlük odası olur diye düşündük.Bizi 3 yıl idare ettimi yeter dedik.Şuan kışa odasını düzmeyi planlıyoruz.Oyüzden dedim bu gereksiz olabilir diye.Baza olmayan modelini tercih edebilirsiniz.Bizimki öyle mesela.Çokta kullanışlı.

Asansörlü diyorlardı değilmi ona :) Bizimkide o şekilde canım.İlk bir yıl yarıda durdu.Dediğin gibi kucağımıza rahatla alıp yatırmak için.Şuan hep yukarıda hiç indirmiyorum.Bilse onun indiğini kendisi indirir biliyorum.Allah korusun gece vakti düşer birde.

Model kullanışlı canım.Ben memnunum.Birde benim beşikte 4 tane çekmece var.O başlığı yok.Normal beşik yani.Baza olmayanlardan.Eğer 4-5 yaşında oda yaparız diyorsanız baza olan modeli tercih etmeyin bana kalırsa :acep: Anlatabildimmi bilmem :acep:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar