Tobe :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Aslım Rabbime hep dua ettim kabul oldu çok şükür hiçtereddütsüz korkusuz ilerledim acaba larım oolmadı cesaret iğnesi yaptırmış gibiydim.
Artık bende biranneyim. darısı tüm isteyenlerin ve senin başına.... inşallah.
Hepinizden Allah razı olsun.
Bebem uyandı çıkıyorum kızlarr...

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
dimi canım bende eymenden fırsat buldukça giriyorum foruma..

Öyle oluyor canım.Ben hafta sonları evde girmekte güçlük çekiyorum mesela.Hemen gelip kurcalamaya çalışıyor :hihi:

Şöyle koltuğa uzanıp gerine gerine nette gezinmeyi özledim evde :cokkomik: O uyurken ancak işte :hihi:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Allah tobem cesaret verdin bana gidip dogurcam simdi :hihi: daha 1 ayim var ben en iyisi biraz daha bekliyim

kizlar dua edin artik bana bakalim benimki nasil olcak yollarda dogurmasam bari bu hafta ciddeye gidiyoruz :cokkomik:

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Aslım inş. seninde hayırlı haberlerini alırız canım....
Rabbim herşeyin hayırlısını ve en güxelini versin.inşallah:utan:

Valla zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Allahıma çok şükür ki herşey yolunda şimdilik umarımda böyle devam eder inş.
Bundan sonra pek giremem ancak uyuduğu zaman müsait olabilirsem girerim kızlar haber vermek istedim sizlere...
Rabbim cümlemizin evladına uzun ömürler versin. Acılarını göstermesin Aminnn....
Kendinize iyi bakın... öpüyorum hepinizi...

H

Hera

Misafir
Tobecim doğurmuşsun Normal olarak çok çokkk sevindim ne mutlu Allah Analı Babalı büyütsün her şey gönlünce normal bir şekilde oldu temiz kalbine göre darısı Aslıcığıma ve tüm anne adaylarının başına Yarabbim :utan: :utan:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Tobe Geçmiş olsun.Çok sevindim:utan: Allah analı babalı büyütsün.Hayırlı evlat olsun.Bahtı açık yolu aydınlık olsun.

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/575234_438216746208218_100000596891480_1461463_1248059846_n.jpg

Nasıl ki; mıknatıs, demiri kendine çeker. Fakat asıl çekme sebebini, onu yaratan Rabbimiz bilir. Nazar da öyledir. Nazar (gözdeğmesi), toplumda vâki olan bir hususdur. Bazı kimselerin gözlerinde bir hâl vardır ki, konsantre olarak baktığı kişiye çeşitli zararlar verir. Resûlüllah (s.a.v.) Efendimiz nazar olayının, yaşanan bir gerçek olduğunu dile getirmiş ve şöyle buyurmuştur: "Gözdeğmesi hak ve gerçektir." (Müslim. Abdullah b. Abbas (r.a.)'dan rivayet etmiştir.) Hafız İbn-i Hacer diyor ki: "Yani, kem göz ile nazar edip gözdeğdirmek, toplumda var ve sabit olan bir şeydir." NAZARA İNANDIĞIMIZ İÇİN FOTOLARIN Bİ KAÇINA KOTA KOYDUM ŞİMDİLİK BUNLA İDARE EDİN İŞTE......:)))
Maşallah tebarekAllah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar