Söz, Nişan, Düğün ve Çeyiz Hazırlıkları. Tavsiyeler, fikir alışverişi.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
minenin yazıklarını okudunmu carsı pazar ceyizlik alıyormus valla kıskandım :uzgun:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
yaa ben öle açıyorum siteleri ağzımın suyu akıyo bakarken. alıp bi köşeye koycak yerim yok.Nişanlımda diyo ki.topluca paramızı alırız.gidersin biyere beğenir çıkarsın dedi.hem daha çok var ya bende saldım şimdiden düşünmeyeyim die ama yinede olmuyo.geçen gün bi yemek takımı beğendim.aklım gitti.alcam ama yaa çom güzel.:huhuu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Ben siteye dekorasyon bölümü benim mıntıkam karacanın shcaffer'dan falan halılar koltuklar elimden geldikçe yenilerini ekliyorum canım ordanda fikir olur.
Ahhh benimde akıyo suları :deli:

Börek yaptık dün akşam canım sizlerlede paylaşayım ikram edeyim dedim :smileylove:

Bitter & *crocus eseri çarşaf böreği

Yorumunuzu bekliyorum

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Evet canım bölümlerimi seviyorum :kedim: elimden geldiğincede bizim için üyelerimiz için eklemeler yapıyorum :eek:

Herzaman yardımcı olurum ne demek :hhhhhh:

Canım ben az avm kaçıyorum heveslendim azıcık gezineyim

görüsürüz :elif:

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
elıne saglık canım borek cok guzel gozukuyor.ev alışverişi bitmez canım benım cogu sey aldım ama hala eksık cok malesef btmıyor daha zaman var cok sukur.yemek tk(mısafr) catal kasık bıcak tk(mısafr)+gunluk su takımı 12 kişilik tencere tk teflon tk.ütü sulu supurge kuru supurge çaycı fırın bulasık mak.kahvaltı tk robot bunlar aklıma gelenler aldıklarım arasında canım al al btmıyo valla :))

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
kırılcak seylerı alma da robot alabılırsın supurge alabılırsın ceyızlık esyalar yelek hırka ördür ne bilim catal kasık tk sandıklı alabılırsın sonucta kırılmaz.ütü alabılırsın

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
hepsını bırden alırız demıs arkadas toplu para olunca alırsınız tabı ama borca gırersenz cok sıkıntı olur cnm toplu para gerekır brden almaya bu sekılde alınca borç olmuyo

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
birde ceyız esyalarını erkek tarafı almıyo benım bıldgm bırde bu eksıkleri:eek:pucuk: bı an once halletmeye bakın zamanınız kalncada mobılya gelınlıgınız ve bındallınızı rahat rahat secersınız benım dusuncem bu tabiki..

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Yok canım ben zaten o ufak tefekleri ona aldırcam demedim ki.ben para biriktirip toplu almaktan yanayım.parabiriktiriyorum. altın yapıcam.seneye ağustos gibi de paramla gidip ne istersem alıcam.koyacak yerim yok zaten.
bide biz nişanlımla yapıyoruz herşeyimizi ailelerimizi karıştırmıyoruz hiç bi şekilde. mobilyalarımızı beraber ödüyoruz. beyaz eşya alıcaz taksidini beraber ödeyeceğiz.
iğne ipliğe kadar beraber alıcaz.böyle daha cok şey paylaşıyoruz.:)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
minecim hosgeldin canim okurken yoruldum beee üff one alırken canı cıkar insanın valla allah yardımcımız olsun

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Yok canım ben zaten o ufak tefekleri ona aldırcam demedim ki.ben para biriktirip toplu almaktan yanayım.parabiriktiriyorum. altın yapıcam.seneye ağustos gibi de paramla gidip ne istersem alıcam.koyacak yerim yok zaten.
bide biz nişanlımla yapıyoruz herşeyimizi ailelerimizi karıştırmıyoruz hiç bi şekilde. mobilyalarımızı beraber ödüyoruz. beyaz eşya alıcaz taksidini beraber ödeyeceğiz.
iğne ipliğe kadar beraber alıcaz.böyle daha cok şey paylaşıyoruz.:)

En güzelini yapıyorsun uzra valla takdir ettim nisanlini benimki birazcık uyuz bişey biliyormusun annesiz karsıdan karsıya gecemiyor ne yazıkki... Böylede bir problemim var

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
hoşgeldin bittercim

upsss :ne:

ölede iyi değil be anacım.annesinin değil senin sözünü dinlemeli erkek dediğin. bu yaşa kadar anası bakmış yeter dmi.ne diye evleniyo bu erkekler yuva kurup karısı colugu cocugu olsun die.annesigille yaşıyormuş gibi devam edicekse evlenmesin -kizgin

neyse du bakalım.evlenince sen sözünü geçirtirsin :kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
:sinirli: öyle olucak zaten sıkıyosa dinlemesin :kahkaha: köprüyü geçene kadar ayıya dayı :kahkaha:

hoşbulduk canim napıyorsun bakalım biraazcıkta tanışalım iş varmı :huhuu:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
olmaz mı:D
Muhasebe ofisinde çalışıyorum şekerim.Bende dosyamı açtırdım allahın izniyle Stajer mali müşavirim.staj mart gibi sınavla başlıycak.3 yıl staj yapıncadaaaaa mali müşavir olcam.
ama çok zor ya. sen neler yapıyosun :)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Allah kolaylık versin bidenem :findik:
Bende hanimefendi modlugunu yapıyorum yönetimdeyim görmüyonmu flan diyormusum :kahkaha: Canım ev kızıyım ben babam var bekar abim var 3 kişi yaşıyoruz annemi 7sene önce kaybettim ne yazıkki.. Babamda şuanda rahatsız maalesef hiç birşey yapamıyorum mesleğim kuaför :tskler:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
evet tatlım gördüm yönetici olduğunu.seninle o yüzden birlikteyim dermişim :kahkaha::gul:
neyse şaka bi yana öncelikle Annen için üzüldüm.Allah rahmet eylesin.nur içinde yatsın.Sanada sabır versin.Ailene bakıyosun.Babanada büyük geçmiş olsun diyorum.İnşallah iyileşir bir an önce.Ablan sanırım yurtdışına evli.ee sende evleniceksin. abinle baban idare edicekler artık sanırım.
Allah kolaylık versin bitanem.:uzulme:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Sağol canimin içi rabbim kimseye ysatmasin,anlayacağın gelinliğimi boynu bükük giyicem düğünümde simdiden koyuyor :uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar