Söz, Nişan, Düğün ve Çeyiz Hazırlıkları. Tavsiyeler, fikir alışverişi.

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
-kop-kop-kop bugün kendimi çok neşeli hissesiyorum Allah kimsenin bozmasına müsade etmesin Aminn :sirin::sirin:

Minecim kesinlikle çok katılıyorum sana.Düzenli planlı programlı gidince hallolmuycak bişey yok. bende kendimi kasmıyorum.herşeyi sıraya koydum.hepsi olur gider yavaş yavaş planıma göre :huhuu:

Bitterim uleyn bi sen değilsin ya kimi görsem sen ilk geceden hamile kalırsın diyo.
fallar baktırıyorum düğünden hemen sonra hamileymişim kaç kişiler söyledi bi görseniz.vücut tipim bunu kaldırmaya müsait ya herkez yakıştırıyo herhalde hamileliği hemen olsun istiyo :nazo::nazo: ama ben hemen istemiyorum.
ben çocuguma güzel bi gelecek vaad edemiyeceksem onu dünyaya neden getireyim ki.önce onun geleceğini hazırlıycam kimseye muhtaç etmeden yaşayatacağım yavrumu

zaten dün akşam rüyamda o kadar güzel bişi gördüm ki anlamatamam size.:hamis: -ciko
bebeklerim vardı hemde ikiz allahım nasıl tatlılar.neyse devamı yok bu kadar :1::1:

inşallah 2014 yılında hala burada oluruz ve mutluluğumuzu paylaşıyor oluruz.

kızlar bol enerjili bol kahkahalı gün geçirinnnnnn :yeniyıl::evet::teytey:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Günaydınnnnnnn :halay
şekerim günaydin azuşum hahaha tabi ilk sen gebe kalcan hamiş topiği açarsın bizde arkandan geliriz azuşum :kahkaha: Neden anlatmiyon uleyn ruyanın devamını :sinirli: ne gördün başka Anam babamla sabah sabah tartıstık site yuzunden uleyn diyo kahvaltı hazırla ora karın doyurmuyo diyo açım ben diyo yazık adamda haklı ama ben tabi yırtık herseye laf buluyom :kahkaha: kıyamam ben ona hazırliyim bari :findik:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
a23e464bvan_kahvalti_sofrasi23541862009.jpg.png

azuşşşşşşşşş buyur nan kayfaltı edekkkk

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
sen bize böyle kahvaltı hazrlarsan düğüne kadar bin kilo oluruz bitter :bitter: azu rüyayı bnde merak ettm dusuncelerın aynı benım dusuncelerımı yansıtıyo bebek konusunda aceleye gerek yok iyi bir gelecek verebılecekse ınsan cocuk yapmalı zamanı gelınce elbette:heyo:bu arada bitter şu site kullanımı hakkında biraz bilgi versen 1 ay oldu hala tam bılmıyorum ben şekerimm

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
:kahkaha: boşverin şuan stres içinde oldugumuzdan dolayı enerji lazim canlarim kahvaltı önemli bence hemde bayağı kahvaltımı tam yaparım ama akşam yemegi yemem fazla o kilo işte eritemiyorum sonra miğdem ağrıyor kıvranıyorum :sinirli: deli oluyorum ozamanda kız minnos kac kilosun sen de hele boyunuda yaz :cokkomik: birde hangi kullanimi sordun bebisim sor bakalim herseyi anlarim resimli bile anlatirim sen anlamadıklarini söyle yardımcı olurum bidneem :huhuu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Tesekkür ederim balım beyendinmi göz at derim ben cok beğenerek okuyorum

Balım cıkmam gerek öptüm babiş kızdı yattıgı yerden

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
iyi geceler minnosum kusura bakma öptüm sen yaz ben yarın cevaplarim :ilknur:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Kızlar uzun zamandır yoktum.işler çok yoğun.hafta sonları ankaraya kursa gidip geliyorum.inanılmaz yogunum.
göüşmeyeli nasılsınız.
hepinize iyi seneler diliyorum 2013 bizim yılımız olsun :huhuu:

Hepinizi öptüm.bu aralar uğrayamazsam kızmayın olur mu

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Kızzzzzzzz zillos nerdesin sen yaaaa :bitter:
özledim olum seni cok kocaman saağol bebeyim
2013 bizim senemiz olsun :sevindirikasli:
öpüyorum bacım kolay gelsin :gulegule:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Iyi geceler minnosum anlat bakalim yav ne oldu grne vallayi senin kaynanayla benim kaynanayi bkr yere kitlemek gerek bacim ikimizide deli ediyorlar yav nisanlimla resmen aeam aciliyor yaa ne ettiysemde gonlunu almis degilim henuz hayirlisi bidenem optm..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar