Söz, Nişan, Düğün ve Çeyiz Hazırlıkları. Tavsiyeler, fikir alışverişi.

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Bitterim düşünmezmiyim kızzzzz, hemde böle kısırlı mısırlı tefli çalgıloı çengili hamam istiyorum inşallah organize ederim :huhuu:

ayrıca beğenmenize çok sevindim anlamıyorum bu çeyiz işlerinden tek anladığım muhasebeci kafam olduğu için en uygun en güzel ne alabilirim

o abinede süle iki lafın belini kırcaz kalksın pc den :gul::gul::gul:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
wuuu ne kadan hızlı olmuş cidden sen ne kadar yorulmuşsundur yaaa ben bu kadar zamanım varken bazen düşün düşün stres yapıyorum.neyse şimdi keyfin yerindeyse sıkıntı yok. :huhuu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Cnm ben mod oldgmu anlatmadim kurallar var sitede sadece sakayla karisik sizleri kirmicsk bir dilde solemeye calistiydim ama beceremedim kaliba :(
Kadercim bak seninkide enteresanmi ben anlatiyimda yorum etbi cok betbahtim :)
26agustos pazar gunu carsida toto gezdiriyordum birden telefonum caldi ablam ariyor eve gel gorucu gelcek onlardan once evde ol dedi tabi yetisemedim o ayri mesele neyse iste gorduk konustuk sadece 30dakika ertesi gun istemeye geldiler hictanimiyorum tabi :) pazartesi istediler sali yemege gittik erkek evine carsamba nisan alisverisi hoooppp persembe nisan :) nasil ama hahahah

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Bitterim düşünmezmiyim kızzzzz, hemde böle kısırlı mısırlı tefli çalgıloı çengili hamam istiyorum inşallah organize ederim :huhuu:

ayrıca beğenmenize çok sevindim anlamıyorum bu çeyiz işlerinden tek anladığım muhasebeci kafam olduğu için en uygun en güzel ne alabilirim

o abinede süle iki lafın belini kırcaz kalksın pc den :gul::gul::gul:

Ayyy benimde cok hevesim var arzu yaaa oohh hatta dansoz bile olabilir o derece yani hahah :)))))
O yaboz simdi cir cir cirlar kalkmaz valla totosunu yirtiyor bacim :kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Bak seni yalniz birakmiyim diye neler ediyorum hahah kiz benim teysoz yurd disindan geldi dun daha ziyaretine gitmedim ona gidicem nisanlimgile yemegr felan gitmislerdi almanyaya bakem neler yumurlucak :) optm sizi kizlarrr gorusruzu :uc::kedim:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
bizide haberdar et gıızzzz neler yapıyolar mış azcık dedikodu yapalım :dedikodu:

öptüm şekerim :yeniyıl:

Kaderr

Üye
Tepki
80
wuuu ne kadan hızlı olmuş cidden sen ne kadar yorulmuşsundur yaaa ben bu kadar zamanım varken bazen düşün düşün stres yapıyorum.neyse şimdi keyfin yerindeyse sıkıntı yok. :huhuu:

Yerinde çok şükür şu an, Allah hepimizin huzurunu daim eylesin :panter:

Cnm ben mod oldgmu anlatmadim kurallar var sitede sadece sakayla karisik sizleri kirmicsk bir dilde solemeye calistiydim ama beceremedim kaliba :(
Kadercim bak seninkide enteresanmi ben anlatiyimda yorum etbi cok betbahtim :)
26agustos pazar gunu carsida toto gezdiriyordum birden telefonum caldi ablam ariyor eve gel gorucu gelcek onlardan once evde ol dedi tabi yetisemedim o ayri mesele neyse iste gorduk konustuk sadece 30dakika ertesi gun istemeye geldiler hictanimiyorum tabi :) pazartesi istediler sali yemege gittik erkek evine carsamba nisan alisverisi hoooppp persembe nisan :) nasil ama hahahah

Senin ki daha enteresanmış bence :deli:
Biz en azından birbirimizi tanıyorduk uzunca bir süredir bu anı bekliyorduk yani :elif:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Benimkide tam tersi.tanıştık 9 ay sonra kabul ettim arkadaşlık kurmayı :cokkomik:

sevgili olduktan bir ay sonrada evlenme teklifi etti.kabul ettim 2 ay sonrasına nişan olacaktı bazı sebeblerden ötürü olmadı.bikaç ay sonra nişanlandık.ve ekimde evlenicez hoş evliyiz sadece düğün yapcez :sevindirikasli::sevindirikasli:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Bitter sohbet koyu gelmedin hala ben kaçanzingo :deli:
yarın seminerde olucam muhtemelen olmayabilirim şimdiden muckkkkk şekerler hepinize :huhuu::huhuu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Merhabaaaaa jadercim evet oldukca enteresandi benimkisi
Arzucuk geldim cnm teyzem yakin olmadigi icin anca gelebildim
Ya almanyada birascik tatsizlik olmus sanirim tartismislar bizimlilerle almanca kursum icin biraz cnm skildi :(
Yafrum gorusurukkk kolay gele

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Hos geldin azusum aynen oyle balim insallah hallolur bebem sen napiyon nasil gidiyor evlilikmi diyim artik heheheh anla isde nasil gidiyor esinle ayy acidim onada reva kiz dusunsene karisi var ama yaninda deyil heeheh yazuk :))

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Günaydın şekerim ;

Aynen öyle hallolmuycak bişi yok.:huhuu:

Eşime gelince bişi değişmedi kız evliyim diyemem kendime :kahkaha:
yine bize gelip gidiyo gerekirse bizde kalıyo.geceleri başbaşa kalcaz die uykusuz kalıyoz.mesela dün olduğu gibi bugün işe geç kaldık uyuyup kalmışız :kahkaha::kahkaha:

onun dışında çalıştığı yerdekilerele tanıştırdı bigün beni eşim die tanıştırıyo artık
bu çok hoşuma gitti :huhuu:
ımm başkaaaaaa ne bilim bu kadar yani aynı tas aynı hamam :deli:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Günaydın azuşum
Nasılsın bebisim nan bakıyomda minede tamam anladik bizden önce düğünü olucek ama hic bizi unuttu gitti yaa neler yapıyo neler alıyor anlatsın bize ben hala beklemedeyim ve cok pis sinirleniyorum :uzgun:
Nişanlım 1.ayda türkiye gelicekti hala ses yok -kizgin
azuş demek öyle baş başa kalcaz diye sabah işe geç kaldınız allah siziiii :kahkaha::kahkaha::kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Iyi aksamlar kuzucum
Evet balim kismetse ocakta gelcek ilk haftasi tarih soylemiyoooo :bitter: ahh nisanliyken burdaydi iste 6hafta durdu burda geldiklerin ertesi gunu gormeye gelmislerdi beni 28eylulde gitti kocisim isde bidada ilk gelcek daha ocaktan sonra gorumcemin dugunu var nisan ayinda ozaman gelcek 2hafrlta izni var bmen sin dugunde gelcek iste agustosta :( cok ozledim nan burnumda tutuyor valla azusun :uzgun:

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
kızlaarrrrrrr ben geldimmmmm neler konusmussunuz böle bu arada kadercim hoşgeldin aramızaa hangı sıteymiş o merak ettim cidden bittercim hazrlklar tam gaz devam uzracım en guzel gunlerı yasıyorsun cıdden eşin dıye tanıstrması senı cok gurur verıcı olmalı darısı basımıza dıyelım :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar