Söz, Nişan, Düğün ve Çeyiz Hazırlıkları. Tavsiyeler, fikir alışverişi.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Hos geldin minnosum nasilsin iyisin insallahh allah kolaylik versin cnm yaaa ayy cokmu stresli kizz benim gozum korkuyo gercekten idebenimkisi itis tepis olcak sanirim dugun cu ku daha almanca sinavim var sonra passaport islemleri vizeydi virt zirt istanbul ankara gidip gel pestilim cikicak sanirimm yaa onlarin ardindan gelinlik kinalik dugun salonu kina yeri nikah sekeri gelin cicegi fotografci oooff daha birsuruuu nan simdiden kafam dondu vala kizlar allah yarsimcimiz olsun gercekten cok zor yorucu ama bi okadarda tatli telas :kedim:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Kızlar selammmm

Bitterrr başımı döndürdün ne yazmışsın öle yaw. strese bindim valla ben burdan kaaac hem baya olmuş nişanlının gelmeyişi bir an önce gelmeli :sinirli: böle boş bırakılır mı yaww :gul: benimki bi gün görüşmüyoz ertesi gün sinir küpü olup geliyo :nazo::nazo:

Minecim hoşgeldin şekerim özlettin :yeniyıl: evet çok gurur verici çok holuma gidiyo. :huhuu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Günaydın azuşum nasılsın kuşum :cokkomik:
Ayy nan uyuz gıcık onlar benim yapacaklarim işte taa bide düğünden sonra almanyada yapacaklarim var onlarıda anlatimmi Eve parke döşencek evin rengini seçip boyatıcazz odaları yatak odasına duvar kağıtlari,banyo fayanlaslari dolaplari duşakabin tuvalet mutfak komple dolabından fayansına kadar tegah ankastre sonra evin kapıları, mobilyası halısı tülü perdesi koltugu yatağı sehpasına varana kadar düğünden sonraki işlerim

Nasıl ama :1::1::1: :kahkaha:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Bitter mahvettin beni kuşum yaaaaa :gul::gul:
ölmüşsün de ağlayanın yok :kahkaha::kahkaha:

yavrum sen evlenmeye kesin eminmisin. bu ne lan:gul::gul:

tamam bizde yapıcaz bunları da bu kadar değil ya.off biz napıyoruz yaaaa kızlarrrrr ne zor iş bunlar yaaaa offf :aglayan::aglayan:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
:kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha:
olum nabıyım nan simdiden bile kağıt kalemle dolaşıyorum şunuda unutmuyim diye not alıyorum aklıma gelenleri valla yorucu bi evliliğim olacak maalesef nan valla siz herseyi ayarında yapıyorsunuz en güzel günleriniz ben evlendikten sonra almanyada canim cikicak e birde eve biran önce yerlesmek için acele edicez tabikide 3 4 aya bitsin diye hepten stres olucak bilemiyoru artik anam ev bide 2 kat çatıda var nasil olcek bilmiyorum inan :kahkaha:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
yavrum yorma kendini bence herşeyi oluruna bırak olur gider.önemli olan oraya gittiğinde kafan rahat olsun. iki kişisiniz herşeyiniz tam olacak diye bişey yok.sıraya koy hepsini yavaş yavaş hallet. böyle valla bi deri bi kemik kalırsın :kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
:sılakonda: nan kaldim zaten cöp gibiyim :sinifsinif:
Bana poğca börek yap kıs valla kg alam azucuk hastalıktan totom kurtulmuyor
Yafrim benim misafir gelcekmiş hay nalet bugun tamda formumdaydim senle fingirdeşecektim azcık :zopa:
Vayyyy yaaa sensizilikten öldüm yaa iki lafin belini kıramaz olduk ama kuzum merak etme azuşum ben teldende olsa yetişirim sana :1:
öpüyorum ceylanim

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
ne bilim nan gidiyosun bazen hemen kafamı karışırma len benim:cirla:

bebem burdayım ben istediğin an gir dürt beni :kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
:sevindirikasli::sevindirikasli:

Ah yavruşum kıyamam sana tosbikim nan bişi buldum bak güzelmi nasil fikir yorum at bana :hediye:

attachment.php

Arabanin yan tarafina düşünüyorum

Ekli dosyalar

• cordeco[1].jpg
    cordeco[1].jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 74

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
cok güzel demi nan valla bende çarpıldım
cok seksü :bebecik sende deneyebilirsin aklinde fikir yoksa balim nasil olsa ayni yerde deyilizz -kop

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
evet arabanın her yerini böyle kalperle süsleyebilirim.güzel fikir balım saol

beyaz bi araba bulmak lazım ama yoksa belli etmez kendini :smileylove:

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
okudum yazdıklarınızı oluruna bırak bitter herey hallolur valla zaman azaldıkca alacaklarda artıyo evle ılgılı bı sıkıntı yok tadılat falan öle bı sıkıntımız yok ama mutfak malzemelerı al al btmıyo gercekten hersey lazım eve son anda sıkışmamak için yavas yavas alıyorum aklıma ne gelırse kaşık catallara tel bile aldım şimdiden :D inan alın alın bitmiyo aldıklarımı işaretliyorum listeden evıde yavas yavas olustrcaz esyaları son anda sıkışıklık olmasn dıye mobılyalara 1 ay snra alcz oyuzden bnde aklıma geldıgınce alıyorumm ne olursa her carsıya cıkıstı en sona gelınlıkle bındallımı brakcam son 2 aya kalsın kuaforum bındallım v.s

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Iyi aksamlar
Azusun hahah bohcami karhoula yolla bebiskm sen hahahah
Minnosum gelmis hosgelmis canim benim cok yorucu gercekten yq bugu ben ole bi yapacaklarimdan bahsettimde korktu valla azus hehe bende tirsiyorum ama insallah hepsi hallolxak ve seneye 2014de bu hallerimizi burada okuruz kismetse insallah kizlar bol sans dilerim sizlere hehe tuhaf oldu ama olsun icimden geldi nan hahah :kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Bence ilk azus hamis olur hahaha ne bekliyo adamcegiz yazik nan hahahah vicdansiz azussss hahaha neyse kiz gaza gelme haaaaa :ne: dett beklesin accuk bisi olmaz ama demedi deme ilk ondan gelir bebis nan ona diyo bide ben ilk geceden gebe kaliyomusum hahaha artik nerenizle gulersiniz bilmem ama cok gulersiniz onu biliyorum hahaha allah sizi gece gece guldulurdunuz nan aklimada neler geliyor hehehe :hasarabittersmilisi: hehe optum canlari anam az dolanam sitedede zibaram gozlerim yanmaya baslamis

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar