Solotica lens kullananlar ve kullanmayı düşünenler,sizi buraya bekliyorum

Tepki
19
bende görünüyor listeden seçtim fotoyu koydum orada görünüyor ama dünki arkadaşınki gibi forumda görünmüyor

Tepki
19
evet soluk duruyor tenimde beyaz zaten hiç olmadı bana, dışarıda açık havada daha da açık oluyor bence açık renk gözlere cor serisi olmuyor çünkü cor melde öle durdu onunda fotosunu koyayımda almak isteyen açık renk gözler görüp öle alsın arkadaşlara yardımcı olalım..

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
evet soluk duruyor tenimde beyaz zaten hiç olmadı bana, dışarıda açık havada daha da açık oluyor bence açık renk gözlere cor serisi olmuyor çünkü cor melde öle durdu onunda fotosunu koyayımda almak isteyen açık renk gözler görüp öle alsın arkadaşlara yardımcı olalım..

vazgeçtim ben almam cor ice.zaten hareliye alışığım ben.bir deneyeyim demiştim. cor melde öyle durdu demek. cor mel resmini, koyarsan sevinirim.... almak isteyen açık renk gözlüler için faydalı olacaktır..

Tepki
19
vazgeçtim ben almam cor ice.zaten hareliye alışığım ben.bir deneyeyim demiştim. cor melde öyle durdu demek. cor mel resmini, koyarsan sevinirim.... almak isteyen açık renk gözlüler için faydalı olacaktır..

tamam bir ara cor melide çeker koyarım buraya ,bende artık hareli alıcam sen verde kullandın mı? verde nasıl durur merak ediyorum.

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
tamam bir ara cor melide çeker koyarım buraya ,bende artık hareli alıcam sen verde kullandın mı? verde nasıl durur merak ediyorum.

verde kullanmadım ama beğenmiyorum rengini. bana çok koyu geliyor tonunuda tutmuyorum.....quartzo varken asla verde almam...

Tepki
58
Quartzo lensımı malesef cıkardım elımden:( benımkı 02/2016 son kullanma tarıhlıydı ve yenı serı ıdı rengı soluk grımsıydı . Eskı serı quartzo gerı gelsınnnnnnnnnnnnnn

Tepki
19
Quartzoda güzel renk ama açık gelir bana zaten cor serisi soğuttu beni açık renklerden o yüzden bu aralar koyu almayı düşünüyorum ,verdeyide ela gözlerde çok güzel olduğnu söylemişlerdi o yüzden merak ettim rengini ,sanırım bu kez nc yada charm ocre alıcam daha sonrada mavi düşünüyorum :panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar