Solotica lens kullananlar ve kullanmayı düşünenler,sizi buraya bekliyorum

Tepki
19
merhaba okypete yeni seri topoziolarını hangi siteden aldın ,rengi çok açık değil dimi(benim fotoda olduğu gibi)bende almayı düşünüyorum da..

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
merhaba okypete yeni seri topoziolarını hangi siteden aldın ,rengi çok açık değil dimi(benim fotoda olduğu gibi)bende almayı düşünüyorum da..

selam.. ben solotica satan bir arkadaştan getirtiyorum.... siteden almıyorum..
rengi açık tabi.ama çok güzel ve çok doğal.soluk değil.. herkes kendi gözüm sanıyor. turkuaz bir renk.....

Tepki
19
merhaba okeypete,cor serileri böle duruyor işte ikisinide kullanamıyorum boşa gitti paralar, mel de denerken yırtıldı zaten iyide oldu yenisini alıcam ya nc ocre yada nc mel topozioda merak ediyorum ama korktum birkez açık renklerden gene diğeri gibi çok açık olurmu acaba die düşünüyorum sende güzel görünüyor ama genede tedirgin oldum acaba azul nasıl durur ki amann kararsız kaldım işte senin lens aldığın arkadaş herkeze getiriyor mu fiyatları nasıl ben kendim almıştım birini paranalentes den diğerinide wrlensten öle uygun oluyor tr de satanlara göre , neyse görüşürüz ..

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
merhaba okeypete,cor serileri böle duruyor işte ikisinide kullanamıyorum boşa gitti paralar, mel de denerken yırtıldı zaten iyide oldu yenisini alıcam ya nc ocre yada nc mel topozioda merak ediyorum ama korktum birkez açık renklerden gene diğeri gibi çok açık olurmu acaba die düşünüyorum sende güzel görünüyor ama genede tedirgin oldum acaba azul nasıl durur ki amann kararsız kaldım işte senin lens aldığın arkadaş herkeze getiriyor mu fiyatları nasıl ben kendim almıştım birini paranalentes den diğerinide wrlensten öle uygun oluyor tr de satanlara göre , neyse görüşürüz ..
çok üzüldüm gerçekten...azulu tavsiye etmiyorum. nc mel ve topazio çok güzel...herkese getiriyor tabii...istersen adını yazarım özelden canım. yardımcı olur sana. buraya yazmam yasak çünkü...

Tepki
19
mrb okeypete yeni çıkan aylık soliticaları duydun mu kullanan lar varmı nasıl duruyor acaba merak ettim foruma baktımda hiç yorumu yok daha ..

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
mrb okeypete yeni çıkan aylık soliticaları duydun mu kullanan lar varmı nasıl duruyor acaba merak ettim foruma baktımda hiç yorumu yok daha ..

onlar solotica değil canım.sakın alma. üstelik alanlar feci damarlı diyor. bir kere brezilya malı değil. kore malı. bunlar şu dönem ne tutuluyor,hangi marka revaçta diye bakıp,solotica adını kullanmışlar... yani soloticayla alakası yok. zaten soloticanın aylıkları yok...

Tepki
19
ama canım hani sen bana bir kişinin adını vermiştin o kişi satıyor 4 rengi mevcutmuş verde cristal topozio ve mel rengi imiş.bu solotica gold serisi değilmiş yani solotica solflex natural color die çıkmış bende yeni duydum bizim soloticalarla aynıymış sende bir sor istersen ,bu arada sen en son ne renk aldın ben hala karar veremedim nc mel le charm ın arasında renk farkı varmıdır yoksa sadece çember farkımı var acaba bilemedim görüşürüz..

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
ama canım hani sen bana bir kişinin adını vermiştin o kişi satıyor 4 rengi mevcutmuş verde cristal topozio ve mel rengi imiş.bu solotica gold serisi değilmiş yani solotica solflex natural color die çıkmış bende yeni duydum bizim soloticalarla aynıymış sende bir sor istersen ,bu arada sen en son ne renk aldın ben hala karar veremedim nc mel le charm ın arasında renk farkı varmıdır yoksa sadece çember farkımı var acaba bilemedim görüşürüz..
.bir sorayım bakayım.allaallA. hiç haberim yok bunlardan...
..valla en charm ice almıştım. bir süre almam. şunlar bir miy<adını doldursunda....
bazılarıcharm daha koyu diyor. bencede öyle. charm mel ncden koyu...

Tepki
19
charm ıce nasıl durdu foto koydun mu foruma bende bakıyım ,aylıkların topoziosunu alıcam sanırım bakalım nasıl duracak..

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
koydum canım... geri sayfalarda Charm ice.. ben çok beğeniyorum.çok doğal. ve renk çok güzel...topazioda güzel ve iddialı bir ton.

Tepki
19
koydum canım... geri sayfalarda Charm ice.. ben çok beğeniyorum.çok doğal. ve renk çok güzel...topazioda güzel ve iddialı bir ton.

baktım canım çok yakışmış tahmin ettiğimden daha koyu duruyor ıce güle güle kullan,bende charm mel yada charm ocre alıcam ama üff karar veremedim bir türlü aylıklarında topoziosunu alıcam deneme amaçlı aldığımda foto koyarım ikisininde görüşürüz canım..

Tepki
19
merhaba okeypete lensi aldım sonunda dedğin kişiden :)charm mel aldım renk koyu güzel durdu ama gözüme büyük geldi nedense kayma oluyor , cor serisi böle olmamıştı yana bakarken falan belli oluyor hareleri dışarda kalıyor biraz o yüzden bende nc mel gibi durdu haresi ,en kısa zamanda foto koyarım tekrar görüşmek üzere..

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
merhaba okeypete lensi aldım sonunda dedğin kişiden :)charm mel aldım renk koyu güzel durdu ama gözüme büyük geldi nedense kayma oluyor , cor serisi böle olmamıştı yana bakarken falan belli oluyor hareleri dışarda kalıyor biraz o yüzden bende nc mel gibi durdu haresi ,en kısa zamanda foto koyarım tekrar görüşmek üzere..

güle güle kullan canım. gözünün şeklini alabilir zamanla lens. bazen ilk başta öyle oluyor. sonra şelini alınca o kayma geçiyor... charm mel çok güzeldir... ben beğeniyorum. evet,resim koyarsan çok sevinirim.

Tepki
58
canım artık koyabılıyorum yenı cep telefonumun usb kablosu var yukleyebılıyorum yarın ceker koyarım ama muthıs olmus yenı serı esmeralda hafıf koyulmus ama cok daha dogal olmus rengı :huhuu:

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
canım artık koyabılıyorum yenı cep telefonumun usb kablosu var yukleyebılıyorum yarın ceker koyarım ama muthıs olmus yenı serı esmeralda hafıf koyulmus ama cok daha dogal olmus rengı :huhuu:

aaa çok iyi merak ettim bak. benimkiler çok çimen rengiydi. değişmiş demekki.koyarsan sevinirim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar