Şal Örmek İstiyorum!!kikimoraa sana ihtiyacım var!!

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Günaydınlar,dün sinirlerim bozuldu,tiftikli gri ip ile yaptığım şalımın ipini değiştirdim ve yeniden başladım.
Hem iyiki de değiştirdim diyorum çünkü bu ipin örneği daha iyi gösterdi ve artık bakmadan yapıyorum,teknik aynı olunca bir de işi kapınca gerisi geliyor.:sevindirikasli:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Günaydınlar,dün sinirlerim bozuldu,tiftikli gri ip ile yaptığım şalımın ipini değiştirdim ve yeniden başladım.
Hem iyiki de değiştirdim diyorum çünkü bu ipin örneği daha iyi gösterdi ve artık bakmadan yapıyorum,teknik aynı olunca bir de işi kapınca gerisi geliyor.:sevindirikasli:
Dün böyle söyledim ancak akşamdan akşama belki 1 saatlik vaktimde örgümü alıyorum elime ve bir baktım ki ne göreyim:sok:başlama kısmında iki yaprak yerine ben bir yaprak başlamışım akıllı kafam birde öyle bir büyütmüştim ki hatta resmini çekip siteye ekleme hayalleri içindeydim.
Sonra tekrar söküp yeniden şemaya bakarak başladım.
Şu an söktüklerimin telafisi içindeyim,hele bir aynı boya gelsin resmini çekip ekleyeceğim inşallah.Tabi bizim yaramaz bugün bana biraz izin verirse.:acep:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Dün gece yanlışımı farkettim ve son yaptığım yaprakları sökmek için şişlerimi çıkarttıktan hemen sonra sizlerle resmini paylaşmak üzere resimledim.
Şu an son 2 yaprağım kaldı,yalnız kenarını da göstermen gerekecek
@kikimoraa cım

attachment.php

attachment.php

Sevgili anneciğime yapıyorum,bir an bitirmek için harıl harıl örmeye çalışıyorum.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 100
  • 2.jpg
    2.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 97
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şemaya göre kenarlarını da örmeye başladım ve artık son yaprakları bağlamaya çalışıyorum.
Kenar yapmak inanılmaz keyifli geldi bana:orgu:

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
ablam.. seni terk etmedim.. hastanelik oldum... bu yüzden bir hafta ortada yoktum...
ama bakıyorum zoru başarmışsın :istebu:
şalin muhteşem alacak!!! rengi de çok güzel

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
ablam bak sen tekrarlamalar 19 -32 sıra arasında ördün devamlı... şimdi kenara geçmek için
sadece 28 sıra kadar öreceksin ve sonra kenarlık örmeye başlayacaz.:huhuu:..

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
sonraki iki şemalar ayine sadece birinci şalın sağ tarafı gösteriliyor ikincisi şalin sol tarafı gösteriliyor... orta ilmek birinci şemada sol tarafında bilerlermiş...
sonrada en son şemaya geçiyorsun..15 sıralı şemasına... onu bitirip ilmekleri kapatıyorsun..

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
sonraki iki şemalar ayine sadece birinci şalın sağ tarafı gösteriliyor ikincisi şalin sol tarafı gösteriliyor... orta ilmek birinci şemada sol tarafında bilerlermiş...
sonrada en son şemaya geçiyorsun..15 sıralı şemasına... onu bitirip ilmekleri kapatıyorsun..
O şemada sanırım son sıraları gösteriyor yanılmıyorsam:istebu:

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
yok.... 66 sırasına örüyorsan sonrada son 15 sıralı şemasına geçiyorsun.. onu neden ayrı 15 sıra olarak gösterdiler de bilemiyorum...:huhuu:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ablam.. seni terk etmedim.. hastanelik oldum... bu yüzden bir hafta ortada yoktum...
ama bakıyorum zoru başarmışsın :istebu:
şalin muhteşem alacak!!! rengi de çok güzel

Canım çok geçmiş olsun,İnan seni merak etmedim değil. Umarım kötü bir şey yoktur canım gündüz bu msj okumamıştım şimdi tekrar bakınca gördüm :eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
sabırsızlıkta bekliyorum:huhuu:
bende bu arada başka bir şali biterdim.. bugün hatta sahibine verdim onu..:eek:fff:

Vavvv..Harikasın canım..
Bende şu an kesme işlemini yapacağım..
Bende inan senden daha çok sabırsızlanıyorum..
2.şal içinde ipimi hazırladım,sırada
haruni0003psmedium.png

bu var birtanem..Yine şemaya göre yapacağım..
:utandim:Senden yardım isteyebilirim,gözün kulağın bende olursa sevinirim:orgu:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
An itibari ile bitirmiş bulunmaktayım canım:sevindirikasli:
Resminide çektim şimdi bilgisayarıma atayım dedim ancak hani derler ya acele işe şeytan karışır diye aynen o hesap resimler yok,hatta iğnelemiştim bir güzel ancak kısmet değilmiş.
Artık yarına tekrar iğneleyip resim çekerim.
Kikimoracım herşey için teşekkür ederim,inan sen olmasan bu işin üstesinden gelemezdim.İyiki varsın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar