Oğlumla ilgili sıkıntım var...:(

YORGUN

Daimi Üye
Tepki
309
oğlunuz 12 değil,32 yaşında .. bence düzelmesi için fazlası ile geç kalınmış .. çocukluğundan beri içine kapanık olduğunu söylediniz,peki neden düzelmesi için uğraş vermediniz ?. 15 li,20 li,25 li yaşlar tekrar gelir mi?. her şey yaşında güzelken,25-30 yıl boyunca psikolojik destek alması hiç mi aklınıza gelmedi?.15 yaşında iken bu tür anormallikler,size evladınızın hayırlı olduğunu mu gösterdi?.(dizimin dibinde,harama bulaşmaz gibi gibi düşüncelere kapıldınız da,yaş ilerledikten,akranlarının evli ve çocuklu olduğunu gördükten sonramı farkına vardınız bu konunun basit olmadığının)?. evladınızla karşılıklı ağlayarak ona yardımcı olduğunuzu mu sandınız?..daha çok çıkmaza sokmadınız mı?.ağlayacağınıza girseydiniz oğlunuzun koluna tiyatro-sinemaya,restorana,maçlara,türkü barlara sığınsaydınız sosyalleşmek adına..sokakta bağıra bağıra kahkahalarla,anne değil arkadaş gibi,denizler,sahil kenarlarında midye-çekirdek yemek;muhabbet ederek..hayat kadın üzerine kurulu değil ya,bekar ölen milyonlarca insan var..bunlar hayatı yaşamamışlar mıdır,yaşamışlardır mutlaka..emeklemeden koşmak olmaz..dur hele,evlenmek ne?açılacak daha..çocuğunun kendine hayrı yokken,bir başkasının günahına girmek olur mu?.buna nasıl vesile olabilirsin?sen ağladığını söylüyorsun,o kadın gece gündüz hiç susmadan ağlayacak..ilgi isteyecek,muhabbet isteyecek,kahkahalar isteyecek !.hele çocukları;içine kapanık bir babadan razı olurlar mı?.nice göbekli,keller var ya..hepside bekar mı..çıkarsın gözlükleri taksın lensleri,iyi bir psikolog,diyetisyen eşliğinde güzel bir spor..dikkatleri üzerine mi çekemiyor;taksın küpe,yaptırsın dövme..kazıttırsın saçlarını(gülmeyin,denemekte fayda var belki yakışacak) alın size tip ..

bir erkeğin üniversite okuyup da bu kadar kabuğuna çekilmiş olması tuhaf açıkçası..amacım sizi yargılamak,kınamak değil..benimde 4 aylık bir evladım var ve büyük konuşmaktan çok korkarım .. Allah kolaylık versin ..:uzulme:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Zayıflatıyormuş ama nabeeerr :lululu: :ko

O yalan haber gülmekden zayıflansaydı ben şimdi bideri bir kemik olurdum:ko:ko

Bayılırım kıskanc erkeğede :D kingbox mu :ne:
Anam sabahtan akşama kadar döverler :D
Bakımsızım diye hiç üzülmem :ko
Yüz göz mor ne güzel :D dudaklarda şişer patlayınca estetik gibi olur :kahkaha:

@nk83 @Aslı Oktay @sıladayım @esmeryarim @LiLi :ko

Allah seni ne etmesin iyimi Bitter çatladım yarıldım burda gülmekden :kokahkaha:kızım sen ne uslanmaz ne yaramaz çapkın çıktın yaa bigün bakıyorum Aslıya gelin gidiyorsun birgün bakıyorum Kardelen ablama gelin gidiyosun allahdan sana ikitane erkek kardeşim olduğunu demedim yoksa banada gelin olmak istediğini yazardın:koamenallahım ben neyazdım şimdi kardeşim olduğunumu:cilgindans::cilgindans:yok Bitterim yok öyle bişi benim erkek kardeşim yok:cilgindans::cilgindans:

hani buraya uyar mi bilmem ama kardelen abla
dinsizin hakkindan imansiz gelir hesabi
bitterin hakkindan da eli sopali biri gelir herhalde :kptmya:

Hıh tam üstüne bastın aslım ayağını kaldırnasılda doğru tespit:ko

Allah iyiligini versin bitter:kptmya: ucunda dayak var hala capkinlik pesindesin kiz :cilgindans::cilgindans:

Vazgeçmez Aslım bizim çapkıne Bitter vazgeçmez:cilgindans:ucunda dayak var diyoz negüzel diyo bakasana:bayil:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ilginiz için çok teşekkür ederim..internete şimdi girme ve mesaj zamanı buldum inanın.

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim sayın kardelen27..aynen dediklerinize katılıyorum..işte maalesef ki oğlum bizi ne yazıkki bu konuda bir hayli üzdü yıprattı..hadi bizi geçtim bir anne olarak kendisini harap etmesi üzüyor beni.bakalım şu sıralar dans kursuna gidecek..araştırma aşamasında.bir yer bulmuştu ama o yer biraz uzak kaldıevine şimdi başka yerleri araştırıyor.en azından şu sıra biraz daha kendini topladı..buna da şükür..

hiç olur mu güzelim..siz benim oğlumun yaşındasınız,yada yakın yaşlarındasınız.. ben sizi anlıyorum ve kırılmadım..o gün için siz kusura bakmayın.ben çok üzüntülü ve bunalmış bir vaziyetteydim.. inanın yazdıklarımın bazılarını ağlayarak yazıyordum.

inan sizi üzdüm diye ben şimdi üzüldüm..tekrar kusuruma bakma..

oğlum şu sıralar şefinin önerisi sonucu dans kursuna gitmeye heveslendi.önce mecidiyeköyde bir kursa deneme dersine gitti..hocası çok iyiymiş,ama yer bayağı uzakmış,bir de hafta içi ders varmış ve geç bitiyormuş.tabi benim oğlumda devlet memuru olduğu için pek uygun olmamış..şimdilerde daha yakın yerlerde başka dans kurslarını araştırıyor..yani en azından ufakta olsa oyalanacak birşey buldu ve azda olsa bunalımı kısmen de olsa azaldı..inanırmısınız buna bile şükrediyorum..tabi bu arada da akrabamdan haber bekliyorum..iyi bir psikiyatr konusunda..

bende şu sıralar babamın hastalıklarıyla uğraşıyorum..onunla hastane hastane geziyorum..yaşı 80..yaşlılığın getirdiği hastalıklar ve kontroller..yine şükrediyorum yaşına göre çok iyi..

yine de allaha şükrediyorum..ben biraz bu basit derdi abarttığım için de allahtan af diledim.tevbe ettim..bazen oğluma kızıyorum,haline şükretmediği için.

"gözün görüyor,kulağın duyuyor,ayağın tutuyor..iyi bir işin var ve istanbuda (hayallerinin şehrinde) yaşıyorsun..daha ne olsun oğlum..derdin ne senin..allahın gücüne gider ve elinden alıverir" diyorum.

o da bilincinde ama elinde olmadığını söylüyor,ama bundan sonra allaha isyan etmemesi konusunda söz aldım..haline şükretmesi konusunda söz aldım..

Açmış olduğunuz konuda böyle gülüşerek yazdıklarımız için özür dilerim abla ama neyapalım ki bizim başımızda Bitter gibi bir çapkınemiz var yazdıklarına cevap vermeden duramıyoruz yoksa elavuca sığdıramıyoruz haylazımızı:huhuu:

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Açmış olduğunuz konuda böyle gülüşerek yazdıklarımız için özür dilerim abla ama neyapalım ki bizim başımızda Bitter gibi bir çapkınemiz var yazdıklarına cevap vermeden duramıyoruz yoksa elavuca sığdıramıyoruz haylazımızı:huhuu:

doğru bitter bizi yoldan çıkarıyor özür dileriz :tskler:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
O yalan haber gülmekden zayıflansaydı ben şimdi bideri bir kemik olurdum:ko:ko

Allah seni ne etmesin iyimi Bitter çatladım yarıldım burda gülmekden :kokahkaha:kızım sen ne uslanmaz ne yaramaz çapkın çıktın yaa bigün bakıyorum Aslıya gelin gidiyorsun birgün bakıyorum Kardelen ablama gelin gidiyosun allahdan sana ikitane erkek kardeşim olduğunu demedim yoksa banada gelin olmak istediğini yazardın:koamenallahım ben neyazdım şimdi kardeşim olduğunumu:cilgindans::cilgindans:yok Bitterim yok öyle bişi benim erkek kardeşim yok:cilgindans::cilgindans:

Vazgeçmez Aslım bizim çapkıne Bitter vazgeçmez:cilgindans:ucunda dayak var diyoz negüzel diyo bakasana:bayil:
Allahımmmmmmmmm kısmetlere bakkk :D hepsi benim olsun beee :1::1::1: biriyle kahvaltı biriyle çay ötekiyle kahve öbürüyle 5 molası :kahkaha: biriyle sinema biriyle gez toz daha ne isterim üüff ballıyım :lululu::lululu:

Allah iyiligini versin bitter:kptmya: ucunda dayak var hala capkinlik pesindesin kiz :cilgindans::cilgindans:
hahahaha senin kardeş noldu kız :D korktumu nen benden :kahkaha: numaramı verdinmi ona :eller:
burda yazmaya çekiniyorum açıkcası bu delü gızın yüzünden konu sapıyor bizide saptırıyor

bitter başka yere konu aç kız orda makara kukara yapak burası olmuyor:lululu::1:

:ko:ko ne açem anam :D

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Allahımmmmmmmmm kısmetlere bakkk :D hepsi benim olsun beee :1::1::1: biriyle kahvaltı biriyle çay ötekiyle kahve öbürüyle 5 molası :kahkaha: biriyle sinema biriyle gez toz daha ne isterim üüff ballıyım :lululu::lululu:

hahahaha senin kardeş noldu kız :D korktumu nen benden :kahkaha: numaramı verdinmi ona :eller:

:ko:ko ne açem anam :D

:ne::ne::ne::ne:
:bayil::bayil::bayil:Allahııımmmm hepsini sıraya dizdi kızlar koruyun kardeşcelerinizi yoksa hepsi birbirine giricek bu cadı uslanmaz çapkın Bitter yüzünden:ne::ne::ne::cilgindans::cilgindans::cilgindans:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:ko :D güzellik ablam sen bunlara bakma :D benim sayemde konun tıklanma rekoru kırıyor :kahkaha: haticeye deeel neticeye bak Az kaldı yakında kimin konusu çok tık alıyorsa gold üyelere tv çıkarma şansıda vercez :ko

O gold üyelikde sen alsan alsan sitenin en çapkın üyesi dalında ultra GOLD üyeliği alırsın::ko:ko

OP
G
Tepki
37
oğlunuz 12 değil,32 yaşında .. bence düzelmesi için fazlası ile geç kalınmış .. çocukluğundan beri içine kapanık olduğunu söylediniz,peki neden düzelmesi için uğraş vermediniz ?. 15 li,20 li,25 li yaşlar tekrar gelir mi?. her şey yaşında güzelken,25-30 yıl boyunca psikolojik destek alması hiç mi aklınıza gelmedi?.15 yaşında iken bu tür anormallikler,size evladınızın hayırlı olduğunu mu gösterdi?.(dizimin dibinde,harama bulaşmaz gibi gibi düşüncelere kapıldınız da,yaş ilerledikten,akranlarının evli ve çocuklu olduğunu gördükten sonramı farkına vardınız bu konunun basit olmadığının)?. evladınızla karşılıklı ağlayarak ona yardımcı olduğunuzu mu sandınız?..daha çok çıkmaza sokmadınız mı?.ağlayacağınıza girseydiniz oğlunuzun koluna tiyatro-sinemaya,restorana,maçlara,türkü barlara sığınsaydınız sosyalleşmek adına..sokakta bağıra bağıra kahkahalarla,anne değil arkadaş gibi,denizler,sahil kenarlarında midye-çekirdek yemek;muhabbet ederek..hayat kadın üzerine kurulu değil ya,bekar ölen milyonlarca insan var..bunlar hayatı yaşamamışlar mıdır,yaşamışlardır mutlaka..emeklemeden koşmak olmaz..dur hele,evlenmek ne?açılacak daha..çocuğunun kendine hayrı yokken,bir başkasının günahına girmek olur mu?.buna nasıl vesile olabilirsin?sen ağladığını söylüyorsun,o kadın gece gündüz hiç susmadan ağlayacak..ilgi isteyecek,muhabbet isteyecek,kahkahalar isteyecek !.hele çocukları;içine kapanık bir babadan razı olurlar mı?.nice göbekli,keller var ya..hepside bekar mı..çıkarsın gözlükleri taksın lensleri,iyi bir psikolog,diyetisyen eşliğinde güzel bir spor..dikkatleri üzerine mi çekemiyor;taksın küpe,yaptırsın dövme..kazıttırsın saçlarını(gülmeyin,denemekte fayda var belki yakışacak) alın size tip ..

bir erkeğin üniversite okuyup da bu kadar kabuğuna çekilmiş olması tuhaf açıkçası..amacım sizi yargılamak,kınamak değil..benimde 4 aylık bir evladım var ve büyük konuşmaktan çok korkarım .. Allah kolaylık versin ..:uzulme:

öncelikle yorum için teşekkürler..yani artık oğlum için çok geç..yanlız gelmiş yanlız gider bunu mu demeye çalışıyorsunuz..oğlum zaten pat diye evlenmeyim demiyor.zaten şu anda öyle bir amaacı da yok..flört,kız arkadaş ve sevgili duygularını tatmak istiyor..tabi sonunda da evlilik..size soruyorum..öyle yada böyle yetişti..sebep ne olursa olsun hakkı değil mi?yani oğlum bu konuya zaten kız arkadaş,sevgili mevzusuna takmış vaziyette..o zaman boğaz köprüsü ve ya fsm'den atsın kendini..ne de olsa şansı yok,bitmiş...

yaşı geçti diye artık sevgili,kız arkadaş edinme şansı yok öyle mi?bunu mu demek istiyorsunuz..o zaman oğlumun vay haline..o zaman boğaz köprüsüne ana,oğul çıkma vaktimiz gelmiş desene..

evladım ağlıyor doğrudur..ama hangimiz ağlamıyoruz..bazı durumlar hoşuna gitmiyor ve ağlıyor..haklı veya haksız..

evladımın yanında ağlayarak tabi ki yardımcı olmadığımı biliyordum..ama anlayın beni.ben anneyim anne..evladımın ağlaması beni kahrediyor..içim parçalanıyor..keşke öleydim de onun bu hallerini görmeseydim diye allah'a yalvardığım gün sayısını hatırlamıyorum bile..

ayrıca başkasının günahına neden girsin hanımefendi..biz zorla kimseye oğlumuzla arkadaş ol,evlen v.s demiyoruz..ayrıca oğlum bir kızın yükünü rahatlıkla taşıyabilecek olgunluktadır.yani oğlum o kızı severse ve evlenire o evliliği ömrünün sonuna kadar götüreceğinden hiç kuşkum yok ve adım gibi de eminim..

ayrıca da çok önyargılı konuşmuşsunuz..oğlum çok iyi niyetli,anlayışlı bir yetişkin.. sevecen,iyi,alçak gönüllü..ve ben oğluma kefilim ki..oğlum şu an evlense süper bir baba olur,sevgili edinse süper bir partner olur..

bak kızım büyük konuşmayım diyorsun da epeeey büyük konuşmuşsun..Allah korusun bak senin de çocuğun var..biraz empati kurup bak olaylara..Allah defalarca korusun.benim oğlum gibi olsa hoşuna gider mi..onu düşünüp öyle yaz..

ayrıca da nereden biliyorsun oğlumu sinemaya,tiyatroya v.s. götürmediğimi..oralarada götürdüm..ama birşeyler olmayınca olmuyor..haa bara,pavyona götürmedim, içki içirmedim, dışarılarda ipsiz sapsızlar gibi oğlumla baırmadık(çünkü o tip arsızlıklar tarzımız değildir,biz aileden böyle gördük),yaşadığımız yerde sahil olmadığı için sahilde çekirdek,m,dye v.s. yapamadık..ama dediklerinin dışındakileri oğlumla fazlasıyla yaptık..ama olmadı..allahıma dua ediyorum bir gün kafayı bozup intihara felan kalkışmasa..
telefonda bana "anne bu ar namus meselesi haline geldi..insan içine çıkamıyorum.insanlar kız arkadaşım yok diye dalga geçiyorlar.." deyip duruyor..

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:ne::ne::ne::ne:
:bayil::bayil::bayil:Allahııımmmm hepsini sıraya dizdi kızlar koruyun kardeşcelerinizi yoksa hepsi birbirine giricek bu cadı uslanmaz çapkın Bitter yüzünden:ne::ne::ne::cilgindans::cilgindans::cilgindans:
:D hepsiyle aynı kafede buluşmadıgıma şükretsinler :D birine wc gidiyom der öteki masaya uçardım :ko 5 dakka sora yine wc der hoop öteki masaya :kahkaha: artık bi kahvaltı bi çay bi kahve midem ne hale gelir belli değil :D :kahkaha:
Bak doktor bi manita yapmam gerekecek birde :ko mideme bişey olursadaa o tamir eder beni :kahkaha:
O gold üyelikde sen alsan alsan sitenin en çapkın üyesi dalında ultra GOLD üyeliği alırsın::ko:ko

:D hahahah tv'de böyle bir yarışma olsa kesin atlarım :D

OP
G
Tepki
37
teyze allah kolaylık versin valla zor bir vakka:acep:

bitter_im süpersin :kahkaha:

teşekkür ederim sayın kanatsız angel.inanın artık hiçbir yaptığımdan tat alamıyorum..öyle ki artık dualarımda 1 allahım herşeyimizi al ama yeterki şu oğluma istediği gibi bir sevgili,bir aşk,bir eş nasip et" diyorum..inanın çok zor durumdayım..şu sıralar biraz duruldu..ama yine sızlanıyor canım evladım..

bir de sayın yorgun adlı üyenin yazdıkları beni daha da karamsarlığa sürükledi..oğlum eğer kız arkadaş edinemezse sonunu düşünmek bile istemiyorum..ana yüreği olarak bu durumu kaldıramam..

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
güzellik ablacım herşey zamanla düzelir inşallah hemen karamsar olmayın :tskler:

herkes değişik yorum yapabilir olumsuz yada olumlu siz takmayın buna
bu arada duaınızı öyle değil de oğlunuz için hayırlı olanını yaradandan isteyin
hiçbirşey olmadan da olmuyor çünkü :tskler:
önce bişeylerin düzeldiğine veya düzeleceğine ailece inanmanız gerekiyor bulunduğunuz durumdan hemen kurtulamazsınız herşey zamanla
inşallah rabbim yardımcınız olacaktır

OP
G
Tepki
37
güzellik ablacım herşey zamanla düzelir inşallah hemen karamsar olmayın :tskler:

herkes değişik yorum yapabilir olumsuz yada olumlu siz takmayın buna
bu arada duaınızı öyle değil de oğlunuz için hayırlı olanını yaradandan isteyin
hiçbirşey olmadan da olmuyor çünkü :tskler:
önce bişeylerin düzeldiğine veya düzeleceğine ailece inanmanız gerekiyor bulunduğunuz durumdan hemen kurtulamazsınız herşey zamanla
inşallah rabbim yardımcınız olacaktır

çok sağol canım..zaten rabbime dua etmekten başka birşey gelmiyor ki elimden...oğlumu daha önce çok uyardım ama beni dinlemedi..şimdi yaptığı davranışın bedelini ödüyoruz.keşke o günlere dönüp onu sürüye sürüye sosyal ortamlara sokabilseydim..ama olmadı..şimdi 20 li yaşlarda yaşaması gereken olguları 32 yaşında yaşatmaya çalışıyoruz..ama artık boşa kürek çektiğimi farkettim..allah oğlumu kız meselesi yüzünden sağlığını bozmaktan korusun.

çünkü öyle bir hale geldi ki :"bir kız arkadaş,sevgili bulamazsa dünya onun için bitti.kız arkadaş yoksa bu dünyanın ne anlamı var."

hani yaşını gösterse içim yanmayacak..görseniz oğlum yaşından genç gösteriyor..26-27 gösteriyor..ama ne yazıkki yaş işin içine girince bayanlarda bir korku bir uzaklaşma oluyor..bir de tabi oğlumun yaşı nedeniyle girdiği ve bir türlü çıkamadığı psikolojik buhran..

ayrıca da geç kalmaktan felan bahsediyorsunuzda..bugün yaşı büyük olupda genç kızlarla sevgili olan yok mu?mesela ben ailemden örnek vereyim..benim oğlan kardeşim de bekar..50 yaşında ve 32 yaşında(yani yeğeniyle(oğlumla)) yaşıt sevgilisi var..3 yıldır beraberler..bundan önceki sevgilisi de 28 yaşındayıd ve 2 yıl kadar çıkmışlardı..yani bunlar da var..

tamam bir takım şeyler için geç kalındı ama çevremdekiler kız arkadaş,flört konusunda oğlumun halen şansının olduğunu söylediler..her fırsatta da söylüyorlar..

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Merhaba öncelikle aramiza hosgeldiniz,
Zor bir durum gercekten Allah sizin ve oglunuzun yardimcisi oldun.
Belki sacma gelicek size belki kizicaksiniz ama benim aklima Esra erol geldi.
"Ordada evlenilir mi?" demeyin sakin bence olabilir.
Birde her kel her gözlüklü evde kalicak diye birsey yokki zevk ve nasip kismet meselesi.
Yalniz arkadasa kizmissiniz ya yukarda 32 ye kadar olmadiysa intihar edelim öyleyse diye bence siz yalnis anladiniz önceden farketitiginizde keske pisikolojik destek alsaydiniz belki o zaman ne siz nede oglunuz üzülmezdiniz o kadar.
Hakkinizda hayirlisi olsun

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
ben ailemden örnek vereyim..benim oğlan kardeşim de bekar..50 yaşında ve 32 yaşında(yani yeğeniyle(oğlumla)) yaşıt sevgilisi var..3 yıldır beraberler..bundan önceki sevgilisi de 28 yaşındayıd ve 2 yıl kadar çıkmışlardı..yani bunlar da var..

tamam bir takım şeyler için geç kalındı ama çevremdekiler kız arkadaş,flört konusunda oğlumun halen şansının olduğunu söylediler..her fırsatta da söylüyorlar..

Eğer oğlunuzda dayısını örnek almak istemiyorsa
bence siz kız arakadaş yerine oğlnuza hayat arkadaşı arayın
32 yaş bir erkek için hiçte geç kalınmış bir yaş değil

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758

iki deli bir ipe çıkar o zaman aslı :kptmya::kptmya:

YORGUN

Daimi Üye
Tepki
309
çok sağol canım..zaten rabbime dua etmekten başka birşey gelmiyor ki elimden...oğlumu daha önce çok uyardım ama beni dinlemedi..şimdi yaptığı davranışın bedelini ödüyoruz.keşke o günlere dönüp onu sürüye sürüye sosyal ortamlara sokabilseydim..ama olmadı..şimdi 20 li yaşlarda yaşaması gereken olguları 32 yaşında yaşatmaya çalışıyoruz..ama artık boşa kürek çektiğimi farkettim..allah oğlumu kız meselesi yüzünden sağlığını bozmaktan korusun.

çünkü öyle bir hale geldi ki :"bir kız arkadaş,sevgili bulamazsa dünya onun için bitti.kız arkadaş yoksa bu dünyanın ne anlamı var."

hani yaşını gösterse içim yanmayacak..görseniz oğlum yaşından genç gösteriyor..26-27 gösteriyor..ama ne yazıkki yaş işin içine girince bayanlarda bir korku bir uzaklaşma oluyor..bir de tabi oğlumun yaşı nedeniyle girdiği ve bir türlü çıkamadığı psikolojik buhran..

ayrıca da geç kalmaktan felan bahsediyorsunuzda..bugün yaşı büyük olupda genç kızlarla sevgili olan yok mu?mesela ben ailemden örnek vereyim..benim oğlan kardeşim de bekar..50 yaşında ve 32 yaşında(yani yeğeniyle(oğlumla)) yaşıt sevgilisi var..3 yıldır beraberler..bundan önceki sevgilisi de 28 yaşındayıd ve 2 yıl kadar çıkmışlardı..yani bunlar da var..

İyi de ben o cümle de kadın erkek konusunda geç kalındığını belirtmedim ki..15 li,20 li,25 li yaşların vermiş olduğu güzellikleri göz göre göre ertelediğinizi bahsettim..her şey yaşında güzel diye de belirttim zaten..sadece sevgiliden değil,bu şahıs her şeyden yoksun..tabi ki de geç kalınmış,lafımın hala arkasındayım,15 yaşındaki toz pembe hayatla,32 li yaşlardaki ruh bir olur mu ?. siz olayı sadece ilişki bölümüne çekiyorsunuz,hayat sadece ilişki üzerine mi kurulu?.60 yaşında ki bir erkek 30 yaşındaki bir bayanla çok da güzel aşk evliliği yaşayabiliyorlar..günümüzde de bir sürü örnekleri var ..

Benim anlatmak istediklerimi çok da güzel dile getirmişsiniz .. eee anlaşamadığımız konu ne peki?.

oğlumu daha önce çok uyardım ama beni dinlemedi..şimdi yaptığı davranışın bedelini ödüyoruz.keşke o günlere dönüp onu sürüye sürüye sosyal ortamlara sokabilseydim..ama olmadı..

şimdi 20 li yaşlarda yaşaması gereken olguları 32 yaşında yaşatmaya çalışıyoruz..

ama artık boşa kürek çektiğimi farkettim..allah oğlumu kız meselesi yüzünden sağlığını bozmaktan korusun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar