Neden Aldatıldım?

defne

Aktif Üye
Tepki
108
Orda yazdığına göre arkadaş aynı olayı kankası da yaşamış,biri 2 diğeri 4 yıl arayla,buraya gelip cevap vermedi :kahve:

Kimsede dememiş,kankanla birebir aynı ,virgülleri bile :))
ne kankalıkmış ama..bazen inanılması zor olaylar yazılıyor gerçekmiş gibi,ne yalan söyleyeyim inanmayıp denk gelirse yüzüne vuruyorum ben.
Oradaki üyeliğimi iptal ettirmiştim,yoksa ben yapacağımı biliyordum :kahve:

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
evet kocam tarafından 2 sene önce ben yazlıktayken aldatıldım hala kendime gelemiyorum.kocamın işleri bozulmuştu aslında içki içmezdi.fakat o yaz ara ara içmeye başlamıştı.arkadaş grubundan bi kız beni eve bırakırmısın demiş oda kıramamış saf!zaten gerisini hatırlamıyor.ilk önce kaldırımlara düşmüş kız gel eve nasılsa karın yok cekyatta uyur sabah işe gidersin demiş.sonra olan olmuş.bana itiraf ettiğinde ağlıyarak ben seni aldatmadım aslada aldatmam diyor.ama ben bunalıma girdim çünkü ondan hiç beklemiyordum.zamanla atlatmaya calışıyoruz bir kızımız var ilk önce onun için gitmedim zaten bırakmazdı.onca hakaretler ettim seni çok seviyorum diyor.bilmiyorum affedemiyorumda!

deja vu :kayris: bu ne arkadaşım sen site site gezip hikayeni(zi) mi anlatıyorsun allah aşkına..

bir site de daha döktürdün, ben de döktürdüm ama işine gelmedi kanımca cevap yazmadın bile.. insanların zamanını harcamayın fake konularla lütfen..

ha illa bir cevap istiyorsanız söyleyeyim.. eşiniz yüzde doksandokuz hatalı... :hayir:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kankası yaşamış ya güya! :kahve: Kankalar ya aynı şeyleri yaşıyorlar, ikiz sanki :kptmya:

Tepki
43
arkadaşlar benim hikayemi çalmışlar biri benimle dalga geçiyor herhalde benim anlattıklarımı silebilirmisiniz rica edersem.dalga konusu olmak istemiyorum yazdığımada pişman oldum.

Tepki
43
arkadasım bayağı zamandan beri ailesel nedenlerden dolayı bilgisayara bakamadım yalanım yok benim inanmayan inanmasın ama ben bunları yasadım

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok ilginç :sinifsinif: Kim sizin hikayenizi çalabilir ki? Ayrıca o kişi de sizin kankanız olduğunu söylüyor :kahve:

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
hakikaten çok ilginç bende burada masa başında üzülüp kendimi sizin yerinize koyarak içimden gelenleri yazmıştım ne diyeceğimi bilemiyorum şimdi yinede sizide kırmak istemem ama eğer gerçekten yalan hikayelerle bizi kandırdığınızı düşünüyorsanız bizim boğaziçinde şöyle derler (yalancının mumu yatsıya kadar yanar)sonuçta insanın eline ne geçerki böyle bir şeyden anlamıyorum yada hatamı ediyorum kendi adıma konuşacak olursak ben insanların yaşadıkları yada bize öyle yansıttıkları olaylara böyle hassas yaklaşmakla dertlerini paylaşmakla yinede özür dilerim ama böyle değilsede lütfen üzerinize alınmayın ne yapayım huyum batsın gerçekten insanları kırmak istemem bundan çekinirim

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
hakikaten çok ilginç bende burada masa başında üzülüp kendimi sizin yerinize koyarak içimden gelenleri yazmıştım ne diyeceğimi bilemiyorum şimdi yinede sizide kırmak istemem ama eğer gerçekten yalan hikayelerle bizi kandırdığınızı düşünüyorsanız bizim boğaziçinde şöyle derler (yalancının mumu yatsıya kadar yanar)sonuçta insanın eline ne geçerki böyle bir şeyden anlamıyorum yada hatamı ediyorum kendi adıma konuşacak olursak ben insanların yaşadıkları yada bize öyle yansıttıkları olaylara böyle hassas yaklaşmakla dertlerini paylaşmakla yinede özür dilerim ama böyle değilsede lütfen üzerinize alınmayın ne yapayım huyum batsın gerçekten insanları kırmak istemem bundan çekinirim

işte bu tip vakalarla karşılaşa karşılaşa gerçeğine de inanmamaya başlıyor insan zamanla.. önce kendi, sonra arkadaşı, şimdi de çalıntı konu.. pesss -kizgin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar