Neden Aldatıldım?

Tepki
43
evet kocam tarafından 2 sene önce ben yazlıktayken aldatıldım hala kendime gelemiyorum.kocamın işleri bozulmuştu aslında içki içmezdi.fakat o yaz ara ara içmeye başlamıştı.arkadaş grubundan bi kız beni eve bırakırmısın demiş oda kıramamış saf!zaten gerisini hatırlamıyor.ilk önce kaldırımlara düşmüş kız gel eve nasılsa karın yok cekyatta uyur sabah işe gidersin demiş.sonra olan olmuş.bana itiraf ettiğinde ağlıyarak ben seni aldatmadım aslada aldatmam diyor.ama ben bunalıma girdim çünkü ondan hiç beklemiyordum.zamanla atlatmaya calışıyoruz bir kızımız var ilk önce onun için gitmedim zaten bırakmazdı.onca hakaretler ettim seni çok seviyorum diyor.bilmiyorum affedemiyorumda!

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
evet kocam tarafından 2 sene önce ben yazlıktayken aldatıldım hala kendime gelemiyorum.kocamın işleri bozulmuştu aslında içki içmezdi.fakat o yaz ara ara içmeye başlamıştı.arkadaş grubundan bi kız beni eve bırakırmısın demiş oda kıramamış saf!zaten gerisini hatırlamıyor.ilk önce kaldırımlara düşmüş kız gel eve nasılsa karın yok cekyatta uyur sabah işe gidersin demiş.sonra olan olmuş.bana itiraf ettiğinde ağlıyarak ben seni aldatmadım aslada aldatmam diyor.ama ben bunalıma girdim çünkü ondan hiç beklemiyordum.zamanla atlatmaya calışıyoruz bir kızımız var ilk önce onun için gitmedim zaten bırakmazdı.onca hakaretler ettim seni çok seviyorum diyor.bilmiyorum affedemiyorumda!

Canım çok üzüldüm.

O kadına ne demeli bilmem ki

Memlekette bekar erkek mi yok acaba,ne arsız insna bunlar ya:alsana:

Allah yardımcın olsun canım,durumun gerçekten çok zor,sen yavrun için sabrediyosun,Allahta bu mübarek günlerde sabrının mükafatını verir inşaallah canım.

Tepki
43
canım allah yardımcın olsun nasıl bi zor bi durum genelde hep çocuklar yüzünden katlanıyo....

inşllah bu zor durumuda atlatırsın canım ..

memlekette bekar erkek kalmamış sanki zahten hem cinslerimden hep korkmuştur

tskkr canım allah herkesin yardımcısı olsun.atlatacağım ihsllah az kaldı.bende simdiki kadınlardan cok korkuyorum.sen varken bile adamın gözünün içine bakıyolar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Çok; ama çok üzüldüm canım. Gerçekten kötü bir durum. Bizim erkeklerimiz çok saf, en ufak birşeye aldanıyorlar işte :alsana:

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
ALLAHA çok şükürki böyle bir şey başıma gelmedi ama gelseydide pek sineye çekip oturabilirmiyim bilemiyorum evet hep çocuklarımız için her türlü fedakarlığa kalkışıyoruz ama acaba hatamı yapıyoruz insan önce eşine olan saygısını kaybediyor sevgi sonra geliyor bence çok zor bunları kabul ederek yaşamaya çalışmak bilemiyorum bekara karı boşamak kolay derler ya o misal ALLAH yardımcınız olsun gerçekten zamanla inş herşey yoluna girer ümit ediyorum sizin için

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Canım çok üzüldüm.

O kadına ne demeli bilmem ki

Memlekette bekar erkek mi yok acaba,ne arsız insna bunlar ya:alsana:

Allah yardımcın olsun canım,durumun gerçekten çok zor,sen yavrun için sabrediyosun,Allahta bu mübarek günlerde sabrının mükafatını verir inşaallah canım.

canım bekar erkek mi yok dicektin galiba

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
bazı iyi niyetliler kötü niyetlilerin gazabına uğruyor benim kızda aldatıldı kocasından boşanacaktı tabi kocası yalvardı yakardı ve birdaha tekrarlanmayacağına söz verdi ve evliliğini kurtardı çok zor bir durum madem kocan hatasını anlamış onu affet birdaha tekrarlamaya cesaret edemezbence allah yardımcın olsun canım:alsana::alsana::alsana:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar