Neden Aldatıldım?

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Benimde iki tane adatılma hikayem var yıllar önce olan ama yazmaya cesaret edemiyorum ikisinde de olay olmuş bitmiş benim haberim öyle oldu hele birisi komedi.tabiki ben bozuldum ortalığı yıktım ama ne çare bazen istediğiniz gibi çekip gidemiyorsunuz:panter:

Canım ablam,bi söz vardı çok hoşuma gider aldatan kendini aldatır aslında diye,

Allah olan biten herşeyi görüyor ,senin geçtiğin sınavdan o kalacak,bu dünyadada ettiği yanına kalmaz umarım:dertli:

defne

Aktif Üye
Tepki
108
evet kocam tarafından 2 sene önce ben yazlıktayken aldatıldım hala kendime gelemiyorum.kocamın işleri bozulmuştu aslında içki içmezdi.fakat o yaz ara ara içmeye başlamıştı.arkadaş grubundan bi kız beni eve bırakırmısın demiş oda kıramamış saf!zaten gerisini hatırlamıyor.ilk önce kaldırımlara düşmüş kız gel eve nasılsa karın yok cekyatta uyur sabah işe gidersin demiş.sonra olan olmuş.bana itiraf ettiğinde ağlıyarak ben seni aldatmadım aslada aldatmam diyor.ama ben bunalıma girdim çünkü ondan hiç beklemiyordum.zamanla atlatmaya calışıyoruz bir kızımız var ilk önce onun için gitmedim zaten bırakmazdı.onca hakaretler ettim seni çok seviyorum diyor.bilmiyorum affedemiyorumda!

Enteresan bir olay,bugün başka bir forumda aynı mesajı gördüm.Ve bugün açılmış konu.Ya ordakiler buradan dert çalıyor ya da birisi aynı derdi ortalıkta gezdiriyor.:sok

azaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
azaro azaro isimli üye çevrimiçidir (Online)
Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Biyolog
Yaşadığınız Yer: Muğla

Giriş tarihi: Sep 2010
İkaz ... Kadınlar kadınların hayatını mahvetmeyin

Mesaj Linki
evet kocam tarafından 4 sene önce ben kızımla tatildeyken aldatıldım hala kendime gelemiyorum.kocamın işleri bozulmuştu aslında içki içmezdi.fakat o yaz ara ara içmeye başlamıştı.arkadaş grubundan bi kız beni eve bırakırmısın demiş oda kıramamış saf!zaten gerisini hatırlamıyor.ilk önce kaldırımlara düşmüş kız gel eve nasılsa karın yok cekyatta uyur sabah işe gidersin demiş.sonra olan olmuş.bana itiraf ettiğinde ağlıyarak ben seni aldatmadım aslada aldatmam diyor.ama ben bunalıma girdim çünkü ondan hiç beklemiyordum.zamanla atlatmaya calışıyoruz bir kızımız var ilk önce onun için gitmedim zaten bırakmazdı.onca hakaretler ettim seni çok seviyorum diyor.bilmiyorum affedemiyorumda!

defne

Aktif Üye
Tepki
108
Biri 4,diğeri 2 yıl yazmış tek fark orda

Doğruysa bir sözüm yok ama yalan yanlış leyler yazılıpta dalga geçiliyorsa gereken yapılır-ayse
Bilemiyorum ama bugün öğleden sonra buradaki mesajı okumuştum,az önce başka bir sitedeydim aynı konu olunca dönüp geldim kontrol ettim ve sizinle paylaşmak istedim

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Hassasiyetiniz için teşekkürler:hhhhhh:,mesajı yazan arkadaşa bir soralım öğrenelim aslını astarını:dusun:

Burdaki bilgileri sizin verdiğiniz bilgilerden farklı,yaşadığı yer vs.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Çok şükür aldatılmadım ama eğer aldatılırsamda üç çocuğum var diye de sineye çekeceğimi hiç sanmıyorum büyük konuşmak gibi olmasın ama ihanet affedemiyeceğim bir olay :panter:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hayal dünyasında yaşıyor diyeceğim; ama hayal dünyasına bakılırsa da pek iç açıcı değil durum, vahim :kahve:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar