Kızlar Şoktayım...

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
kötü insanlar o kadar çoğaldı ki,hikayenin doğruluğu tartışılacak olsa bile kötü insanlar o kadar fazlalştı ki insan kimseye güvenmemeli :ayk::ilknur:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Nelerini duyuyoruz. Nelerini okuyoruz. Öz kızına tecavüz edeni bile varsa gerisine ne demeli! Böyle insanları toprak bile kabul etmez hiç mi Allah korkuları yok bu kadar mı karamış gönül perdeleri, Azabın en büyüğünü görürler inşallah... Bunun affı olamaz.:nk:

flora

Üye
Tepki
14
ben yeni okudum ve çoook iğrendim.. aklıma geçen sene çok yakınımın şahit olduğu ve bana anlattığı başka bir olay geldi 5 yaşında bir erkek çocuğuna 12 14 yaşlarında 2 çocuk ormanlık yere götürüp arkadan afedersiniz 2 si birden defalarca tecevüz etmişler çocuk eve ağlıyarak gelmiş ve arkasını görünce anne baygınlık geçirmiş resmen içi dışarıya çıkmış duyunca tüylerim ürperdiii kızı erkeği kalmadı artık dünya öyle bir iğrençleştikii yapan da daha çocukk sayılır Allah evlatlarımızı hayırlı günler koysun iyi insanlarla karşılaştırsınn..

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
ben yeni okudum ve çoook iğrendim.. aklıma geçen sene çok yakınımın şahit olduğu ve bana anlattığı başka bir olay geldi 5 yaşında bir erkek çocuğuna 12 14 yaşlarında 2 çocuk ormanlık yere götürüp arkadan afedersiniz 2 si birden defalarca tecevüz etmişler çocuk eve ağlıyarak gelmiş ve arkasını görünce anne baygınlık geçirmiş resmen içi dışarıya çıkmış duyunca tüylerim ürperdiii kızı erkeği kalmadı artık dünya öyle bir iğrençleştikii yapan da daha çocukk sayılır Allah evlatlarımızı hayırlı günler koysun iyi insanlarla karşılaştırsınn..

ne diyosun aman allahim boyle insanlikmi olur beeeeee

GöNüLDeN

Aktif Üye
Tepki
112
Allah hepimizi, evlatlarımızı böylesi sapık ve Allah korkusu olmayandan esirgesin manyaklardan korusun. Çocuklara musallat olan bu tür vahşi sapıkların asılması için özel yasa çıkmalı kesinlikle ellerimle çekerim ipini.

R

Rosie

Misafir
Allah belalarını versin onların.Hiç mi korkuları,anaları,bacıları yok bunların ya bu nasıl bir sapıklık,hastalıktır.elimde olsa hepsini öldürürüm hiç acımadan

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Allah hepsini belasını versin bunlar gerçekten insan mı bunlar nasıl yastığa başını koyunca huzur içinde uyuyabiliyorlar yaaa bunun bi açıklaması var mı bunların yüreklerinde beyinlerinde bulunan akan kanın içinde ne var çook kötü oldum çook

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Allahim inanamiyorum! Ne pis insanlar var! Bunlari aslanlarin önüne atmali, parcalasinlar!

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Ben minicik yavrusunu elin adamının kucağına veren kadının alnını karışlıyım!!! O adam kadar annesinde de suç var!

mmelis

Aktif Üye
Tepki
62
hayvan oğlu hayvan ne diyim kusura bakmayın hanımlar tutamıyorum kendimi
hayvan demek iltifat oluyor ama neyse:protesto:
içimden daha neler söylemek hatta neler yapmak geçiyor ama maalesef yapamıyoruz işte
yaşatmican böylelerini-zebani:sinir::kizdim:

hayvan demek yetersiz bence en azından hayvana dediğini yapdırabiliyosun 2ayaklı hayvan bunlar yaratık.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar