Kızlar Şoktayım...

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
nasil anlatsam bilmiyorum ama sizin de bilmeniz gerekli.aranizda kiz anneleri olanlar var dikkatli olun lutfen.sizinle paylasmayi kendime borc bildim.bir anne2 yavrusuyla otobuse binmis.erkek kucukmus kucagina oturtmus.kiz ayak uste kalinca arkadan bir ekrkek ver abla kucagimda tutarim kizi demis.anne vermis.kiz 2 bucuk yasindaymis.kiz alayip duruyomus.annesi kizim sabr et simdi iniceyiz.inmisler,kiz hala aliyormus.annesi eve gelmis kizinin pampersini deyisince kan gormus,hemen doktora aparmis.doktor bakinca sok olmus,kizin kizligi zedelenmis yani yok olmus demis.anne aglamis,bayilmis.anne her seyi anlatmis.ama ne yapmali hayvan,vahsi,canavar herif barmagiyla cocugun pampersinin altindan kizligini almis ya.polisler gelmis anne uzun boyluydu baska bir sey diyememis.hatirlayamiyorum demis.yaaaa iste boyle.ben sokdan agladim ya duyunca.inana biliyomusunuz.anneler lutfen dikkat edin ,cocugunuzu kimseye emanet etmeyin.sonra allah korusun cok pisman olursunuz.yazik anne ya yikilmasinda ne yapsin.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Kotu ınsanlar hep vardı yıne olacak.Hep duyduk bunları ama dogrumu yoksa anneler daha dıkkatlı olsun dıye dallanmıs budaklanmıs bir hikayemı bılınmez ama su da bır gercek kı cuzdanını asla bırılerıne emanet etmeyen ınsanoglu cocugunu hepr bır bahane ıle komsuya eşe dosta emanet etmısdır...

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
hayvan oğlu hayvan ne diyim kusura bakmayın hanımlar tutamıyorum kendimi
hayvan demek iltifat oluyor ama neyse:protesto:
içimden daha neler söylemek hatta neler yapmak geçiyor ama maalesef yapamıyoruz işte
yaşatmican böylelerini-zebani:sinir::kizdim:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
böyle olaylar duyuyoruz ve ben içim acıyarak dinliyorum nasıl bir kişiliktir bu insan demiyorum insanlıga sıgmaz bu ALLAH'ım yavrularımızı koru ama ben asla degil kızımı yegenlerimi dahi kimseye emanet etmem helede küçücükken

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
şimdi ben bu olay gerçekmi uydurmamı mı anlamadım o yüzden önce sorayım dedim kuseyencim bu olay szin oralardamı olmuş canım

olay evet çok acı etrafımızda okadar sapık ve kişiliği beş para etmez insanlar varki rabbim evlatlarımızı bu tür insanlardan korusun amin

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
böyle olaylar duyuyoruz ve ben içim acıyarak dinliyorum nasıl bir kişiliktir bu insan demiyorum insanlıga sıgmaz bu ALLAH'ım yavrularımızı koru ama ben asla degil kızımı yegenlerimi dahi kimseye emanet etmem helede küçücükken

aynen bende öyle kso
cum ne çocuğumu ne yiğenlerimi değil bir yabancıya yakınıma bile emanet etmem asla öyle bir zamana gelmişizki hiç kimseye güvenilmiyor valla:sok

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
bazen bizde bindiğimizde otobüs minibüs olsun
asla yabancı yanına oturtmam oturmazlarda yani
bana kene kadar yapışıklardır evlatlarım
onun için kız anneleri gezmeye gittiğinizde etek yerine pantolon giydirin
kızım olmuş olsaydı ben hep pantolon giydirirdim
kızmayın bana da eteği pek sevmiyorum
allahım o pisliklerin belasını versin

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
şimdi ben bu olay gerçekmi uydurmamı mı anlamadım o yüzden önce sorayım dedim kuseyencim bu olay szin oralardamı olmuş canım

olay evet çok acı etrafımızda okadar sapık ve kişiliği beş para etmez insanlar varki rabbim evlatlarımızı bu tür insanlardan korusun amin

banada arkadaslar anlatdilar canim.inana sokum gecmiyecek benim

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
banada arkadaslar anlatdilar canim.inana sokum gecmiyecek benim

kuseyencim ben bu olayı bundan 3yıl önce bir arkadaştan duymuştum ve o kişi bana kendisinin arkadaşından duyduğunu ve burda dolmuşa binen bir kadının başına gelmiş diye anlatmıştı ozamanlar ne üzülmüştüm ve nasıl sinir olmuştum şimsdi csende aynı olayı anlatınca acaba diyorum bu olay gerçekmi yoksa kulaktan kulağa yayılan bir söylentimi diye :sok:sok

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar