Kızlar Şoktayım...

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
yaaa inanamıyorum ne iğrenç bi durum ya.ne biçim bi devirde yaşıyoruz böyle hiç kimseye güven kalmadı.ne insanlar var torununa tecavüz eden dedeler,sapık amca dayılar neler var kızlar.bu durumda yabancılara nekadar güvenilirki:aglayan: benim bi tanıdığım var,küçükken komşusunun tacizine maruz kalmış artık nekadar psikolojisi bozulduysa şimdi bi kızı var bırakın birilerine emanet etmeyi kocasına bile güvenip kızını emanet etmiyo.gerçekten çok dikkatli olmak lazım kız olsun erkek olsun tanımadığımız kimseye çocuklarımızı emanet etmeyelim...:sok:sok:sok:aglayan:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
ben yeni duydum tüylerim diken diken oldu
Allahtan korkmaz kulldan utanmaz vahşi
lağımda boğacaksın böyle yaratıkları:kizdim::sinir:

G

Gülden Gül

Misafir
Sabah sabah kan beynime sıçradı, sinirden kuduruyorum

Bu adamın tüm parmaklarını kesip yaşaması için ıssız bir bölgeye mahkum edeceksin.

Parmaksız yapamadığı herşey için pişman olup ızdırap çeksin şerefden yoksun insan müsvettesi

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Igrenc birsey nedir bu ya, kücücük yavrulardan ne isterler. Diyecek cok sey var bu tür insanlara ama neyse. Rabbim böyle insanlardan korusun hepimizi.

Hayriye2010

Aktif Üye
Tepki
115
Allahın cezası ferif vahşet bu ya böyle insanlar toplum içinde insanız diye geziyor işte
böylelerini asacaksın. yazık değilmi o çocuğu bak geleceğini karattın off çok üzüldüm ya

ünzile

Aktif Üye
Tepki
161
daha öncede duymuştum böyle bi olay parmakları değil kolları kökünden kırılsın böyle psliklerin

T

Tash_hatun

Misafir
ş...... bende duymuştum bunu.. ne biçim insanlar varya bi bebek kucağındayken nasıl böyle bişe düşünebiliyo bi insan.. kimseye güvenilmez bu dünyada vallaa..

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
böyle şeyleri duyunca aynı acıyı yaşayan anneler arasında olmaktan çok korkuyorum...kendimi bir sn bile olsa onların yerine koymam beni benden ediyor. birde başıma gelse(ALLAH KORUSUN)ne yaparım bilmiyorum. rabbim benim yavrumla beraber erkek olsun kız olsun hiç bir çocuğa ve ailesine böyle acılar yaşatmasın. çocuklarımız sana emanet rabbim sen kötülüklerden koru onları (amiiiiiiiiin)

Özor

Daimi Üye
Tepki
484
Bu kadarını da ilk defa duyuyorum:sok:sok

Gerçi değil sokaktaki yabancıya komşuna bile güvenmeyeceksin bu devirde.
Bir kaç sene önce bizim oturduğumuz mahalle(büyük şehir mantığıyla semt)de bir kaç sokak ötede bir apartmanda ailesi tatile giden 17 18 yaşlarında bir çocuk komşunun kızını(beş yaşındaydı sanırım) boş eve alıyor zorla. Sonra işte yazmaya elim varmayan o iğrenç şeyi gerçekleştiriyor ve öldürüm bodrum katına bırakıyor. Günlerce çocuğun ailesi minik kızı aradı ve en sonunda bulundu. Her şey de açığa çıktı. Pisliği de sonra gittiği hapishanede öldürmüşler diye duyduk. Düşünsenize annesi de emanet edermiş aşağıda oynarken bizim kıza göz kulak ol diye. pek bir göz kulak olmuş :mendil:

Tepki
8.216
Allah herkesin çocuğunu korusun
Sakın çocuğunuzu tanımadıklarınıza emanet etmeyin anneler lütfen:sim3:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar