Kavak Yelleri (Kanald)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Hep diyordum İlk Mine görecek ama kimse inanmayacak diye Güven doğrulayacak herhalde Mine'yi

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
kanald.png
Kanal D

115.jpg

trans.gif

Kavak Yelleri

trans.gif

Türü: Yerli Dizi
Tarih-Saat: 15.10.2010 22:15

[DM]video/xf67tu_kavak-yelleri-133-bolum-fragmany-15_shortfilms[/DM]

trans.gif

Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; Güven, Fikret’in Efe olduğunu anlıyor. Peki ama bunu diğerlerine açıklayacak mı?

Güven, Fikret’in Efe olduğunu anlar. Sahile gidip, Mine ve diğerlerinin arasına katılır. Peki, planladığı gibi Aslı’ya evlilik teklif edecek mi? Güven, Fikret’in geçmişini sorgulamaya başlar. Fikret, Sıla’nın hayatına daha çok dahil olmaktadır. Bununla birlikte Fikret’in sır dolu kâbusları devam eder. Mine ile Deniz, başka insanlarla yeni başlangıçların eşiğindedir. Eski sevgililer, başka aşklarda mı huzur bulacaklar? Erdal ve Mine, fotoğraf çekimi hakkında bilgi almak için Deniz’in yanına giderler. Deniz, Mine’yle flört eden bu adamdan pek hoşlanmaz. Öte yandan Deniz’in yalanı açığa çıkar. Mine’nin tepkisi ne olacak? Mine, izini sürdüğü plakanın kime ait olduğunu Güven’e sorar. Güven acaba Mine’ye doğruyu söyleyebilecek mi? Biricik, Efe’nin bir sorun olmaktan çıkması için hamlede bulunur. Her şey Güven’in elindedir. Güven girdiği bu zor sınavı geçebilecek mi?

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Kanal D
Kavak Yelleri

DetayBuyukResim.ashx

Tarih-Saat: 22.10.2010 22:15

[DM]video/xfa7r9_kavak-yelleri-134-bolum-fragmany-22_shortfilms[/DM]
Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; Aslı ile Efe, Güven’in yönlendirmesiyle geldikleri bir alışveriş merkezinde birbirlerine doğru yürüyorlar ve… Aslı ve Efe birbirlerine doğru yürürler. Büyük buluşma gerçekleşecek mi? Güven aşkına yenik düşer. Güven’in Aslı’ya hayatlarını altüst edecek bir teklifi vardır. Güven’in amacı ne? Bu esnada Güven’in veda mektubu konakta elden ele dolaşır. Mektubu kim açacak? Aslı, Güven’in yaşadığı kafa karışıklığının farkındadır. Ciddi bir konuşma yapmak için romantik bir yemek hazırlar. Bu yemekte Aslı ile Güven arasında kıyamet kopar. Refik, Bonema’nın fotoğraflarını çekmeyeceğini söyler. Deniz’i zor zamanlar beklemektedir. Bu haberi alan Duygu’nun aklında bir şeytanlık vardır. Mine ile Deniz, bu işin altından nasıl kalkacaklar? Refik ikna olacak mı? Bununla birlikte Mine, Güven’in davranışlarındaki tuhaflığı sezer ve Efe’nin peşine yeniden düşer. Efe’nin evine kadar gelen Mine, zile basar. Mine, sırrı çözmeye çok yakındır. Güven, Efe’yle hesaplaşmaya gider. Efe, kayıp olduğu zamana dair önemli bir sırrı açıklar. Güven, Efe’nin gizli odasını merak eder. Bu odaya girmenin bir yolunu bulur. Gizemli odada gördükleri Güven’in hayatını değiştirir. Güven, Aslı’yı hiç beklemediği bir yere sürükler.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kanal D
Kavak Yelleri

DetayBuyukResim.ashx

Tarih-Saat: 29.10.2010 22:30

[DM]video/xfedtt_kavak-yelleri-135-bolum-fragmany-29-ekim-cuma_shortfilms[/DM]

Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; evlilik yoluna giren Aslı ile Güven nişan gecesi düzenlemeye karar veriyor. Aslı her şeyden habersiz Fikret’i de nişan gecesine davet ediyor.

Evlilik teklifine Aslı’nın verdiği cevap Güven’i çok şaşırtır. Aslı ile Güven, nişan gecesi düzenlemeye karar verirler. Evlilik yoluna giren Güven, eski bir dostunu arar. Güven karanlık bir yola mı giriyor? Aslı ise her şeyden habersiz nişan gecesine Fikret’i de davet eder. Mine, Efe’nin evinin kapısındadır. Acaba Efe ile karşılaşacak mı? Bununla birlikte Mine’nin Erdal’la ilişkisinde beklenmedik gelişmeler olur. Deniz ise katalog fotoğrafları için çalışmaya devam eder. Lerzan’ın hazırlıkları görmek için stüdyoya gelmesi Deniz’i zora sokar. Deniz, bu durumdan kurtulabilecek mi? Efe, Sıla’yı eski sevgilisiyle buluşturmayı kafasına koymuştur. İki aşığı buluşturan Efe, kendi aşkına kavuşacak mı? Efe, Aslı ile Güven’in nişanına doğru yola çıkar.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
136. Bölüm fragmanı kızlar :sila:

Nihayet karşılaşıyorlar -kop-kop

[DM]video/xfhxe6_kavak-yelleri-136_shortfilms#from=embed[/DM]

nk83

Admin
Tepki
83.528
Teşekkürler Arina tahmin ettiğim gibi bölümün final sahnesi sanırım neyse en azından görmüşler birbirlerini gördümü görmedimi mevzusu olmayacak bu da bişeydir söylemeden edemeyeceğim ama daha etkileyici bir karşılaşma olabilirmiş sanki...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Rica ederim. Güven sayesinde oluyor yine :) O da olmasa hayatta görüşemezlerdi:) Aslı bayılcakmış falan, Aslı'yı kucaklayacakmış Efe... bakalım bundan sonra ne olacak:)

nk83

Admin
Tepki
83.528
Aslı bayılcakmış falan, Aslı'yı kucaklayacakmış Efe... bakalım bundan sonra ne olacak:)

Hadi ya ciddimisin tüh o zaman ne olacak söyleyeyim aslı bayılacak efe hastaneye yada ne bileyim bir yere falan bırakıp gidecek aslı ayılınca millete inandıramayacak oooo...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet sarpa sarar işler kesin :kptmya: Bize de fenalık gelir:bayil:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Görüyor bakalım:) Ama bununda işkencesini yaparlar bize :kptmya:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kanal D
Kavak Yelleri

[DM]video/xfi3xx_136-bolum-fragmany-kavak-yelleri_shortfilms[/DM]

Tarih-Saat: 05.11.2010 22:15

Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; Güven’in dolandırıcılığı ortaya çıkıyor. Aslı ise büyük bir yıkım yaşıyor.

Güven’in dolandırıcılığı açığa çıkar. Aslı, bunun arkasında bir neden olduğuna inanır ve Güven’in peşine düşer. Güven’in polislerle de başı derttedir. Bir otel odasında kıstırılan Güven’i tehlikeli saatler beklemektedir. Güven’in sözleri Aslı’nın canını acıtır. Güven, Aslı’ya yaşattıklarının açıklamasını yapabilecek mi? Aslı’nın intikamı fena olacaktır. Aslı, İzmir’e dönme karar verir. Aslı’yı teselli eden ise hiç beklemediği biri olur. Deniz, Bonema’nın fotoğraf çekimleri için çalışırken hiç beklemediği bir engelle karşılaşır. Mine ile Deniz, bu iş için birlikte çalışacaktır. Zorlu bir süreç ikiliyi beklemektedir. Bunlarla birlikte Mine, tahlil sonuçları için doktora gider. Doktorun söyleyecekleri Mine’nin hayatını etkileyecektir. Diğer tarafta Sıla fenalaşmıştır. Efe, Sıla’yı hastaneye götürür. Sıla’nın hayatla bağları giderek kopmaktadır. Efe, gitmeyi kafasına tekrar koyar. Aslı’nın telefonuna gelen bir mesaj Aslı’yı eski bir tanıdıkla yüz yüze getirir. Efe ve Aslı birbirlerine doğru yürürler. Ve, büyük buluşma gerçekleşir.

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
senaristler ve yeni yönetmen bence hiç başarılı değil.çok tepki gösterildi efeyi göstermediler diye.onun için bu hafta efe görünüyo aslıya:)

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
of ya bu yapılırmı guvende cok kotu oldu nerdeyse aglıyacaktım yawwwwwwwwww hadı aslı hatırlıyorda efe hafızası yok aslıyı gorunce nıye oyle oldu yalanmıydı yoksa haftaya cok heyecanlııııı

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
of ya bu yapılırmı guvende cok kotu oldu nerdeyse aglıyacaktım yawwwwwwwwww hadı aslı hatırlıyorda efe hafızası yok aslıyı gorunce nıye oyle oldu yalanmıydı yoksa haftaya cok heyecanlııııı
Diyorum ya yönetmen değişti dizi saçmaladı.Efenin hem hafızası yok hemde aslının fotoğraflarını saklıyo.Tanıması lazım yani.Daha saçma çok şey var saysam bitmez:) eski kavak yelleri nerdeee şimdiki nerde:protesto:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
ya ilk başta efenin gidişini kabullenemedim güvene alışamamıştım ama şimdi alıştım güven gitti efenin gelmesi saçmalıktı bence

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ya izleyemedim :mendil: Uykum geldi. Ama yarısına kadar izledim. Efe ve Aslı nasıl buluştular

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Arişim güven aslıya bi mesaj attı istiklal caddesine gel önemli diye efeyide fevzi diye biri aradı ki bunuda güven hazırladı eminim çünkü yukarda otel odasında karşılaşmalarını bekilyodu karşılaştılar orda bitirdilerrr-kizgin:alsana:bu yönetmenide yapımcılarıda geberticem he kaç haftadır ha bu hafta karşılaşırlar yok bu hafta karşılaşırlar diyorum tam karşılaştılar orda bitirdiler :alsana:
durusu evet benimde kafamda oturtamadığım cevaplar var dizide bunlarda ilerleyen haftalarda cevaplarını bulur diye düşünüyorum
ama ben dün akşam çok kötü oldum yaaa güven diziye girdikten diziden soğumuştum izlemiyordum sonradanda fena alıştırdı kendini çıkarmasalar keşke diziden :mendil:
şimdik bana verseler bu senaryoyu bak ne güzel yazarım ve oynatırım oyuncuları :kayris::kayris::lululu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar