Kavak Yelleri (Kanald)

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kavak Yelleri

Tarih: 2010-08-19 TV : KANAL D Saat: 20:15Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xeh1ft_kavak-yelleri-126-bolum-19-08-2010_shortfilms[/DM]

Güven ile Efe dolandırıcıların peşinde
Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; Güven ile Efe kısa sürede kaynaşıp, karavan dolandırıcılarının peşine düşüyorlar.
Güven ile yolları kesişen Efe, onunla kısa sürede kaynaşır. İkili karavan dolandırıcılarının peşine düşerler. Güven ile orijinal adamı, gerilim dolu anlar beklemektedir. Güven bu yeni arkadaşının sırlarını öğrenecek mi?
Deniz, yeni bir iş alır ve mekân arayışına başlar. İş için çalışırken yolu Hayal’le kesişir. İkisi arasındaki yakınlaşma yeni bir aşkın habercisi midir?
Aslı’nın Deniz’e tavsiyelerinden haberdar olan Mine, Aslı’ya öfkelenir. Kendisinden habersiz bir araya gelen arkadaşlarını gören Mine, kendini kötü hisseder. Deniz ile Hayal’in yakınlaşmasında Aslı’nın parmağı olduğunu düşünür. Mine’nin eline Aslı’ya karşı kullanabileceği bir koz geçer. Mine bu kozu her şeye rağmen oynamaya kararlıdır.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bu mine hala aslıyla mı uğraşıyo ya..... efeyle güven arkadaş oldu demek vayy

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet canımcım. Arkadaş oldular ve de nasıl karşılaşacaklar Aslı ile merak ediyorum:)

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kavak Yelleri

Tarih: 2010-08-26 TV : KANAL D Saat: 20:15Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xejgjt_kavak-yelleri-127-bolum-fragmany_shortfilms[/DM]

Aslı ile Güven’in arası açılıyor
Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; Güven’in işten atılması ve ev sahibinin yarattığı sorun, Aslı ile Güven’in arasının açılmasına neden oluyor.
Aslı ile Mine, barda Caner tehlikesiyle karşı karşıyadırlar. Caner’in niyeti kötüdür. Kızlar bu hasta ruhlu adamın elinden kurtulabilecekler mi? Güven ise Fikret’le birlikte bara doğru gelmektedir.
Aslı’nın barda başına gelenler Güven’i tedirgin eder. Güven’in işten atılması ve ev sahibinin yarattığı sorun, ikilinin arasının açılmasına neden olur. Aslı’nın, Güven’le ilişkisine dair korkuları yüz üstüne çıkar.
Güven ve Aslı’nın evden çıkmak zorunda kalmaları istenmeyen karşılaşmalara neden olur. Aslı, Mine’nin evinde, Güven Atakanların konağında kalmak zorunda kalır. Mine’nin eve beklenmeyen gelişiyle, herkesi heyecan dolu bir gece bekler.
Güven ve Fikret’in buldukları yeni iş, beklemedikleri bir anda maceranın içine girmelerine neden olur. Bununla birlikte eski dostumuz, “Babacım” dediği kişiyle buluşur. Peki, kim bu adam?
Hayriye’nin evlilik baskısı, Fikret’in hayatına dair büyük bir sırrın ortaya çıkmasına sebep olur. Öte yandan Deniz ile Hayal arasındaki yakınlaşma git gide yükselir. Bu manzaraya kim şahit olacak? Hayal ile geçirdiği geceyi, Mine’nin bildiğini öğrenen Güven ise, yeni bir kararın eşiğindedir.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.535

128.Bölüm Özeti

"Benden Adam Olur Mu?"

Güven, Aslı'ya tehlikeli bir itirafta bulunmak üzere. Bu itiraf her şeyi bitirebilir. Diğer yandan Aslı'nın mecburi hizmet yeri belli oluyor. İkilinin yolları ayrılıyor mu?

Deniz ile Hayal'in yakınlaşması tehlikeli bir noktada. Deniz, Mine'den sonra yeni bir aşka mı yelken açıyor? Deniz, Atakan ile Su'nun boşanmaması için elinden geleni yapacak. Ama bu konuda Mine'nin de desteğine ihtiyacı var.

Güven'i gelecek korkusu sarar. Aslı'nın kendisinden gurur duymasını istiyor. Güven, Aslı'ya kendi evlerinin ilk demirbaşını alıyor. Öte yandan Güven, Fikret'i yanına alarak bir iş kurmaya çalışır. Güven'in bu konuda yeni dostunu ikna etmesi o kadar kolay değil. Ancak sonunda ikiliyi deli dolu bir macera bekliyor.

Fikret'in radyodaki gizemli kişiyle konuşması devam eder. Fikret'in hayatındaki sırlar adım adım gün yüzüne çıkıyor. Güven, Fikret'in evinde bugüne kadar görmediğimiz bir odayı keşfeder. Yoksa Güven, Fikret'in sırlarını mı öğreniyor?

Mine'nin evine bir zarf gelir. Deniz'i ilgilendiren bu sır dolu zarf acaba nereden? Diğer tarafta Aslı, kendisini hiç beklenmeyen biriyle bilgisayarda yazışırken bulur.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sanırım 134. bölüm gibi karşılaşacaklarmış. Artık karşılaşsınlar da sıkıldım ya, her hafta aynı :dertli:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bence de zaten izlemiyorum devamlı ama karşılaşma bölümünü izlemek isterim:)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.535
Efe geldikten 5 bölüm sonra karşılaşma olacak diye okumuştum doğru olup olmadığını bilmiyorum...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
5 bölüme az kaldı:D Bakalım karşılaşsınlar artık çok merak ediyorum:)

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kavak Yelleri

Tarih: 2010-09-02 TV : KANAL D Saat: 20:15Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xen5lv_kavak-yelleri-128-bolum-2-fragmany_shortfilms[/DM]

Fikret’in sırları gün yüzüne çıkıyor
Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; Fikret’in hayatındaki sırlar adım adım gün yüzüne çıkıyor.
Güven, Aslı’ya tehlikeli bir itirafta bulunmak üzeredir. Bu itiraf her şeyi bitirebilir. Diğer yandan Aslı’nın mecburi hizmet yeri belli olur. Güven ile Aslı’nın yollarını ayrılıyor mu?
Deniz ile Hayal’in yakınlaşması tehlikeli bir noktaya gelir. Deniz, Mine’den sonra yeni bir aşka mı yelken açıyor? Deniz, Atakan ile Su’nun boşanmaması için elinden geleni yapar. Ama bu konuda Deniz’in, Mine’nin de desteğine ihtiyacı vardır.
Güven’i gelecek korkusu sarar. Aslı’nın kendisinden gurur duymasını istemekterdir. Güven, Aslı’ya kendi evlerinin ilk demirbaşını alır. Öte yandan Güven, Fikret’i yanına alarak bir iş kurmaya çalışır. Güven’in bu konuda yeni dostunu ikna etmesi o kadar kolay değildir. Ancak sonunda ikiliyi deli dolu bir macera bekler.
Fikret’in radyodaki gizemli kişiyle konuşması devam eder. Fikret’in hayatındaki sırlar adım adım gün yüzüne çıkar. Güven, Fikret’in evinde bugüne kadar görmediği bir odayı keşfeder. Güven, Fikret’in sırlarını öğrenecek mi?
Mine’nin evine bir zarf gelir. Deniz’i ilgilendiren bu sır dolu zarf acaba nereden gelmektedir? Diğer tarafta Aslı, kendisini hiç beklenmeyen biriyle bilgisayarda yazışırken bulur.

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
efe hastasıyım ben aslıyla neler olcağını merak ediyorum başından beri izliyorum :eek:güveni pek yakıştıramadım başından beri efeyi gördüğüm için egegr güvenle başlasaydı kavak yeleri onuda yakıştırıdım güveninde oyunculuğu iyi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar