Hanımlar Halılarınızı neyle siliyosunuz?

RAVA

Daimi Üye
Tepki
687
KÜÇÜK KAZALAR SONUCU OLUŞAN LEKELERİ KOSLA HALI İLE SİLİYORUM HEMEN GEÇİYOR..
TABİ YILDA EN AZ Bİ KERE YIKATMAKTADA FAYDA VAR-hmm

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Bende her yıl muhakkak yıkarım arkadaşlar,ama kışın evim sobalı

e havada soğuk olduğu için yıkama gibi bi lüksüm yok

silmeden de içim rahat etmiyo

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
bende siliyorum her sene yıkamama ramen kirleniyor lekeler oldukca siliyorum bazen arap sabunuyla bazrnde koslayla siliyorum ikisinden de memnunum

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Benımde halılarım krem hay aklıma ne işim varsa gıttımde krem aldımsa artık.

Bende cok zorlandım hıc bısey cıkarmadı duydum arapsabunu onunla sıldırdım ama bu seferde kotu koktu sankı burnuma.

Belkıde mıs kokulu uyduruk deterjanlara alısdık da ondan.Ama yıne de sonuc kotunun ıyısı.Oyle mukemmel temızlık cıkmadı.

Sımdı markasını bılmıyorum ama kir çöz dıye bısey aldım.Halıları da koltukları da onunla sılıyorum ama bu arada bır de makına aldım.Artık marıfet makınanınmı yoksa detarjanınmı bılemıycem.

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Benımde halılarım krem hay aklıma ne işim varsa gıttımde krem aldımsa artık.

Bende cok zorlandım hıc bısey cıkarmadı duydum arapsabunu onunla sıldırdım ama bu seferde kotu koktu sankı burnuma.

Belkıde mıs kokulu uyduruk deterjanlara alısdık da ondan.Ama yıne de sonuc kotunun ıyısı.Oyle mukemmel temızlık cıkmadı.

Sımdı markasını bılmıyorum ama kir çöz dıye bısey aldım.Halıları da koltukları da onunla sılıyorum ama bu arada bır de makına aldım.Artık marıfet makınanınmı yoksa detarjanınmı bılemıycem.

Ben de kedijiğim gittim salak gibi krem halı aldım:(

anne

Yeni Üye
Tepki
24
ben MİKROTEMİN halı şampuanını kullanıyorum tek kelimeyle harika hem çok güzel temizliyor hem bakterilerden arındırıyor bide DROP diye bir ürünümüz var mürekkep çay kahve aklınıza gelen her lekeyi hiç yormadan temizliyor sahi rukiyeden başka mikrotem mi duyan yokmu arkadaşlar :rose:

yalnızlık

Daimi Üye
Tepki
371
benim halılarda krem
ben kosla yada aceyle halı şampuanını karıştırıyorum
çıkmayan lekeleride sert halı fırçasıyla siliyorum
tertemiz oluyor
arap sabununu suyla karıştırıp kullanacaksınız

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Kızlar beyaz kalıp sabun denemeye ne dersiniz? lekeye direk olarak ıslak sabunu sürtüp sonra silin, leke yoksa da tüm halıyı ıslak bezle az ıslatıp tüm halıda sabunu gezdirdikten sonra silin.Arkadaşımın temizlikçisi öyle yapıyomuş halıları hep tertemiz pırıl pırıl.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ben kosla halı için olanı kullanıyorum koltuklarıda pırıl pırıl yapıyor sabunuda denemek lazım hiç kullanmadım

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kızlar beyaz kalıp sabun denemeye ne dersiniz? lekeye direk olarak ıslak sabunu sürtüp sonra silin, leke yoksa da tüm halıyı ıslak bezle az ıslatıp tüm halıda sabunu gezdirdikten sonra silin.Arkadaşımın temizlikçisi öyle yapıyomuş halıları hep tertemiz pırıl pırıl.

Önce halıyı ıslatıcaz ıslak bezle sonra sabunlayacağız her tarafını sonrada silicez doğru anlamışım dğeil mi pqg denemeye değer

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar