Hanımlar Halılarınızı neyle siliyosunuz?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım benim halilarımın dikişleri yok:( Nepal halı almışım ala ala:gitme:

Onlarda da dikiş yerine özel bir malzemeyle dikiş yapıolarmış. Anlamam pek. Eğer yıkamaya verirsem berbat olur halılarım. Hatta eşime yaz gelsin yıkayalım dedim:D

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
aman deyim o televizyondaki buharlıdan almayın iğrenç bişey onuda denedim.benim güzel dediğim karcher marka.fiyatı yanlış olması 2 milyar civarı heralde.ama dediğim gibi cam silmeden tutunda banyo temizliğine halı koltuk hepsini yapıyo:eek:

Askında bende makina almayı çok istiyorum ama ömürleri kısa diyolar

3-4 ayda bozuluyomuş sanırım

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım benim halilarımın dikişleri yok:( Nepal halı almışım ala ala:gitme:

Onlarda da dikiş yerine özel bir malzemeyle dikiş yapıolarmış. Anlamam pek. Eğer yıkamaya verirsem berbat olur halılarım. Hatta eşime yaz gelsin yıkayalım dedim:D

Bizde beraber yıkadık şimdiye kadar,ama tabi erkek milleti

söylene söylene yıkıyo:(

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Benimki baya istekli:D Evde halıları eşim siler zaten:D

kız sorsana seninjkine benimkine de staj filan bişey yaaptısın ya bu ne kıskanıyorum ama eşimi dövecem senin yüzünden:( benimki de silsin hiç teklif etmedim ama yaptıracam bende beraber yapalım:))

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tamam canım yolla sen eşini:D Ben de teklif etmedim. Kendisi aldı elimden bezleri:D

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ben halıları yıkamaya veriyom arına gibi şans nerdeeeeeeee birde makinam yıkamalılardan onunlada arada hallediyom birde yardımcı kadın gelince elden geçiriyor bingo halı şampuanı kullanıyorum

malum bebek olunca

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben zaten devamlı hali silmem o da ayrı bi kere sildim daha oturduğum odayla mutfağın halısını çıkmadı bende kaldırdım ikisini de başka halı serdim:) yazın yıkanır

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ya benımkı enucuzu sagolsun esımın aılesı oyle aldı kendı evım olsun enıyısını alcam
ama sneınkı kalıtelı nasıl leke cıkmazkı benım yenge cıkolata sosusnu boca etmıs halıya
sonra sıldı anınd acıktı leke cok rahat halılardan yana o hala halla send e cıkmıyo leke

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
ya benımkı enucuzu sagolsun esımın aılesı oyle aldı kendı evım olsun enıyısını alcam
ama sneınkı kalıtelı nasıl leke cıkmazkı benım yenge cıkolata sosusnu boca etmıs halıya
sonra sıldı anınd acıktı leke cok rahat halılardan yana o hala halla send e cıkmıyo leke

şöyle olunca çıkıyo o doğru essem

kızımda çikolatalı pudingi boydan boya döktü halıya,hemen koslayla sildim çıktı

ama lekerl kuruyup bekleyince çıkmıyo,çok küçük elimizden su damlasa o bile leke

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
arkadaşlar,halınıza,çay,kahve v.b dökülünce ilk etapta kupkuru bir bezle silerek,lekeyi emdirin,sonra ne uygulayacaksanız uygulayın,leke kalmaz...benim halılarım da açık renk,hiç lekem yok çok şükür..ben hiç silmem,yıkamaya veririm...kanepelerim de açık renk,onlarda da kalıcı leke yok.onları revünün kirçözünü sulandırarak kullanıyorum,sonuç mükemmel..:eek:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
arkadaşlar,halınıza,çay,kahve v.b dökülünce ilk etapta kupkuru bir bezle silerek,lekeyi emdirin,sonra ne uygulayacaksanız uygulayın,leke kalmaz...benim halılarım da açık renk,hiç lekem yok çok şükür..ben hiç silmem,yıkamaya veririm...kanepelerim de açık renk,onlarda da kalıcı leke yok.onları revünün kirçözünü sulandırarak kullanıyorum,sonuç mükemmel..:eek:

Temiz hatunun hali başka tabi:D

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
en yıkamaya verıyorum yılda ıkı kere ama sımdı vermek ıstemedım kısn ev temızleyemem off yesıl cay doktum bıraz o leke yaptı :kizdim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar