Hanımefendi Konutları ile ilgili merak edilenler

maren

Daimi Üye
Tepki
1.427
Ben ve ayser emekli olduk,biz öyle yukseklerde oturamayiz,sayet apartimanizin giris katinda daire ve bahcesi varsa almayi dusunuyoruz,TSK ederiz

maren

Daimi Üye
Tepki
1.427
evet ben daire 1 cok begendim tam bana göre,daire A1 de ayserin olsun,koca dairede ancak butun gun temizik yapar:dance::dance:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Kız desene biz tutarız sitemizin ablalarına bir temizlik görevlisi onlar sefasını sürsün evlerinin diye :D

evet ben daire 1 cok begendim tam bana göre,daire A1 de ayserin olsun,koca dairede ancak butun gun temizik yapar:dance::dance:

Hemen adınızı yazıp konuyu açıyorum oraya ilk mesajı siz atıyorsunuz bende üstünüze geçiriyorum :9:

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Yaaa ama bende istiyom daire. Daire 15 e bayildim tam benlik.Hadi bana bi guzellik yapin dogum gunu hediyesi olsun...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Yaaa ama bende istiyom daire. Daire 15 e bayildim tam benlik.Hadi bana bi guzellik yapin dogum gunu hediyesi olsun...

dogumgunu1.gif

nk'cikten EmetliEmine'ye doğumgünü hediyesi sıfır lüks daire geliyor -ciko ilk mesajı sen at evi üstüne geçireyim komşum :9:

EmetliEmine - Daire 15

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Bende buradaki evleri gerçekten sizin sandım hani evlerimizi paylasıyorduk ya resimlerini dedim gömü felan mı buldular :D:D
Bizlerde açabilirmiyiz böyle bir konu ? + bende açmak istiyorum kaç numaralı daire olacağını siz mi karar veriyorsunuz ?

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bende buradaki evleri gerçekten sizin sandım hani evlerimizi paylasıyorduk ya resimlerini dedim gömü felan mı buldular :D:D
Bizlerde açabilirmiyiz böyle bir konu ? + bende açmak istiyorum kaç numaralı daire olacağını siz mi karar veriyorsunuz ?

Keşke :D

İstersen boş olan dairelerden alabilirsin yada tamamen sıfırdan konu açıp istediğin gibi düzenleyebilirsin...

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Keşke :D

İstersen boş olan dairelerden alabilirsin yada tamamen sıfırdan konu açıp istediğin gibi düzenleyebilirsin...

Ben Şimdi HANIMEFENDİ KONUTLARININ olduğu yere yeni bir konu açıp evimi yapmak istiyorum kaç numaralı olacak acaba boş bir numara verirmisiniz kafam karıştı iyice :D

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Ben Şimdi HANIMEFENDİ KONUTLARININ olduğu yere yeni bir konu açıp evimi yapmak istiyorum kaç numaralı olacak acaba boş bir numara verirmisiniz kafam karıştı iyice :D

Aşağıdakini başlık olarak kullanabilirsin...

Hanımefendi Konutları - Cilekli SaKıZ - Daire 5

----------İlk Mesajınada aşağıdakileri ekleyebilirsin

Manolya Apartmanı - Daire 5

resim

resim

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
cileklim evini ac da kisir yemeye gelcem kahve de istiyorum valla soyle tavsan kani cay da guzel gider :eek: eh sirayla koyarsin onume iste :D
teras koymayi unutma mangal yaparik :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar