Hanımefendi Konutları ile ilgili merak edilenler

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
59vl2f.gif

Hanımefendi Konutları uzun zaman önce düşüdüğüm :dusun:ama bir türlü tam olarak fikri oturttup uygulamaya geçemediğim bir bölümdü
oyun.gif

Bugün sevgili sıladayım pamuk şekerim canıım benimin kibarca ( :zopa: ) sevgili arkadaşım nk ( :ayk: ) hani nerede bizim sanal komşu olacağımız evlerimiz :)sinirli:) diye sorması üzerine dahada uzatmadan bölümü açmaya karar verdim :D

Mevzumuz şu isteyen sanal dairesini seçecek daire numarasının yanına ismi eklenecek ve dekorunu istediği gibi değiştirerek sanal evini oluşturacak bir nevi sevdiğiniz arkadaş olduğunuz üyelerle sohbet edebileceğiniz size özel bir mekan olacak :D

Şuan bölümle alakalı yapım aşamamız sürdüğü için dairelerin olduğu başlıkları yavaş yavaş açıcam ve linklerini bu mesajın altına tek tek ekleyeceğim :buyrun:

resim

:foto: Boş dairelerin tarzını belli edecek resimler ekledim :foto:

maren -Daire 1

ayser -Daire A1

cozy-dmitrovka-vintage-apartment-dining-room.jpg

Daire 2

elif20 - Daire A2

Ferah - Daire 3

kuseyen - Daire A3

bitter_im - Daire A4

nk83 - Daire 4

zuzu44 - Daire 5

(Yukarıdakiler bahçe katı :D )

resim

Daire

sadiye - Daire 6

Mine88 - Daire 7

resim

Daire 8

resim

Daire 9

besmele - Daire 10

emos_ - Daire 11

tobe - Daire 12

talya - Daire 13

resim

Daire 14

EmetliEmine - Daire 15

suphiye - Daire 16

Luxury-Modern-Bedroom-with-Vintage-Black-and-White-Style-3.jpg

ILGAZ - Daire 17

barbieparty_13.jpg

Daire 18

tumblr_m6cff5Lk3K1rxvztco1_500.jpg

Daire 19

(Alttakiler Çatı Katı :D )

sıladayım - Daire 20 (Çatı Katı)

LiLi - Daire 21 (Çatı Katı)

Aslı - Daire 22 (Çatı Katı)

Şekerpare - Daire 23 (Çatı Katı)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Sen dua et sadece:zopa:-kizgin:sinirli:bunlarla sınırlı kaldım azmı bekledim bu konutları :sinirli:okadar yastık altı biriktirdiklerimi verdim konutum birtürlü bitmedi yani:hihh: şimdiiiik benim nasıl bir konut istediğimi biliyorsun şekerim pamuk helvam balkaymağım:öncedövensonrasevensılasmillisi: şöyle geniiiiş bir çatı katı istiyorum muhteşem bir teras sevdiğim akideşlerimle sohbet edip çay kahveler içebilceğimiz artık onların yanında ikram ediceklerimi bir düşünün yane

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
-alkis Ay şahane bir fikir bayıldım ben bu fikre.
Yalnız kafamda pek oturtamadım ya zamanla oturur sanırım.
Mesela ben ferah ablam ile sohbet etmek istersem,yada yanına sılamı eklemek istersem ne olcek peki?:uzgun:

Teşekkür ederim :huhuu:

Ferah ablanın dairesinin başlığına gidip sohbet edeceksiniz normal sohbet konularımız gibi (bakınız zuzunun kahvehanesi
icon10.gif
) ama konu sahibi başlıkta adı yazan kişi olacak mesela gün yapıyoruz 1. daireye gidicez o daire sahibi diyelimki benim :tskler: sanal hazırlığımı (yani kekimi böreğimi resimleyip alıntı olabilir :D ) yapıcam :nk: benim başlığımda sohbet edilecek giderkende bir zahmet altınlarınızı bırakacaksınız pardon replerinizi :kptmya: (bunu şuan düşündüm fena fikir değilmiş :hihi:)

Şimdi bende sılamın paçalarımı tutuşturması ile başladım yavaş yavaş oturacak merak etmeyin

Bu arada daire konularını kapalı tutucam istendikçe açıp anahtar teslim yapıcam :D

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Canim o zaman bana sana zahmet daire 6 yi döse lütfen ben özel sinema odasi isterim, birde balkonlu olsun lütfen dairem.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Sılam tehdit yok valla otobüs durağına bakan 1+1 yapıveririm şaşar kalırsın kaaac

:sinirli::sinirli:Şuna bak birde göz dağı veriyo verip birde kaçıyo :sinirli::sinirli:benim çatı katım yapılasaya kadar hertürlü tehditimi savururum:miyagi::miyagi:anlamam :hihh:aylardaaaan beri bekliyorum konutlarımım konutumu:sinirli:haksızmıyım kızlar söyleyin Sılacığınıza:uzgun::uzgun::uzgun:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bu değil bu değil bu hiç değil(ağaoğlu) daha güzel ben daha çok rahat etmenizi istiyorum maslak :15istanbul :hımm güzel proje fitness nerde:bitter: bahçe de olsun

-kizgin-kizgin Sıranı bekle olum-kizgin Hem ne öyle istekler bakim sen :sinirli:benim dairem olmadan sen o katına geç geçde bak neler oliiii:sılakonda:
Biri benim içimdeki canavarı anlatsın kızlar Emos a:sılakonda:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar