Hanımefendi.com'un Hanımefendileri ve bugüne kadar hiç bilmediğimiz yönleri burada!

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
merhaba ben ebru manisada yaşıyorum üni. okuyorum 21 yaşınayım deli dolu sevmeyi sevilmeyi seven aranızda olmaktan mutluluk duyan ve hanımefendi olma yolunda ilerleyen bi bayanım :huhuu::huhuu:
sizlerle tanışmak aranıza katılmak çok güzel hepinize samimiyetiniz ve sıcak dostluğunuz için çok teşekkür ederim:sirin::sirin:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
merhaba ben ebru manisada yaşıyorum üni. okuyorum 21 yaşınayım deli dolu sevmeyi sevilmeyi seven aranızda olmaktan mutluluk duyan ve hanımefendi olma yolunda ilerleyen bi bayanım :huhuu::huhuu:
sizlerle tanışmak aranıza katılmak çok güzel hepinize samimiyetiniz ve sıcak dostluğunuz için çok teşekkür ederim:sirin::sirin:

Allah zihin açıklığı versin ebrucum , öyle derler ya öğrencilere :) Burası gerçekten diğer forumlardan çok farklı , çok daha samimi , çok daha sıcaktır , bağımlılık yapar , aramıza hoş geldin.

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Allah zihin açıklığı versin ebrucum , öyle derler ya öğrencilere :) Burası gerçekten diğer forumlardan çok farklı , çok daha samimi , çok daha sıcaktır , bağımlılık yapar , aramıza hoş geldin.

evet canım çok teşekkür ederim son senem biticek inşallah
aranızda olmaktan çok mutluyum :huhuu::huhuu:

M

madesam

Misafir
burası ne güzelmiş böyle yeni gördüm ama en kısa zamanda yazıcam ben de şimdi uykum var saçmalarım diye korktum:)

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Aslında güçlüyüm ne istediğimi bilirim ama bu sıralar kendimi çok güçsüz hissediyorum. dışardan gören inanmaz :acep:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
harika bir konu açmışsın lilicim.herkez birbirini bu sayede çok daha yakından tanır :sila:

Bende 3 yıllık evliyim.16 aylık bir oğlum var.Üniversite mezunuyum.Çalışıyorum.Günlerim öyle tempolu öyle dopdolu geçiyorki :deli: sadece geceler çok çabuk bitiyor benim için.Gece oluyor yatıyorum ahaa bi bakmışım yatakta kımıldamadan sabah olmuş :uzgun:

Koç burcuyum.Burcumun hepsi olmasa da bazı özelliklerini taşırım. -rgulu

Kilo konusuna gelince ; şöyle bir durdum ama neyse :hihi: İnsanlar kendiyle barışık olmalı diyerek söze başlıyorum :kahkaha: 1.70 boy 59-60 arasında değişen bir kiloya sahibim.Doğumdan sonra neyazıkki 3-5 kilo insanın üstüne oturuyor ve vermek zor oluyor.Tabi benim gibi boğazına düşkün birinin diyete girmesi de çok zor :sinifsinif:

İnsanlarla iletişim kurmayı,konuşmayı,dostlarımla dertleşmeyi severim.Herkeze karşı sıcakkanlıyımdır ama herkez dostum olamaz İnsanların beni karşıdan nasıl gördüklerini bilemicem ama bir arkadaşım beni tanıdıktan sonra şey demişti :uzgun: ya sen nekadar tatlı,sıcak bir kızmışsın.ben seni gördüğümde gözüme çok havalı ve erişilmesi güç biri olarak geliyordun dediğinde dünya başıma yıkılmıştı :lala: oysaki gerçekten sıcakkanlı biriyimdir :eek:ys: İlk tanıştığım birinin bile sorunlarını dinleyebilen ona yardımcı olmaya çalışan bir yapım vardır.

Önceden süsü püsü çok ama çok seven,dışarıya çıkmadan 1-1buçuk saat önce hazırlanmaya başlayan ben :sinifsinif: artık 10-15 dkkada hazırlanabiliyorum :ajan: Saçmış,başmış,makyajmış pek umrumda değil buara.5 dkkada giyinip 2 dkkada saçıma dağınık bir topuz yapıp 2 dkkada kolye,bilezik vs. takılarımı takıp,parfümümü sıkıp kalan zamanı oğluma ve oğlumun çantasına harcıyorum :vecihi:

Ev işine gelince ; eşim hep çok titiz olduğumu söyler ben hernekadar karşı çıksamda düşündüğümde gerçekten öyleyim galiba -ciko Yorgunluktan ölsem bile evim mis gibi olmalı.herşey yerli yerinde düzenli olmalı.Böyle bir yapım var.Annem bile der kime çktin bilmem diye :hihi: Önceden bu işi abartıyordum herhalde ama buara çocuk olduktan sonra neyazıkki derli toplu olmak istesende olamıyorsun.Salonda oyuncaklar biyerde,mutfakta leğenler,tahta kaşıklar yerlerde :hihi: geçecek bu dönem.Oğlum büyüyecek inanıyorum buna :huhuu: Yemek yapmayı çok severim.Özene bözene bişeyler hazırlamayı,şık bir masa kurmayı,tatlılar,pastalar yapmayı ama dediğim gibi buara pek bi işimden hayır yok.herşeyi üstünden yapıp geçiyorum kendimi daha fazla yıpratmama adına :panter:

ayyy ... çok uzattım kızlar.İşte şekerpare de böyle

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
harika bir konu açmışsın lilicim.herkez birbirini bu sayede çok daha yakından tanır :sila:

Bende 3 yıllık evliyim.16 aylık bir oğlum var.Üniversite mezunuyum.Çalışıyorum.Günlerim öyle tempolu öyle dopdolu geçiyorki :deli: sadece geceler çok çabuk bitiyor benim için.Gece oluyor yatıyorum ahaa bi bakmışım yatakta kımıldamadan sabah olmuş :uzgun:

Koç burcuyum.Burcumun hepsi olmasa da bazı özelliklerini taşırım. -rgulu

Kilo konusuna gelince ; şöyle bir durdum ama neyse :hihi: İnsanlar kendiyle barışık olmalı diyerek söze başlıyorum :kahkaha: 1.70 boy 59-60 arasında değişen bir kiloya sahibim.Doğumdan sonra neyazıkki 3-5 kilo insanın üstüne oturuyor ve vermek zor oluyor.Tabi benim gibi boğazına düşkün birinin diyete girmesi de çok zor :sinifsinif:

İnsanlarla iletişim kurmayı,konuşmayı,dostlarımla dertleşmeyi severim.Herkeze karşı sıcakkanlıyımdır ama herkez dostum olamaz İnsanların beni karşıdan nasıl gördüklerini bilemicem ama bir arkadaşım beni tanıdıktan sonra şey demişti :uzgun: ya sen nekadar tatlı,sıcak bir kızmışsın.ben seni gördüğümde gözüme çok havalı ve erişilmesi güç biri olarak geliyordun dediğinde dünya başıma yıkılmıştı :lala: oysaki gerçekten sıcakkanlı biriyimdir :eek:ys: İlk tanıştığım birinin bile sorunlarını dinleyebilen ona yardımcı olmaya çalışan bir yapım vardır.

Önceden süsü püsü çok ama çok seven,dışarıya çıkmadan 1-1buçuk saat önce hazırlanmaya başlayan ben :sinifsinif: artık 10-15 dkkada hazırlanabiliyorum :ajan: Saçmış,başmış,makyajmış pek umrumda değil buara.5 dkkada giyinip 2 dkkada saçıma dağınık bir topuz yapıp 2 dkkada kolye,bilezik vs. takılarımı takıp,parfümümü sıkıp kalan zamanı oğluma ve oğlumun çantasına harcıyorum :vecihi:

Ev işine gelince ; eşim hep çok titiz olduğumu söyler ben hernekadar karşı çıksamda düşündüğümde gerçekten öyleyim galiba -ciko Yorgunluktan ölsem bile evim mis gibi olmalı.herşey yerli yerinde düzenli olmalı.Böyle bir yapım var.Annem bile der kime çktin bilmem diye :hihi: Önceden bu işi abartıyordum herhalde ama buara çocuk olduktan sonra neyazıkki derli toplu olmak istesende olamıyorsun.Salonda oyuncaklar biyerde,mutfakta leğenler,tahta kaşıklar yerlerde :hihi: geçecek bu dönem.Oğlum büyüyecek inanıyorum buna :huhuu: Yemek yapmayı çok severim.Özene bözene bişeyler hazırlamayı,şık bir masa kurmayı,tatlılar,pastalar yapmayı ama dediğim gibi buara pek bi işimden hayır yok.herşeyi üstünden yapıp geçiyorum kendimi daha fazla yıpratmama adına :panter:

ayyy ... çok uzattım kızlar.İşte şekerpare de böyle

Canım çok güzel ifade etmişsin teşekkür ederiz.
Sana kanım ısındı :panter: benim kızımda 16 aylık , aynı belirtiler bende de var :)
Artık kendime daha dikkat etmeye çalışıyorum ama.
Senin kilon çok iyi bence , umarım ben de o aralarda olurum kısa sürede.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Canım çok güzel ifade etmişsin teşekkür ederiz.
Sana kanım ısındı :panter: benim kızımda 16 aylık , aynı belirtiler bende de var :)
Artık kendime daha dikkat etmeye çalışıyorum ama.
Senin kilon çok iyi bence , umarım ben de o aralarda olurum kısa sürede.

hamile kalmadan önce 55-56 kilo civarındaydım.hamile kaldım.70 kiloyu gördüm.en son doğumdan önce 71 kiloydum :sinifsinif: doğumdan 2 gün sonra tartıldım 10 kilo birden gitmişti.eşimle şok olmuştuk ama hala yanaklarım falan şiş şişti ona rağmen.Sonra o şişlikte gitti derken aynı kilolarda gidip geliyorum işte canım.
Demek bıcırlar aynı ayda doğdu.Tam olarak nezaman doğum yaptın canım?

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556

hamile kalmadan önce 55-56 kilo civarındaydım.hamile kaldım.70 kiloyu gördüm.en son doğumdan önce 71 kiloydum :sinifsinif: doğumdan 2 gün sonra tartıldım 10 kilo birden gitmişti.eşimle şok olmuştuk ama hala yanaklarım falan şiş şişti ona rağmen.Sonra o şişlikte gitti derken aynı kilolarda gidip geliyorum işte canım.
Demek bıcırlar aynı ayda doğdu.Tam olarak nezaman doğum yaptın canım?

OoOO sen gayet iyiymişsin kilo konusunda Şekerparecim , ben 65 ile hamile kalıp 90 ile doğurdum :ayk:
Zor bir hamilelik dönemi , zor bir doğum , zor giden kilolar , fazla fazla ödem..
Ben 1 mayıs 2010 da doğurdum kızımı canım :panter:
Senin ne zamandı?

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
OoOO sen gayet iyiymişsin kilo konusunda Şekerparecim , ben 65 ile hamile kalıp 90 ile doğurdum :ayk:
Zor bir hamilelik dönemi , zor bir doğum , zor giden kilolar , fazla fazla ödem..
Ben 1 mayıs 2010 da doğurdum kızımı canım :panter:
Senin ne zamandı?

olsun canım sen benden 2-3 santim uzunsun.
Aslında ben şimdi bişey öğrendim :hihi: Benim bıcır 17 aylık olmuş beyaa :sila: 16 demeye alışmış ağzım :hihi:

bende 16 Nisan 2010 da doğurdum oğlumu.benim oğlum senin kızından büyük -ciko :hihi:

M

madesam

Misafir
eveeettt kızlar ben geldim:) okula gitcektim daha varmış dersime buraya yazayım dedim:)

ben 25 yaşındayım. 165 boyunda 58 kiloyum(eşime göre obezlik sınırındayım) kumralım.
ikizler burcuyum( 7 aylık doğmuş olmasaydım böyle olmazdı) burcumun bütün özelliklerini taşırım bu yüzden çift karakterliyim kendi kendimle kavga ederim..
aşırı sıcak kanlı biriyim ama evlendikten sonra biraz daha ciddi durmaya çalışıyorum:) girdiğim her ortama ayak uydururum ve dikkat çekerim. tabi bunu dikkat çekmek için yapmıyorum ama galiba herkesle hemen kaynaşmamdan kaynaklanıyor.
kendimi sevdirmeyi başarırırım bunun için bir şey yapmıyorum doğal oluyorum o kadar..
en kötü özelliğim dobralığım.. hemen pat pat söylerim ne düşünüyorsam ama bana alışan vazgeçemez:)
çok vefallıyımdır arkadaşlarımı arar sorarım.
cömertliğimden dolayı hep hesabı ben öderim o yüzden arkadaşlarım yemeğe çıkmayı çok severler benimle:) kendimi sabancı sanıyor olmalıyım-ciko bu yüzden üniversitede okurken hep ay sonuna param yetişmezdi dedem sağolsun:)
din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeniyim. 4 yıllık öğretmenim.
8 aylık evliyim çocuk şimdilik düşünmüyorum..
he bir de çok sabırsızım. hemen her şey olsun isterim. anamın karnında duramamışım nasıl durayım dünya bana dar gelir uzaya çıkarsam şaşırmayın:) marsta hayat varmış yokmuş bir bulamadılar ben meraktan gidip bulcam o olcak:;)
kitap okuma hastasıyım haftada bir kitap okumaya çalışıyorum bu evlenmeden önce ikiydi ama ev işi malum...
bir de inatçıyım ki sormayın taktıysam takarım yapcaksam yaparım kendime zararı olsa bile inat uğruna yapmayacağım yok..
deli damarım çok terstir denk gelinmemesi iyi olur:)

ay kızlar bu kadar yeter daha da yazcam ama bilgiye aç çocuklar beni bekler öpüyoruumm

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Ay bayıldım madesam :hihi: , teşekkür ederim paylaştığın için .
İkizler burcu çok farklı gerçekten de , annem ikizler de :panter: , daha çözemedik kendisini :D
Çiçeği burnunda evliymişsin ne güzel , cicim aylarınız devam ediyordur.
7 aylıklar zeki olur der bizim komşu kadınlar :) , sendeki bu merak ve öğrenme isteği varken Marsa gitmemenin imkanı yok bence , aynı annem de böyle biri.

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ben geldim:hihi:
31 yaşındayım 9 yıllık evliyim çocugum şuanda yok ama 3,5 aylık hamileyim rabbimin izniyle mart gibi kucagımıza alacagız inşallah..çalışmıyorum,Ankarada oturuyorum.1,60 boy 64 kilodayım evlendiğimde 48 kiloydum çok zayıftım şimdiki kilomdan memnun değilim ama dahada alacagım:uzgun:
şimdilik bu kadar..

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Ben eksik kalmışım burdan
25 yaşındayım ev hanımıyım 5 yıllık evliyim hemen hemen 3yaşında bir oğlum var.ikinciyi yavaş yavaş düşünüyoruz artık
lise mezunuyum bursada yaşıyorum.boyum 1.58 topuklarla 1.60`ı tamamlıyorum:hihi:
Gezmeyi çok seviyorum marka merakım yok.övünmek gibi olmasın ama çok sıcak kanlıyımdır girdiğim her ortama ayak uyudurabilirim.sabırlıyımdır ama sıkıcı insanlar pek gelemiyorum.
Akrep burcuyum aşırı kıskançlık hariç bütün özelliklerini taşırım.
Burnu havada insanları hiç sevmem.dostluğa çok önem veririm gerçek dost için herşeyi yaparım gerekirse canımı veririm.
ama en ufak bişeyde benim için dost değil normal arkadaş gurubuna girer
Tabi yinede karşımdaki farkında olmaz
yani kıramam.

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
ben geldim:hihi:
31 yaşındayım 9 yıllık evliyim çocugum şuanda yok ama 3,5 aylık hamileyim rabbimin izniyle mart gibi kucagımıza alacagız inşallah..çalışmıyorum,Ankarada oturuyorum.1,60 boy 64 kilodayım evlendiğimde 48 kiloydum çok zayıftım şimdiki kilomdan memnun değilim ama dahada alacagım:uzgun:
şimdilik bu kadar..

Hoşgeldin :panter:
Forumumuzun nadide hamişlerindensin :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşallah.
Kilo daha alırsın ama kontrollü alırsın bebeğe gerekeni alırsın , bebiş önemli şimdi , kilo sonra verilir..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar