Hanımefendi.com'un Hanımefendileri ve bugüne kadar hiç bilmediğimiz yönleri burada!

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
merabalar
31 yaşındayım.12 yıllık evliyim.2 çocuğum var.lise mezunuyum ama herhangi bir ortamda konuştuğum zaman hangi fakulte mezunusunuz diyorlar nedense artık.:sila:
ıspartada yaşıyorum.gezmeyi geri gönüşümle mutfakla ilgilenmeyi dekarasyonu seviyorum.
değişik şeylerle uğraşmayı severim bi ara ney üflüyordum msl bıraktım.resmim müziğim süperdir.sesim de öle.
siteyi tesadüfen tanıdım.bir gece googlede dalaşırken ogün bugündür burdayım.
akrep burcuyum tüm özelliklerini taşımıyorum.kolay arkadaş olur gibi görünürüm ama asla öyle değilim.samimiyim içtenim insanlara faydalı olmayı severim insanlarıda öyle.
ama kolay kolay kimseye açmadığım dostluk kapılarım vardır.
kıyafet konusuna gelince tesettürlüyüm.ama giyinmeyi çok severim.evde hiç kasmam hertürlü giyiniirm.dışarda daha dikkatliyim.
kalite önemli ama pazardanda beğendiysem bişeyi mutlaka alırım.
mükemmel bir sırdaşımdır.kinci diilim.ama bi insan bi hata yaptıysa bana o asla bende aynı yere sahip olamaz.
herkese diyaloğum iyi ailem arkadaşlarım komşularım.
yazmayı seviyorum bi ara paylaştım yazılarımı sitede zaten.şimdilik bunlar geldi aklıma.görüşürüz

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
merabalar
31 yaşındayım.12 yıllık evliyim.2 çocuğum var.lise mezunuyum ama herhangi bir ortamda konuştuğum zaman hangi fakulte mezunusunuz diyorlar nedense artık.:sila:
ıspartada yaşıyorum.gezmeyi geri gönüşümle mutfakla ilgilenmeyi dekarasyonu seviyorum.
değişik şeylerle uğraşmayı severim bi ara ney üflüyordum msl bıraktım.resmim müziğim süperdir.sesim de öle.
siteyi tesadüfen tanıdım.bir gece googlede dalaşırken ogün bugündür burdayım.
akrep burcuyum tüm özelliklerini taşımıyorum.kolay arkadaş olur gibi görünürüm ama asla öyle değilim.samimiyim içtenim insanlara faydalı olmayı severim insanlarıda öyle.
ama kolay kolay kimseye açmadığım dostluk kapılarım vardır.
kıyafet konusuna gelince tesettürlüyüm.ama giyinmeyi çok severim.evde hiç kasmam hertürlü giyiniirm.dışarda daha dikkatliyim.
kalite önemli ama pazardanda beğendiysem bişeyi mutlaka alırım.
mükemmel bir sırdaşımdır.kinci diilim.ama bi insan bi hata yaptıysa bana o asla bende aynı yere sahip olamaz.
herkese diyaloğum iyi ailem arkadaşlarım komşularım.
yazmayı seviyorum bi ara paylaştım yazılarımı sitede zaten.şimdilik bunlar geldi aklıma.görüşürüz

:cicek: teşekkürler gül , ney üflemek çok zormuş öyle diyorlar , hobilerin çok hoş.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Topiğimiz hayırlı olsun canım çok güzel düşünmüşsün arkadaşlarımın hemen hemen hepsini tanıyordum sayende merak ettiklerimide tanımş oluyorum canım öncelikle bunu için sana teşekkür ediyorum canım

Şimdi kendini anlatma sırası bende sanırım ben 33 yaşındayım 13yıldır evliyim iki kızım bir oğlum var büyük kızım 12 ikizlerim 8yaşında İzmir doğumluyum ama eşimin vazifesi nedeniyle Trabzonda yaşıyorum gerçi görev süresi bittkten sonrada burada yaşamaya devam edicez ya neyse eşim Trabzonlu çünkü yemek yapmayı mutfakta değişik lezzetler yapmayı çok severim etrafımda herkes gülmemi çok severler nedendir bilmem çok güzel gülüyormuşum:kptmya:neşeliyim çok sıcak kanlıyım balık burcuyum yükselenim terazi yükselenimden daha fazla özellik almışım burcumun özelliğiklerinden sadece aşırı duygusallığımdır başka ne anlatayım müzik dinlemeyide kitap okumayı da çok severim akşamları çocuklarımla birlikte kitap okumayı çok severiz hergün bir saat okuma saatimiz vardır çocuklarımıza da kitap sevgisini aşılamalıyız< değilmi :gulegule:şimdilik bu kadar aklıma geldikçe yazarım yine:sila::sila::sila:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
forumun en bıcır bıcır konuşanı,ilknurum döktürmüşün gene:kptmya:benim kız kardeşim de ikizler de bu yüzden bilirim ne kadar konuşkan olduklarını:)

sağoll canım utandım

ilk_nur işte tam bir ikizler kadını -kop
çok güzel anlatmışsın aklıma annem geldi o da ikizler ve kendiyle çelişen biri , o bile anlamıyo kendini :) okurken çok güldüm Allahta seni güldürsün
valla bende izne ayrılalı tarih kavramı diye bişeyim kalmadı , işte olsam saat geçmek bilmezken evde noluyo ya derken akşam oluyo.

aynen öyle3 o kadar kendimle çelişirim ki ben bile şaşıyorum bazen kendime:kptmya::kptmya:iyi çözmüşşün ikizleri:kptmya:

Benim kızlarım var burda zuzu panter bitter sıladyım lilav kardelen özor sadiye ilknur arina gül gazeli ne kadar çok kızım omuş-hmm-hmm-hmm

ayy ayser ablam çok sağoll ben de seni çok seviyorum inan

Şeyyy kem küm falan yaniiii resimler konusunda düşünmem lazım canım:ilknur::ilknur:

eklersin resim eklersiiin mahrum etme bizi kendinden

nur gümüş

Aktif Üye
Tepki
83
bende kendimi tanıtayım kısa ve öz olarak 30 yaşındayım yay burcuyum boyum 165. kilomdan hiç bahsetmiyeyim,iki çocuk annesiyim 7 yaşında oğlum 1,5 yaşında kızım var .9 yıllık evliyim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar