Hanımefendi.com'a nasıl üye oldunuz?

Hanımefendi.com'a nasıl üye oldunuz?

• Bir arkadaşımın/yakınımın tavsiyesi ile üye oldum

Kullanılan: 37 32,5%
  • İnternette arama yaparken karşıma çıktı

Kullanılan: 74 64,9%
  • Hatırlamıyorum

Kullanılan: 1 0,9%
  • Diğer

Kullanılan: 2 1,8%

• Kullanılan toplam oy
    114

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bilgisayarıı evimize ilk aldıığğıımıızda hastalıığğıımıın ileri evresini merak ettiğğim için hastalıığğıımıın adıınıı yazdıığğıımda başşka bir kadıın sitesi çııktıı üye oldum sonra orda biriyle tanıışştıım sonralarıı sohbetimiz ilerledi ben bir gün pek gelemiyosun galiba seni göremiyorum dediğğimde bana ben buraya pek değğil genelde hanıımefendi ye takıılııyorum istersen sende inan oradaki paylaşşıım daha güzel dedi ve ben geldim iyiki söylemişşsin oruç iyiki gelmişşim ve gitmeyede hiç niyetim yok bağğıımlıılıık yapııyo gerçektende

4933.gif

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
tesedufen oldu.internetde dolasirken yalnizca kadinlara ait diyince uye oldum.biciri buldum o da azeriydi boylece sevdim

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
Bende incitanemtuana sayesinde tanidim burayi.
iyikide bana tavsiye etmis onun israri ile neyse bir bakayim dedim gelis o gelis dahada gitmem:dislek:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Bır grup bır gece sohbet ederken yarına bı sıte bulalım dedık ertesı gece de Hanımefendıyı bulup uye olmuslar.Bende hemen o aksam uye oldum.Uye olup da ayrılamadıgım 5 sıteden bırısı burası.Sevıyorum burada zaman gecırmeyı sohbetler etmeyı paylasımlarını ve en cok da sıcaklıgını.

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
İnternette arama yaparken karşıma çıktı ....

iyiki karşıma çıktı.. Vazgeçilmezlerim arasında birinci sırada.... sizleri çok seviyorum.... :yandanyandan::yandanyandan::utangac:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
sadece hanimlarin oldugu bir siteye üye olmak istedim. internette arama yaptim ve üye olmadan önce kurallarini okudum.
1 - Sitemiz kadınlara özeldir. Erkek kullanıcıların bulunması kurallarımıza aykırıdır. Erkek kullanıcıların üye olmaları engellenemez. Fakat farkedildiğinde derhal siteden uzaklaştırılacaklardır.
bu kurali okuyunca tamam budur dedim, üye oldum. buraya üye olmaktan cok mutluyum.:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar