Hanımefendi.com'a nasıl üye oldunuz?

Hanımefendi.com'a nasıl üye oldunuz?

• Bir arkadaşımın/yakınımın tavsiyesi ile üye oldum

Kullanılan: 37 32,5%
  • İnternette arama yaparken karşıma çıktı

Kullanılan: 74 64,9%
  • Hatırlamıyorum

Kullanılan: 1 0,9%
  • Diğer

Kullanılan: 2 1,8%

• Kullanılan toplam oy
    114

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
ben başka bir yerde örgü modellerinin içine dalmıştım.sanırım orda reklamını gördüm neresi olduğunu hatırlamıyorum bile.sonra baktım siteye ve site kurallalrını okudum.çok içime sindi. tam benlik dedim erkek yok erkek olmadığı gibi dışarda bulamadığım kadar nazik hanımlar var.Tam benlik.kandim gibi hanımefendiye rastlamışken bırakmadım hemen üye oldum.ha bu arada buranın reklamını yapan site neresiydi onu hala düşünüyorum.o aklımdan çoktaaaaan gitti hanımefendilik bende kaldı.

sitesi olabilir. Orası da bana ait. Bu sitenin reklamı bulunuyor o sitede.

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
bana arkadaşım chatlack tavsiye etti hatta üye yaptı hiç unutmam ölmüştük gülmekten ben bi türlü konu açamamıştım ve o açmıştı benim için. İyikide etmiş yoksa sizlerle nasıl tanışırdım.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
sitesi olabilir. Orası da bana ait. Bu sitenin reklamı bulunuyor o sitede.

Teşekkürler baktım oraya ama orası değildi.Demek ki başka bir yerde de reklam yapan birileri var.Benim için önemli olan keşfetmekti demek rotam doğru yönde hemen buldum doğru olanını..:hanimbye:

iReM

Daimi Üye
Tepki
539
BENDE NETTE ARAMA MOTORUNA ''KADINLARA ÖZEL SİTE'' YAZMIŞTIM.VE KARŞIMA ÇIKTI.İYİKİDE ÇIKMIŞ.ÇOK HOŞUMA GİTTİ.TAKILDIM KALDIM.DAİM KALMAK DİLEĞİMLE....

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
bende tesadüf dantel örneklerine bakiyordum gördüm üye olayim dedim iyikide olmusum cok güzel zamanimin cogunu bu sitede geciriyorum.tesekkürler tüm emegi gecen arkadaslara

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
google kadın forum sitesi yazdım zaten böle biyer aramak için yola koyulmuştum işte bu güsel site çıkınca bende hemen geldim :)

B

başak

Misafir
leylaşah arkafaşımız tavsiye etti benimdünymla ben üye olduk iyikide olmuşuz çok hoş biyer yagmur adlı üyemizede ben tavsiye ettim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar