Hangi kadın aldatılmayı hak eder!!!

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
inşallah anlar canım .. ben hiç sanmıyorum ya aldatan bi daha aldatıyo :sinifsinif:çevremden gördüğüm kadar diyorum
katılıyorum.
ve o evlilik bundan sonra güvensizlikler,şüphelerle devam edecek.
arkadaşınız onu asla unutmayacak.bir yuva zedelendimi asla eskisi gibi olamaz.
sırça gibidir,evlilik..

cam parçalarını yapıştırsan bile eskisi gibi güzel ,olurmu?.
asla...

OP
P

pure life

Misafir
bende senin gbi düşnyrm cnm ama in inş inş düşndgmz gbi olmaz:(

OP
G

guzelcem

Misafir
Arkadaşının ALLAH YARDIMCISI OLSUN, kocasını affetmişse herşeyinle kabullenmiş demekdir:( çok yanlış halbuki:alsana:arkadaşın tekrar bu olayla karşılaşır ve tekrar affedicek nereye kadar nerde onuru-şerefi-namusu nerde ayaklarının altında maalesef ki kirli pas pas oldu-kizginben çok kızdım bir kadın erkeğini aldatma - dayak-aşağılaması yani hakir rezil etmesi varsa kocanın affedilemez şahsen ben affetmem o kadınada ve kocamada maddi manevi yüklü tazminat davası boşanma ile beraber iç organlarına kadar alırım ki yaparım güçlüyüm- azimliyim-onurluyum namusum için yaşarım-kizgin:alsana:-kizgin arkadaşına söyle aklını başına toplasın köpek afedersiniz yediği b.k dan vazgeçmez:alsana:-kizgin

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
katılıyorum.
ve o evlilik bundan sonra güvensizlikler,şüphelerle devam edecek.
arkadaşınız onu asla unutmayacak.bir yuva zedelendimi asla eskisi gibi olamaz.
sırça gibidir,evlilik..

cam parçalarını yapıştırsan bile eskisi gibi güzel ,olurmu?.
asla...

aynen şüpeli bakıyoruz....
örnek sevgilimizden biliyoruz yani ...
bi tabağı yaptır eskisi gibi olmaz içne bişey koyarsan dökülür

OP
G

guzelcem

Misafir
-kizgin:alsana:-kizgin:alsana:çok kızdım yaaa ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN.:alsana:-kizgin

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Arkadaşının ALLAH YARDIMCISI OLSUN, kocasını affetmişse herşeyinle kabullenmiş demekdir:( çok yanlış halbuki:alsana:arkadaşın tekrar bu olayla karşılaşır ve tekrar affedicek nereye kadar nerde onuru-şerefi-namusu nerde ayaklarının altında maalesef ki kirli pas pas oldu-kizginben çok kızdım bir kadın erkeğini aldatma - dayak-aşağılaması yani hakir rezil etmesi varsa kocanın affedilemez şahsen ben affetmem o kadınada ve kocamada maddi manevi yüklü tazminat davası boşanma ile beraber iç organlarına kadar alırım ki yaparım güçlüyüm- azimliyim-onurluyum namusum için yaşarım-kizgin:alsana:-kizgin arkadaşına söyle aklını başına toplasın köpek afedersiniz yediği b.k dan vazgeçmez:alsana:-kizgin

Güzelcem biraz daha konuşma üslubumuza dikkat edersek sevinirim canım.

OP
G

guzelcem

Misafir
:alsana:eek:key canısı çok sinirlendim affola:ilknur:

mukadder

Yeni Üye
Tepki
0
allah yardımcısı olsun hepımız yasıoruz o acıları ama her serde vardır bı hayr ole dusunelım ole olsun bunlarda gecer

OP
P

pure life

Misafir
insan her acıya alışıyormuş canlarım... ben bunu bu yaşmda böyle anladım maalsf:(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar