Hangi kadın aldatılmayı hak eder!!!

P

pure life

Misafir
canlarım şu anda bu yazıyı buraya yazarken ağlıyorum..tutamıyorum gözyaşlarımı..canmdan öte dedğim kardeşim dedğim arkdaşm aldatılmış..haberi aldğmda öyle bir şok oldum ki kulaklarma inanamdm ayakta duramadm..bitanecik arkdşm iki gözü iki çeşme ağlıyor ben se onun larşsnda bi çare daha beter ağlıyrum.
ne yaptı bunu hak edecek ne yaptı!!!allahım sen aklma ve onun aklına mukayyet ol. ona sabr ver...yıllarca adamn çilesni çekti eşlik görevni en iyi şeklde yerne getrdi ama teşekkürü buymuş...her şeyine katlandı. onu bi dakika ilgsz bırakmadı bunaltmadı.. haytlarnın içinde oldgm için ve arkdşmn eşine nasl bi aşkla bağlı oldgnu bildgm için söylrm bunları...o kadr güzel o kadr bakmlı akllı zeki kültrlü okumuş kendni gelştrmş iyi huylu ve eşne böylesne aşık biiri nasl böyle bi sonu yaşar...onu o halde görmeye ve ağlamsna dayanamyrm. çok kötüyüm çooook...
söyleyn hanmlar hangi kadın hak eder böyle bi hayatı? böyle büyük bir aşkın sonunda böylesne bi sonucu kim hak eder?ben şimdi onu nasl döndüreceğim hayata?eski kuzumu bulabilcek mym?allahım ne olur yardm et ne olur!!!!

OP
P

pure life

Misafir
maalsf evli cnm senlerni bu adama vermş maalsf:mendil::mendil:
hemde yaknda çocuk istyodu..tedavi görüyordu... şimdi bütün hayaller suya düştü..
tek tesellimiz bunca sene boyunca çocugnun olmaması.. rabbimin bi bildgi varmş demkki...

OP
P

pure life

Misafir
ben bile yıkıldm onun şu anda içinde nasl fırtnalar kopuyo allah bilir:mendil::mendil::mendil:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
herseyde bi hayir vardir derler ya,,,iyiki olmamis cocugu,,,
biz ne desek bos,arkadasin bilir en iyisini,umarim hersey hakkinda hayirli olur,,,,

RABBIM boyle adamlari islah eylesin,,,,

hep derim,madem aldatacak kadar sevmiyosun,adam gibi konus ,bosanin,bitsin,,ne kadinin gururu ile oyna nede kendi serefine laf getir,kus beyinli yaratik bunlar,,,

OP
P

pure life

Misafir
ahh canm ahh sabahtn beri saymadgm kalmadı. nasl bakcak insanlarn suratna onu merk edyrm bende...rabbim onu bildgi gbi yapsn inş.. kuzuma güç kuvvet versn. hep mücadele etti hayatı boyunca..bahtı gözlernden karam diye sewerdm canımı ben.. hakkaten öyleymş.. bi kez daha gördm..

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
çok zor birşey.
benimde bir arkadaşım yaşadı bunu.
yemeden içmeden kesildi..
1 sene kendine gelemedi..
onunla ağladık onunla güldük. yalnız bırakmadık.
şu an toparladı..
gayet iyi
ayrıldı .
hayatına kaldığı yerden devam ediyor.

hayatın devam ettiğini görecek...
evet, hayat devam ediyor.
o adamın kaybı oldu bu.
arkadaşını kaybetti.
bir daha bulamaz öyle birini..
Allah yardımcısı olsın arkadaşının.
şu an kötü günler yaşıyordur..
tahmin ediyorum..
ama geçecek.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
[/COLORne söylesek boş...
ama dünyanın sonuda değil
inş.arkadaşın toparlanır en kısa sürede:dertli:]

OP
P

pure life

Misafir
inş atlatır:mendil::mendil:
şu an en yapacagmıda blmyrm..elim kolm bağlı:(

amed

Aktif Üye
Tepki
208
uzucu bir durum :( herseyin hayirlisi olsun
insallah cabuk atlatir bundan sonraki donemlerde guzel gunler gecirir

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Ben her zaman söylüyorum erkekler aldatmanın kendisini seviyor.

melek annem

Aktif Üye
Tepki
192
caım çok zor bi durum 1 sene önce kuzenimde yaşadı böle bi durum adam 2 senedir berabermiş bi kadınla artık açıkladılar kuzenimden boşanmak istedi mahvoldukk hepimiz kuzenim bitti bide oğlu vardı ve adam o kadınla evlendi zaman herşeye ilaç oluyor inan şmdi herşey yolunda atlattı gerçekten hep dua etti rabbim benim içimden silsin atsın yaşadığğım herşeyi diye zor gerçekten zor ama geçiyorr :mendil:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
gerçekten üzücü bir olay aldatılmak okadar zor ki bunu benim kızımda yaşadı kızımın resmen psıkolojisi bozuldu o da sadece mesajlarını yakaladı kızın evine baskın yapıp kızı bir güzel yoldu kocasıylada boşanmanın eşiğine geldi tabi kocası pişman oldu özür diledi kızımın ayaklarına kapandı yalvardı yakardı evine dönsündiye çünkü ortada yıllarca çocuk hasreti çekmişti ve zorda olsa bir kızı olmuştu onu kaybetmek istemiyordu tabi bizimde biraz baskımız oldu kızıma yüklendik evine dönsün diye ve zor ikna ettik kocası tövbe etti birdaha asla yapmam diye şimdi çok şükür 2 inciçocuğu oldu ve mutlu ama hala geçmişi affedemiyor inşallah arkadaşının kocasıda yaptığı yanlışın farkına varır bence hemen boşanmayı düşünmesin madem bu kadar seviyor biraz sabretsin tilkinin dönüp dolaşcağı yer kürkçü dükkanı kocası er geç yaptığı hatayı anlayacaktır:dertli::dertli::dertli:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Gerçekten çok üzücü bir durum

Tabi ki hiç bir kadın aldatılmayı haketmiyor

Bir söz var ya aldatan aslında kendini aldatır diye ne kadar doğru:dertli:

Rabbim arkadaşınıza yaşadıklarına dayanma gücü versin,umarım bundan sonra hayatında hep güzel şeyler olur.:dertli:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok üzüldüm. Hiçbir kadını bırakın hiçbir varlık böyle çirkin birşeyi haketmiyor. Çocuklarının olmamasına sevindim. Olsaydı çocukları, olan ona olacaktı.

Zor bir süreç; ama sizinde desteğinizle eski günlerine dönecektir.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
gerçekten üzücü bişey bunu nasıl öğrenmiş arkadaşın kesin bi kaynak mı adam yalanladı mı doğruladı mı.....

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
Bence sevinmeli... Bu durumu ögrendiği için. Ya etrafındaki insanlar bilseydide o bilmeseydi ne tuhaf igrenc bi tablo olurdu. Yine güzel bir tablo degil... ve cocukları olmayışındada demekki bi hayır varmış.Belki adam olmaması için bir şeyler yapıyordu.
Hem zararın neresinden dönerse kardır... Donuna kadar alsın mahkemede kalsın parasız bakalım kadın hala yanında durabilcekmi?-kizgin-kizgin-kizgin

OP
P

pure life

Misafir
kızlar duanızı eksik etmeyn ki kuzum bir an önce toplanabilsn. şu an nasl davranacğnı bende blmyrm ama bi yuvayı dağtmak hiçte kolay değil:mendil::mendil:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar