Hangi kadın aldatılmayı hak eder!!!

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
kızlar duanızı eksik etmeyn ki kuzum bir an önce toplanabilsn. şu an nasl davranacğnı bende blmyrm ama bi yuvayı dağtmak hiçte kolay değil:mendil::mendil:

adam aldatmayı göze almışsa kadında o yuvayı dagıtmayı göze almalı. Hem dagıtma tabiri cok itici bi kelime. Hak yerini bulması desek daha güzel olur bence...

OP
P

pure life

Misafir
blmyrm cnm ama sanrsam bu işi btrmek bu kadr kolay olmucak...öyle gözküyor...

OP
P

pure life

Misafir
ikisi açısndan da cnm.adam bin pişman.kadında zaten onun aşkndan nerlere katlanmş bilsenz. anlatsam roman olur.o yüzden arkdşmn gururu tamamn ayaklar altna alınsada koly koly bitireceğe benzemyor..ama daha bilmyrm tabi....

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
ikisi açısndan da cnm.adam bin pişman.kadında zaten onun aşkndan nerlere katlanmş bilsenz. anlatsam roman olur.o yüzden arkdşmn gururu tamamn ayaklar altna alınsada koly koly bitireceğe benzemyor..ama daha bilmyrm tabi....

kusura bakmayın ama işte buna çok kızıyorum.
bunu bir kadın yapsa ,erkek kapıya çoktannnn,koymuştu.

biz kadınlar bunu yaparak ,affederek
,erkeklerin bunu yapmasına önayak oluyoruz,sebebiyet veriyoruz..
çünkü
nasılsa affedecek karım diyorlar ve yapıyorlar...
oysa evlilikte erkek ve kadın ayrımı olmamalı..erkekte kadında asla affedilmemeli.
bana göre,bir evliliğin bitmesine sebep 2 şey, vardır.
şiddet ve aldatma.
bunlardan biri olmuşsa o evlilik bitmeli ..

OP
P

pure life

Misafir
bana göre de öyle cnm ama o btrmek istemyorsa ne yapablrm ki:(

OP
P

pure life

Misafir
o zten ateşte cnm. onu bırkmayı ah bi göze alablse...şimdi hkyeyei tam olrk bilmedgnz için tabi sizde haklsnz yorumlarnzda..ama o eşi için haytta neleri göze almş ahh ahh:( ben sadece onu yalnz bırkmyark bu şehrde yalnz olmadgnı hissettrmeye çalşyrm...elmden keşke daha fazlası gelse...

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
o zten ateşte cnm. onu bırkmayı ah bi göze alablse...şimdi hkyeyei tam olrk bilmedgnz için tabi sizde haklsnz yorumlarnzda..ama o eşi için haytta neleri göze almş ahh ahh:( ben sadece onu yalnz bırkmyark bu şehrde yalnz olmadgnı hissettrmeye çalşyrm...elmden keşke daha fazlası gelse...

Şunu asla unutma canım kimse vazgecilmez değildir. Kafanda bitirdinmi gerisi kolay bence...
3 yılımı verdigim adam gecen ay ayrıldı benden. Ailem istememesine ragmen ben ona sarıldım elini tuttum. Ama o bi sacma sapan şey yüzüne benden ayrılıgı secti... Meger hiç kimse vazgecilmez degilmiş dedim.
1 hafta bulundugum şehirde yoktum. Şehir dışına cıktım gezdim tozdum hiç aklıma bile gelmedi. Aradımı evet mesaj cektimi evet. Karşılık asla vermedim.
Bulundugum şehre geleli 1 ay oldu...Yalvarmalarını görücen. Affettim denemez...
İnan kimse vazgecilmez degil. Bir erkek bayansız yapamaz ama biz bayanlar onlarsız bal gibide yaparız :hulya:

OP
P

pure life

Misafir
keşke o da ondan vageçeblse. o admala bi ömür geçireceği düşüncesi beni çıldrtmaya yetyo.. ahh ahhh:(

OP
P

pure life

Misafir
benm hayatm olsa herşey daha farklı olurdu dye düşnyrm ama insan kardeşi yaada arkdşı hiç farketmez. başkasının haytna ne kadr müdahle edblrki....

OP
P

pure life

Misafir
maalsf cnm:mendil:
allah düşmanımın başna vermsn çok acı çoookkk:mendil:

OP
P

pure life

Misafir
affetti..maalsf arkdşm eşini affetti. ki ben bu durumu beklyrdm...ne diyeym hiç blmyrm..kelmeler yetrsz kalıyor şu andaki hissttklermi yazmak için...bende bu saattn snra ona baskı yaprk daha da bozmk istemyrm morlini.çnkü o zten bu zehiri yuttu.bende ona ben hep senin yanındaym demkle yetnebldm ancak:mendil::mendil:

OP
P

pure life

Misafir
umarım cnm umarım....başka bi dileğim yok zten... artık gülsn yüzü rabbim ne olur...

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
inşallah anlar canım .. ben hiç sanmıyorum ya aldatan bi daha aldatıyo :sinifsinif:çevremden gördüğüm kadar diyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar