Fındık Kurdu'nuz için veda vakti

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Canım sizin işin hayırlısı neyse öyle yapın , önemli olan senin huzur ve mutluluğun.Daha iyi şartlarda düzenin yerine oturmuş olarak tekrar aramıza dönmen dileğiyle sevgiyle kal...:sim3:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
:mendil::mendil::mendil::mendil:

canım çok üzgünüm ya keşke kalabilsen...

seni tanıdğıma o kadar mutluyum ki bilemezsin çok kıs süre oldu ama inan çok sevdim seni benden yana hakkın varsa helal olsun canım :mendil::mendil::mendil:seni bekliyo olcaz burda caım bizi habersiz bırakma :mendil:meleğimze çok iyi bak hoşcakal suan gözlerimden yaslar akmaya başladı bu zaman kadar bi umut vardı içimde:(:mendil::mendil:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
ya fındık kurdum nereye ya çok özletme kendini oldumu balım
seni burada tanıdığıma çok sevindim
seninle güzel vakitlerimiz oldu şakalaşmalarımız da tabi
şöyle yapsak bizim evden kablo çeksek sizin eve de gitmesen he olmazmı:mendil:
beraber güldük ağladık inşallah alırsınız bi net
bu imkansız mı yoksa almanız size ait olsa yani
komşuyla anlaşamadınızmı yoksa
neyse herşeyin başı sağlık olsun
aramıza döneceğini biliyorum canısı
hakkım sana helal hoş olsun balım
seni çooooooooookkkkkkkk özleyeceğim bunu bil canısı :mendil::mendil:
bayramın da mübarek olsun niçe bayramlara fıstık bizi unutmayacağını biliyorum
bende unutmayacagım burda bekliyor olacağım nine olana kadar tatlım

Canım malesef bir daha gelmem zor ihtimal özleticem yani öyle görünüyor:sim3:

Keşke siizn ev yakın olsaydı çekerdik bi kaçak kablo be yoruldum:kptmya:

Komşuyla anlaşamamk değil de canım ödemelerimiz var,daha kömür almadık..Nete vereceğimiz parayla yapmamız gereken şeyler var anlayacağın..Bir tarafı kapatıyoruz diğer taraftan açılıyoruz olmuyor..Hayırlısı..

Senin de nayramın kutlu olsun canım dur daha son bayramımı beraber geçiricez:)

Böyle diyince de ölüyomuş gibi hissettim kendimi birden:sim3:

Hepiniz bekleyin döndüğümde burda olun tamam mı sayım yapıcam ona göre:mendil:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
beyazlaleler.jpg

Ortağım çok üzüldüm ya kısa zamandır tanışıyoruz ama gerçekten kendimi çok yakın hissettim sana içtenliğini neşeni espri anlayışını iyi niyetini ve daha birçok güzel şeyini sevdim gerçekten umarım tekrar dönersin ve bizi o pozitif enerjinden mahrum bırakmazsın benim açımdan gidişin gözle görünür bir boşluk oluşturacak umarım kısa bir süre sonra dönüp o boşluğu tekrar doldurursun canım benim kendine iyi bak bütün güzellikler seninle olsun tekrar görüşmek dileğiyle diyelim sevgili ortağım...

Canım ortağım sende bendeki yerini biliyosun..Umarım görüşürüz bitanem umarım..:sim3:

fındığım, gidişin kötü bir şaka gibi:(
ama içimde bir his var en kısa zamanda geri döneceksin.
yokluğun çok belli olacak :mendil:
dilerim hayatta her şey istediğin gibi olur
en kısa zamanda dönmen dileğiyle öpüyorum canım.

Ben de şaka olmasını çok isterdim inan canım,ama değil malesef..

Sizlerinde dediği gibi son dakikada bi muzie olur diye bekliyorum ama olmayacak sanırım..

Güzel temennin için teşekkür ederim bitanem..Seni tanımakta inan güzeldi..

fındığımbenim sende hakkım olduğunu sanmıyorum ama yinede hakkım varsa tarafımdan helali hoş olsun canım seni çok özlicez:sim3::sim3::sim3::sim3:

Ben de sizleri özlicem Şila abla:sim3::mendil:

canımya demek kesinleşti günü çok üzülüyorum RABBİM candan keder vermesin yaşarken böyle zor dönemlerimiz oluyor seni çok seviyorum kızıma kızıyordm netten insan bu kadar samimi olurmu diye ya ben size çok alıştım ama senin yokluğuna alışamıycam inşaallah bu yokluğun kısa süreli olur tez zamanda dönersin dualarımda hep sanada yer vericem bana okadar içten davrandınki sanki yanımda hissttim seni beni unutma ben seni unutmuycam torunumuda öp yerime Allah herşeyin iyisini hayırlısını versin her şey gönlünce olsun hep iyi insanlar çıksın karşına canım benim Allaha emanet ol

Ablacım bana tek bi şekilde destek olursun,dualarınd abeni unutma yeter..İnan bende seni çok seviyorum..:sarilma:

1236179511dost008.jpg

fındığım konuyu yeni gördüm canım... inan ne diyeceğimi bilmiyorum.. sözlerin boş ve kıfayetsiz olduğu zaman olsa gerek... sende benim gibi öksüzsün.. aynı duyguları paylaşıyoruz canım, ikimizinde annesi cennette....:sim3::sim3: canım benim.. inşallah bir mucize olurda geri dönersin... seni çok seviyorum arkadaşım benim.... Allaha emanet ol canım benim.... :eek:

Gule-Gule.gif

Ben de sizleri çok seviyorum bitanem..Bir an bile aklımdan çıkmayacaksınız..:sim3:

Hayırlısı olsun canım pek tanımıyorum seni ama sevenin çokmuş:)

Sağol canım,inan ben de onları çok seviyorum..Hepsi o kadar özel insanlar ki..Burda onlarla vakit geçirdikçe ne demek istediğim idaha iyi anlayacaksın canım.

Fındığım nereye gidiyosun. Ben çok üzüldüm ya . Alışmıştık sevmiştik seni. Yokluğun çok belli olucak. Bazı kişiler benim için kardeş veya abla gibi oldu.

Ablacım elimde olmayan nedenlerden ötürü bağlantıyı iptal ediyoruz daha doğrusu biz ayrılıyoruz komşum deam ettiricek..Siz bitek bensiz kalıcaksınız ama ben bir anda hepinizden ayrılıcam..İnan bana daha zor geliyor ablacım:mendil:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
en kısa sürede sorunları halledip aramıza dönmen dileğiyle canım yokluğun belli edecek kendini site sensiz boş kalacak :gulegule:

:mendil::mendil::mendil: Teşekkürler Çikom:sim3:

geri gelicek ben biliyorum:kahve:

:teselli::teselli::teselli::teselli:

Canım sizin işin hayırlısı neyse öyle yapın , önemli olan senin huzur ve mutluluğun.Daha iyi şartlarda düzenin yerine oturmuş olarak tekrar aramıza dönmen dileğiyle sevgiyle kal...:sim3:

Umarım canım umarım Tek duam o inan

:mendil::mendil::mendil::mendil:

canım çok üzgünüm ya keşke kalabilsen...

seni tanıdğıma o kadar mutluyum ki bilemezsin çok kıs süre oldu ama inan çok sevdim seni benden yana hakkın varsa helal olsun canım :mendil::mendil::mendil:seni bekliyo olcaz burda caım bizi habersiz bırakma :mendil:meleğimze çok iyi bak hoşcakal suan gözlerimden yaslar akmaya başladı bu zaman kadar bi umut vardı içimde:(:mendil::mendil:

Kıyamam canım benim...Sizi habersiz bırakmamak isterim tabi ama nasıl olucak inan bilemiyorum..Fırsatını bulduğum her an beş dakikada olsa komşudan girerim..Kendinize çok iyi bakın..

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368

Canım malesef bir daha gelmem zor ihtimal özleticem yani öyle görünüyor:sim3:

Keşke siizn ev yakın olsaydı çekerdik bi kaçak kablo be yoruldum:kptmya:

Komşuyla anlaşamamk değil de canım ödemelerimiz var,daha kömür almadık..Nete vereceğimiz parayla yapmamız gereken şeyler var anlayacağın..Bir tarafı kapatıyoruz diğer taraftan açılıyoruz olmuyor..Hayırlısı..

Senin de nayramın kutlu olsun canım dur daha son bayramımı beraber geçiricez:)

Böyle diyince de ölüyomuş gibi hissettim kendimi birden:sim3:

Hepiniz bekleyin döndüğümde burda olun tamam mı sayım yapıcam ona göre:mendil:

buralardayız balım üzülme gelmeni bekleyeceğiz
tabi sen gelene kadar ben koca katili olup içeri girmezsem:kptmya::kptmya:

yasemen81

Daimi Üye
Tepki
939
canım benim üzüldüm ayrıldığına ama biz senınle aynı nerdeyiz belki birgün bulurşur tanışırız diye umut ediyorum ayrıca canın ne zaman nette girmek istersen bize gelebilirsin her zaman evim sana açık bu ayrılık kısa olucağına inanıyorum fazla özletme kendini

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
cnm çok üzüldüm :ates:
ne diycemi ne yazacağımı bilemiyorum
umarım gidişin uzun sürmez :sim3: Allaha emanet ol

Sizlerde canım,döndüğümde güzel haberlerinizi alırım inşaallah:)

buralardayız balım üzülme gelmeni bekleyeceğiz
tabi sen gelene kadar ben koca katili olup içeri girmezsem:kptmya::kptmya:

Sus kız o nasıl söz öyle:ilknur:

canım benim üzüldüm ayrıldığına ama biz senınle aynı nerdeyiz belki birgün bulurşur tanışırız diye umut ediyorum ayrıca canın ne zaman nette girmek istersen bize gelebilirsin her zaman evim sana açık bu ayrılık kısa olucağına inanıyorum fazla özletme kendini

Canım benim düşünmen yeter çok teşekkür ederim.

konuyu daha şimdi görüyorum bağlantım yüzünden gelişin tez olsun inş.hakkını helal et

Ne hakkım var ki canım helal olsun,sizlerde edin.

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
findigim helal olsun hakkim
varsa benimde sende hakkim helal et canim
sen bu sitenin özelisin
viz viz arisizin
yoklugun cok ama cok farkedilcek emin ol
ve yerin dolmicak dolamazda
bende bir mucize gerceklessin diye bekleyenlerdenim
hakkinizda her dayim hayirlisi ne ise o olsun insaallah
ve en kisa zamanda yine burda aramizda bizlerle olursun umarim-hmm
herseyin en güzeline
en özeline layiksin canim
seni unutmak ne mümkün
belki ben diger arkadaslarim gibi cok yakin diildim sana
ama hic bir kötülügünü görmedim
aksine hep iyiliklerle dolusun
yardim melegi gibi-hmm

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
findigim inan simdi okudum ...neden boyle olduki??sende hanimefendinin olmassa olmazlarindansin....pek takilamiyorum gerci buraya ama... arada birde olsa geldigimde paylasimlarina bakip takip etmek keyif veriyordu herzaman ..varligini hissetmek yetiyordu acikcasi..seninle hos sohbetlerimiz oldu gulduk gece yarilarina kadar eglendigimiz anlar oldu...ve hic bir zaman senin tarafindan ne bir saygisizlik gormusumdur nede kalbimi kirmisindir..canim ben pek duygularimi yazilara dokemem aslinda..ne diyecegimi bilemiyorum ...birazcik turkcemin yetersizliginden dolayida sanirim..insaallah benimde sana karsi bir hatam olmamistir.. yada bilmeyerek kalbini kirmamisimdir eger oyle birsey varsada ozur diliyorum canim ..yawww vedalardan nefret ederim ben:mendil:findikimmm insaallahh birdaha ilerideki gunlerde ugradigimda buraya birr mucizeee ve hayirli haberlerle karsilarisim ..senin yine aramiza dondugun haberi..dualarimiz seninle findikimmmm yuregi guzel kardesim..kendine cok iyi bak.. allaha(cc) emanet ol ...bekleniyorsun buralarda unutma..SENI BEKLIYORUZZZZZZZZ-hmmVEDE SEVIYORUZZZ-hmm

Tepki
26

Bu oturduğumuz evden başka bir eve çıkmayı düşünüyoruz office..

Bazı ödemeler var yapmamız gereken..Bikaç sebep birleşince eşim iptal ettirelim dedi..Ben de destek olamk adına bişey diyemedim tabi...:uzgun:

Fındığım çok üzüldüm,seni yeni tanıdım ama yazdıklarını okumayı seviyordum.Umarım herşey düzelir yeniden aramıza dönersin,biz burda seni bekliyoruz....:sim3:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar