Fındık Kurdu'nuz için veda vakti

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ben hala inanmak istemiyorum gidecegine. Buraya ilk üye oldugumda bana yakinlik gösterenlerden biri oldun. Yoklugun inan cok hissedilecek. Seni cok seviyorum arkadasim, sanki o 10 gün icinde "netimiz kesilmiyor kizlar" diye mesaj yazacakmissin gibi geliyor. Seni cok özleyecegim, umarim bu ayrilik uzun süreli olmaz.

Canım benim bende yeri apayrı olan arkadaşlarımdan biri de sensin inan..Siz bitek bensiz kalıccaksınız ama ben hepinizden ayrı kalıcam nasıl olucak bilmiyorum..Tek umudum bir gün geri dönüceğimi düşünmek:mendil:

fındığım ya çok üzülüyorum gitmene şu foruma gelince bana ilk yardımcı olan sendin...benim için çok özelsin...beraber güldük şamata yaptık dertleştik üzüldük...seni unutmicam ve hep merak edicem acaba fındık napıyo ne yaptı die buna emin ol...inşallah Allah gönlünden geçen herşeyi sana verir...inşallah doğal gazlı-hmm geniş bi eve taşınır net bağlatırsın ve tekrar gelip bize sürprizzz dersin canım benim:mendil:gndüzleri dışarı çıkınca bi yarım saat internet cafeye gidip bize neler yaptığını yazarsan da çok mutlu olurum...bi halini hatrını sorma fırsatımız olur...burası bizim için sadece bi forum değil aile biliyosun canım sen de bu ailenin bi parçasısın...özletme kendini...hakkını helal et yeri geldi çok kafanı şişirdim...:sim3:benim sen de hakkımm varsa helal olsun canım:mendil::mendil::mendil:

Cadı ağlattın beni:mendil:

İlk geldiğinde sen de bizim dikkatimizi çekmiştin,komik resmlerde nerdeyse her konuya cevap yazmıştın:D

Senin kadar aktif yeni bi üye daha görmedi bu site:kptmya:

Dilerim Allah her ikimize de o doğalgazlı evi nasip eder bitanem

İnternet cafe işi inan çok zor..Eşim duyarsa olur ya tesadüfen arkadaşı falan denk gelirse çok kızar..Ama üst kattaki ortak komşumuz devam ettiricek bağlantısını..Eğer fırsatım olursa bi beş dakikalığına girer ,yazarım size...O da zor ama..:dertli:

Aklım hep sizlerde olucak:aglayan:

Şimdiden boş kalmıyım diye örgü başladım bahsettiğim komşumla..Ona gidip geliyorum bir iki gündür..Elimde uğraşıcak bişeyler olsun dedim en azından:dertli:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
fındığım canım benim gideciğini yeni öğrendim kendimi çok kötü hissettim sana ne kadar alışmıştım kızım gibi seni sevdim başım her sıkıştığında yardımıma koştun dilerim rabbimden herşey gönlünce olur inşaallah en kısa zamanda tekrar aramıza dönersin hakkını helal et canım seni çok seviyorum inşaallah istediğin gibi bir ev bulursun hoşçakal mutlu kal :sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
fındığım canım benim gideciğini yeni öğrendim kendimi çok kötü hissettim sana ne kadar alışmıştım kızım gibi seni sevdim başım her sıkıştığında yardımıma koştun dilerim rabbimden herşey gönlünce olur inşaallah en kısa zamanda tekrar aramıza dönersin hakkını helal et canım seni çok seviyorum inşaallah istediğin gibi bir ev bulursun hoşçakal mutlu kal :sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::sim3::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:

Güzel dileklerin için teşekkür ederim ablacım..şkolsun ne hakkım var ki hella olsun..Sizlerde hakkınızı helal edin:mendil::sim3:

melek annem

Aktif Üye
Tepki
192
cnm çok üzüldüm gidişine inan, dahayeni tanıyoduk birbirimizi ama burdaki herkesi ve burdaki dostluğu çok sevdim yazdığın msj çok etkiledi beni umarım bu bir veda değil kısa bi sürelik ayrılık olur en kısa zamanda tekrar görüşebilmek dileğiyele yolun açık olsun canım....

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
cnm çok üzüldüm gidişine inan, dahayeni tanıyoduk birbirimizi ama burdaki herkesi ve burdaki dostluğu çok sevdim yazdığın msj çok etkiledi beni umarım bu bir veda değil kısa bi sürelik ayrılık olur en kısa zamanda tekrar görüşebilmek dileğiyele yolun açık olsun canım....

Umarım canım,çok teşekkür ederim.

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
fındıgım konuyu şimdi gördüm dramatize sözleredipte seni dahada bunalım yapmak istemiyorum
hep dedim sanki gitmiycen gibime geliyor diye ama demek bu defa hislerim tutmadı
seni seviyorum
bu sitedekiler sen dahil olmak üzere sanalın da sıcak ve samimi olabilecegini gösterdiniz
bana cok yardımcı oldun bebegim
hakkını helal et
hislerim tutmadı dilerim en kısa sürede aramıza dönersin canımmmm

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
ya fındık kurdum nereye ya çok özletme kendini oldumu balım
seni burada tanıdığıma çok sevindim
seninle güzel vakitlerimiz oldu şakalaşmalarımız da tabi
şöyle yapsak bizim evden kablo çeksek sizin eve de gitmesen he olmazmı:mendil:
beraber güldük ağladık inşallah alırsınız bi net
bu imkansız mı yoksa almanız size ait olsa yani
komşuyla anlaşamadınızmı yoksa
neyse herşeyin başı sağlık olsun
aramıza döneceğini biliyorum canısı
hakkım sana helal hoş olsun balım
seni çooooooooookkkkkkkk özleyeceğim bunu bil canısı :mendil::mendil:
bayramın da mübarek olsun niçe bayramlara fıstık bizi unutmayacağını biliyorum
bende unutmayacagım burda bekliyor olacağım nine olana kadar tatlım

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
beyazlaleler.jpg

Ortağım çok üzüldüm ya kısa zamandır tanışıyoruz ama gerçekten kendimi çok yakın hissettim sana içtenliğini neşeni espri anlayışını iyi niyetini ve daha birçok güzel şeyini sevdim gerçekten umarım tekrar dönersin ve bizi o pozitif enerjinden mahrum bırakmazsın benim açımdan gidişin gözle görünür bir boşluk oluşturacak umarım kısa bir süre sonra dönüp o boşluğu tekrar doldurursun canım benim kendine iyi bak bütün güzellikler seninle olsun tekrar görüşmek dileğiyle diyelim sevgili ortağım...

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
fındığımbenim sende hakkım olduğunu sanmıyorum ama yinede hakkım varsa tarafımdan helali hoş olsun canım seni çok özlicez:sim3::sim3::sim3::sim3:

*Bilgin*

Daimi Üye
Tepki
1.716
fındığım, gidişin kötü bir şaka gibi:(
ama içimde bir his var en kısa zamanda geri döneceksin.
yokluğun çok belli olacak :mendil:
dilerim hayatta her şey istediğin gibi olur
en kısa zamanda dönmen dileğiyle öpüyorum canım.

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
canımya demek kesinleşti günü çok üzülüyorum RABBİM candan keder vermesin yaşarken böyle zor dönemlerimiz oluyor seni çok seviyorum kızıma kızıyordm netten insan bu kadar samimi olurmu diye ya ben size çok alıştım ama senin yokluğuna alışamıycam inşaallah bu yokluğun kısa süreli olur tez zamanda dönersin dualarımda hep sanada yer vericem bana okadar içten davrandınki sanki yanımda hissttim seni beni unutma ben seni unutmuycam torunumuda öp yerime Allah herşeyin iyisini hayırlısını versin her şey gönlünce olsun hep iyi insanlar çıksın karşına canım benim Allaha emanet ol

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
1236179511dost008.jpg

fındığım konuyu yeni gördüm canım... inan ne diyeceğimi bilmiyorum.. sözlerin boş ve kıfayetsiz olduğu zaman olsa gerek... sende benim gibi öksüzsün.. aynı duyguları paylaşıyoruz canım, ikimizinde annesi cennette....:sim3::sim3: canım benim.. inşallah bir mucize olurda geri dönersin... seni çok seviyorum arkadaşım benim.... Allaha emanet ol canım benim.... :eek:

Gule-Gule.gif

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Fındığım nereye gidiyosun. Ben çok üzüldüm ya . Alışmıştık sevmiştik seni. Yokluğun çok belli olucak. Bazı kişiler benim için kardeş veya abla gibi oldu.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar