Fındık Kurdu'nuz için veda vakti

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
kader kismet boyleymis,ne diyeyim,,,:mendil:
bende uzgunum ama elden ne gelir,saglik olsun,,
kendine iyi bak,bend seni ozliycem,anlastigimiz gibi her 28 agustosta ben aklina geliyim olurmu,:sim3:hoscakal,,ALLAHA emanet ol:sim3::sim3:

Unutur muyum canım:sim3::sim3:

Sen de kendine ve meleklerine iyi bak bitanem:sim3:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
7247.jpg

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:mendil::mendil::mendil::mendil:Fındığım biriciğim canım arkadaşım benim demek gün kesinleşti çok üzülüyorum inşallah durumunuzu tez zamanda hali vaktine koyarsınız ve biran önce aramıza dönersin seni çok seviyorum canım kardeşim cerenimize ve kendine çok iyi bak aramıza döneceğin günü sabırsızlıkla bekliyor olucaz birtanem kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlar olurmuş işte bu an da öyle bir an canım seni çok ama çok seviyorum hep mutlu hep umutlu ol canım benim birlikte geçirdiğimiz o güzel günler dediğin gibi birlikte ağladık birlikte güldük birbirimizin dert ortağı olduk keşke senin derdine de derman olabilseydik biriciğim bu ayrılık umarım fazla uzun sürmez ve biran önce aramıza dönersin biriciğim sevgiyle mutlu kal canım kardeşim:mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
fındık daha öncedende konuşmuştuk senle yine diyorum sen en kısa zamanda dönüceksin yine dur bakalım hemen kesin konuşma çok tatlı hoş sohbetli birisin ama ulen tükkanı bana bırakıyosun yaaaaa oldumu şimdi bu ortak yaaa ama başka ortak olmucak merak etme sen seni beklicek kahve ....

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
fındığım benim şimdi okudum canım yazını inan çok üzüldüm. bu sitede yeni bir üye olmama rağmen o kadar güzel arkadaşlıklar kurdukki bunlardan biride sensin canım. geç buldum tez yitirdim misali seni çok sevdim samimiyetinle, temiz kalbinle her konuda hemen hemen ilgi ve alakandan dolayı bende sana çok teşekkür ederim. varsa eğer kakkım sonuna kadar helal olsun sendede hakkım varsa sende helal et canım bana. umarım hakkınızda herşey hayırlı olur ALLAH işlerinizi rast getirsin ,sıkıntılarınızı hafifletsin ,eşinle kızınla mutluluğunuz huzurunuz hiç bozulmasın inş olur ya elveda demiyelimde bir gün yine burada karşılaşmak nasip olur o zamana kadar kendinize iyi bakın canım çok öptüm A.E.O

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
çok üzüldüm fındık ya sitede büyük boşluk olacak
hakında hayırlısı olsun bitanem ne diyeyim
inşallah bir mucize olurda kalırsın
öpüyorum seni ve kızını bitane
Allaha emanet olun

Sağol ablacım

Ben de mucizelere inanıyorum olucağına da eminim ama ne zaman olur bilmiyorum:sim3::mendil:

Canim ben siteye yeni geldim. Ama gitmene cok üzüldüm.
Hakkinda hayirlisi olsun. Insaallah tekrar aramiza dönersin.
Kisada olsa seni tanimak güzeldi diyorum.
Her güzel sey seninle & sevdiklerinle olsun.

Sevgilerimle

Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için canım...

:mendil::mendil::mendil::mendil:Fındığım biriciğim canım arkadaşım benim demek gün kesinleşti çok üzülüyorum inşallah durumunuzu tez zamanda hali vaktine koyarsınız ve biran önce aramıza dönersin seni çok seviyorum canım kardeşim cerenimize ve kendine çok iyi bak aramıza döneceğin günü sabırsızlıkla bekliyor olucaz birtanem kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlar olurmuş işte bu an da öyle bir an canım seni çok ama çok seviyorum hep mutlu hep umutlu ol canım benim birlikte geçirdiğimiz o güzel günler dediğin gibi birlikte ağladık birlikte güldük birbirimizin dert ortağı olduk keşke senin derdine de derman olabilseydik biriciğim bu ayrılık umarım fazla uzun sürmez ve biran önce aramıza dönersin biriciğim sevgiyle mutlu kal canım kardeşim:mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:

Canım benim...
Sizinle olan hiç br anımı unutmayacağım..Hepsi benim için çok ama çok özel..Sizleri kardeşim,bacım gibi sevdim inanın..Yeriniz bende çok ayrı:mendil:

fındık daha öncedende konuşmuştuk senle yine diyorum sen en kısa zamanda dönüceksin yine dur bakalım hemen kesin konuşma çok tatlı hoş sohbetli birisin ama ulen tükkanı bana bırakıyosun yaaaaa oldumu şimdi bu ortak yaaa ama başka ortak olmucak merak etme sen seni beklicek kahve ....

Nan ağlatma beni deli kız:mendil:

Dönüceğime bende inanıyorum epiniz burda olunama ksik görmek istemiyorum ona göre:mendil:

fındığım benim şimdi okudum canım yazını inan çok üzüldüm. bu sitede yeni bir üye olmama rağmen o kadar güzel arkadaşlıklar kurdukki bunlardan biride sensin canım. geç buldum tez yitirdim misali seni çok sevdim samimiyetinle, temiz kalbinle her konuda hemen hemen ilgi ve alakandan dolayı bende sana çok teşekkür ederim. varsa eğer kakkım sonuna kadar helal olsun sendede hakkım varsa sende helal et canım bana. umarım hakkınızda herşey hayırlı olur ALLAH işlerinizi rast getirsin ,sıkıntılarınızı hafifletsin ,eşinle kızınla mutluluğunuz huzurunuz hiç bozulmasın inş olur ya elveda demiyelimde bir gün yine burada karşılaşmak nasip olur o zamana kadar kendinize iyi bakın canım çok öptüm A.E.O

Suzancım bende seninle tanıştığıma inan çok memnun oldum..Sİizler gibi dostlar edindiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum..Burdan görüşemesekte epiniz kalbimdesiniz..

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
ben biliyordum ama,hiç inanmak istememiştim gideceğine:aglayan::aglayan::aglayan:
içim koptu yaa,çok üzüldüm sabah sabah...noolur çok kısa sürsün.çok alıştım ben sana.benim nazımı kim çekecek şimdi:aglayan::aglayan::aglayan:
unutma,cereni ve seni çok seviyorum.allaha emanet olun bitanem:aglayan::aglayan::aglayan:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
ben biliyordum ama,hiç inanmak istememiştim gideceğine:aglayan::aglayan::aglayan:
içim koptu yaa,çok üzüldüm sabah sabah...noolur çok kısa sürsün.çok alıştım ben sana.benim nazımı kim çekecek şimdi:aglayan::aglayan::aglayan:
unutma,cereni ve seni çok seviyorum.allaha emanet olun bitanem:aglayan::aglayan::aglayan:

Canım benim ben de seni çok seviyorum bitanem:mendil:..Meleğini sağlıcakla kucağına alırsın inşaallah

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sen senin hakkımdaki düşüncelerimi zaten biliyorsun. -hmm-hmm

Seni çok; ama çok seviyorum canım arkadaşım. Umarım çok yakın bir zamanda yeniden aramızda olursun.

İnan yokluğunu hep hissedeceğim :mendil:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben hala inanmak istemiyorum gidecegine. Buraya ilk üye oldugumda bana yakinlik gösterenlerden biri oldun. Yoklugun inan cok hissedilecek. Seni cok seviyorum arkadasim, sanki o 10 gün icinde "netimiz kesilmiyor kizlar" diye mesaj yazacakmissin gibi geliyor. Seni cok özleyecegim, umarim bu ayrilik uzun süreli olmaz.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
fındığım ya çok üzülüyorum gitmene şu foruma gelince bana ilk yardımcı olan sendin...benim için çok özelsin...beraber güldük şamata yaptık dertleştik üzüldük...seni unutmicam ve hep merak edicem acaba fındık napıyo ne yaptı die buna emin ol...inşallah Allah gönlünden geçen herşeyi sana verir...inşallah doğal gazlı-hmm geniş bi eve taşınır net bağlatırsın ve tekrar gelip bize sürprizzz dersin canım benim:mendil:gndüzleri dışarı çıkınca bi yarım saat internet cafeye gidip bize neler yaptığını yazarsan da çok mutlu olurum...bi halini hatrını sorma fırsatımız olur...burası bizim için sadece bi forum değil aile biliyosun canım sen de bu ailenin bi parçasısın...özletme kendini...hakkını helal et yeri geldi çok kafanı şişirdim...:sim3:benim sen de hakkımm varsa helal olsun canım:mendil::mendil::mendil:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar