Evlendim ama mutsuzum...

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
bak en doğru kararı sen verirsin önce kendine şu soruyu sor ben tek başıma kendi ayaklarımın üstünde durabilirmiyim annesiz babasız kocasız yapabilirmiyim üstesinden gelebilirmiyim buna gücüm varmı diye kendine sor kendini dinle kimse sana boşan yada boşanma diyemez kimsenin lafına bakma diyoruz ama sonuçta bi hayatı onlarla devam ettirecek sensin senin çevrendeler eğerki bi iş bulup çalışmayı becerebilirsen akrabana annene babana yakın bi ev tutarsın hem eşin patronmuş durumuda iyiymiş delillerini topla kameraya çek boşanacağın zaman mahkemede kullanırsın o kocan olacak adamdan yüklü tazminat alırsın anlıyomusun oda bi müddet sana yeter evini filan alırsın krediye girer borç ödersin kirada otursan göze batar ama evin olunca kimse laf edemez Allah ım düşürmesin ama asla baba evine dönmem

eğer bu gücü görüyorsan kendinde kocansızda yaparım diyosan gerçekten kocandan vazgeçtiysen boşanırsın ama bizler değil beyinin bitirmeli yada devam etmeli bizler sadece burdan yazdıklarımızla içini rahatlatıyoruz biliyorumki hiç birimizin demesiyle ne boşanırsın ne evli kalırsın kendi kararını sen verirsin

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
okypete hanım sen evlimisin bilmiyorum yada nerde yaşıyosun ama bunlar gayet normal şeyler bana göre

eğer kadın rahatsızlık duymuyorsa normal karşılanabilir sağlık açısından zararı vardır
ama zevk meselesi benim eşimde istiyor ama ben rahatsız olduğum için yapmıyorum ama ilk dönemlerde çok yapmıştı rahatsızlığını yaşadım istemedim

ayrıca cevap verseydide sıkmasaydı boğazını demişsin farkındaysan geçmiş gitmiş atlattık diyorum

OP
Düş

Düş

Üye
Tepki
56
eşim küçük bi şirket işletiyo aile şirketi gibi bişey ben muhasebe de onunlada o şirektin muhasebesini tutarken tanışmıştık çalıştım yüksekokul mezunuyum iş bulurum tabi ayrılınca çünki şimdi çalışmama izin verilmiyor

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
eşim küçük bi şirket işletiyo aile şirketi gibi bişey ben muhasebe de onunlada o şirektin muhasebesini tutarken tanışmıştık çalıştım yüksekokul mezunuyum iş bulurum tabi ayrılınca çünki şimdi çalışmama izin verilmiyor

ooo süpersin mesleğinde varmış artık karar senin iyi düşün iyi taşın hemende boşanmandan yana değilim biraz zaman geçsin senden daha beter olanlara pisikolog en az bir yıl deneyin diyor burdaki arkadaşlarsa hemen boşan diyor bence 1 yıl dene derim baktın olmuyo yapamıyosun o zaman düşünürsün şimdi hiç üzülme emi
şaşırmadım valla erkeklerin %90ı zaten teklif eder edemeyende karısından çekinir edemez ama hepsinin aklında vardır bu

aynen çikolata çekindiğinden söylemez ama benim bir sürü evli çift tanıdığım var hepside ters ilişkiye giriyor hangi dönemdesiniz bunlar gayet normal

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
aysercim cinsellik anlamında diyoruz hangi erkek cinsellik anlamında karısından çekinir hiç duymadım görmedim erkeğin sınırı yoktur bence bütün pozisyonlar denenmeli bunun çekinmeyle alakası yoktur hem eş istiyor yatakta mutlu ediceksinki kocanı başka konularda çekinsin adam senden -ciko

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
şaşırmadım valla erkeklerin %90ı zaten teklif eder edemeyende karısından çekinir edemez ama hepsinin aklında vardır bu

valla canım aklında varmıdır bilmem ama benim eşim benden böyle birşey istemedi.istemez de.çünkü bu konuya sıcak bakmıyorum.herkezin kendi tercihidir herkeze saygım sonsuzdur beni yanlış anlamayın ama benim kişiliğime ters bir davranış.Allahın emrettiği yerden o zevki yaşayabilmek varken ve eşinle cinselliği yaşarken kocanı mutlu ettiğin için sevaba bile girerken neden zina olan suçu işleyeyim?neden kendime acı çektireyim?

Benim eşin %10 luk kısımda.Şükürler olsun :huhuu:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
aysercim cinsellik anlamında diyoruz hangi erkek cinsellik anlamında karısından çekinir hiç duymadım görmedim erkeğin sınırı yoktur bence bütün pozisyonlar denenmeli bunun çekinmeyle alakası yoktur hem eş istiyor yatakta mutlu ediceksinki kocanı başka konularda çekinsin adam senden -ciko

eşini tabiki mutlu edeceksin canım ama sadece o pozisyonla mutlu olmaz erkek :acep:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bence kesinlikle boşanmalısın ne yap et asla çocuk yapma kendini hazır hissettiğindede boşan zaten ilişki başından sonuna yanlış ne demek elle kızlık bozmak nerde kaldı bunun duygusallığı özelliği keşke annene söylemeseydin saklasaydın şimdi evlenmek zorunda kalmazdın

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378

valla canım aklında varmıdır bilmem ama benim eşim benden böyle birşey istemedi.istemez de.çünkü bu konuya sıcak bakmıyorum.herkezin kendi tercihidir herkeze saygım sonsuzdur beni yanlış anlamayın ama benim kişiliğime ters bir davranış.Allahın emrettiği yerden o zevki yaşayabilmek varken ve eşinle cinselliği yaşarken kocanı mutlu ettiğin için sevaba bile girerken neden zina olan suçu işleyeyim?neden kendime acı çektireyim?

Benim eşin %10 luk kısımda.Şükürler olsun :huhuu:

ben sadece olanı söyledim canım yoksa uygundur değildir kimseyi bilemem ama bu zamandada çok şaşırmam yani onu demek istedim

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
ben sadece olanı söyledim canım yoksa uygundur değildir kimseyi bilemem ama bu zamandada çok şaşırmam yani onu demek istedim

aynen bende şaşırmadım aslında güzelim.Etrafta sırf buyüzden ayrılanlar bile var.Kimisi grup der,kimisi ters der ama yuhhhh demeden de edemedim yani.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Ali b. Ebu Talha İbni Abbas'tan şunu rivayet eder:

"Allah'ın size emrettiği yerden..." * ayetinden maksat cinsel organdır. Bunun dışına çıkmayınız. Kim bunun dışına çıkarsa haddi aşmış olur." Mücahid der ki: “emrettiği yerden” ayeti cinsel organdan anlamına gelmektedir." Bu ayetin yüce Allah'ın şu ayetine atıf olduğu söylenemez: "Onun için adet halinde kadınlarınızdan ayrılın." * Çünkü ayetin tamamı şöyledir:

"Sana adet halinden soruyorlar. De ki: O, bir ezadır. Onun için adet halinde kadınlarınızdan ayrılın. Temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. İyice temizlendikleri vakit, Allah'ın size emrettiği yerden onlara varın..." *

Ebu Hüreyre'nın (r.a) rivayet ettiği bir hadiste Rasulullah (sav) şöyle dedi:

"Şüphesiz ki Allah, karısı ile dübüründen cima yapan adama (kıyamet günü) bakmaz." *

Bu hadis tümü kadınlara dübüründen temas etmenin haram olduğu hususunda delildirler. Dolayısıyla erkeğin karısına dübüründen temas kurması haramdır.

Dübür: arka kısım

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ailen kabul etmiyorsa seni, işin gücünde yoksa ayakların üzerinde duramıyorsan işin gerçekten zor allah yardımcım olsun..

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
şekerparem bütün pozisyonlar dedim bende sadece onu demedim ki tatlım neyse bu konuyu kapatalım bence düş arkadaşımızada ayıp oluyo

neyse güzelim herkez herkeze saygı duymalı, herkez düşüncesini söylemekte serbest :teselli:

düş arkadaşımızdan da konunun dışına çıktığımız için özür dileyelim :sinifsinif:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
evet şekerparem düş canım benim özür dilerim kendi adıma

ama iyi haberlerini inşallah en kısa sürede duyarız

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
okypete hanım sen evlimisin bilmiyorum yada nerde yaşıyosun ama bunlar gayet normal şeyler bana göre

eğer kadın rahatsızlık duymuyorsa normal karşılanabilir sağlık açısından zararı vardır
ama zevk meselesi benim eşimde istiyor ama ben rahatsız olduğum için yapmıyorum ama ilk dönemlerde çok yapmıştı rahatsızlığını yaşadım istemedim

ayrıca cevap verseydide sıkmasaydı boğazını demişsin farkındaysan geçmiş gitmiş atlattık diyorum

normalmi.. kusura bakmayın bu normal değil.hiçte normal değil.

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630

size göre normal olabilir ama değil dini boyutuna hiç girmeyecem livatanın.sağlık açısından çok zararı var bilmem anlatabildimmi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar