Evlendim ama mutsuzum...

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Canım ailenden, eşinden uzaklaşabileceğin onların seni bulamayacağı samimi bir arkdaşın yok mu? bir müddet sensiz kalsınlar. haber alamasınlar. bi bak bakalım tavırları nasıl olacak. babana şiddet gördüğünü söylesen de kendi şiddet uygulyan adam seni mi koruyacak :uzgun: ama kızısın belki canı yanar. yine de denemekte fayda var. evli bile değilim belki fikir vermek bana düşmez. ama bu bizim de başımıza gelmeyeceği anlamına gelmez. anlatmanız bizlere örnek oluyo. ona göre yaklaşırız biz de karşımıza çıkanlara. ben daha önce de duydum böyle psikopat olaylarını. arkadaşımla inv.ye giderken yolda bi tanıdığına denk geldik. kızı evlendirmişler 1 ay içinde. çocuk da istemiyormuş kız da. ama aile uygun görmüş ısrar etmişler bunlar da hayır diyememişler. ama evlendikleri gece adam yastığının altında silah saklamış. iş bittikten sonra sen kız değildin diyerek silahı çekmiş vurmuş kızı. kızın kurşun ağzına denk gelmiş dişine çarpınca hız kesip yutmuş kurşunu kız. öldürmeyen rabbim öldürmüyo. o yakın mesafeden bile kurtulmuş. sonra da kendine sıkmış kurşunu çocuk. kız iyileşmiş ağzında yaralar vardı. dişiyle ilgili problemler vardı. bir de boğazlık takıyordu. dedi ki rapor aldım o an kız olduğumu kanıtlamak için. çocuk yoğun bakımdaymış. iyileşsin diye dua ediyorum yüzüne vurucam raporu diyodu. böyleleri de var. Allah hepimizi korusun kendini bilmezlerden. Senin de yardımcın olsun canım. keşke şöyle yap diyebilsek de sonucu güzel olsa. ama bizim de söyleyebileceklerimiz sınırlı. iş sende bitiyo. kendini aileni şartlarını en iyi bilen sensin. aklı başında biri gibi de gözüküyosun yazdıklarından. ölümü çıkar aklından. neler yapabilirsin onu değerlendir. inş. çıkış bulacaksın ben inanıyorum.

OP
Düş

Düş

Üye
Tepki
56
evli bekar herkezin yorumu önemli benim için yazdıkların içinde teşekkür ediyorum evet uzakta arkadaşım var onu bende düşünüyorum ama şu an geriye git deseler ne yapmazdın deseler o hatayı yaşamazdım onunla zaten herşey ondan sonra gelişti ve annemi dinlemzdim ne olursa olsun annemiz diyoruz ya inanın böyle değil bile bile beni itti annem baban duyarsa ikimizde öldürürgibisinden onun mutsuz olmasınadayanamazdım bu yükü taşıyamayacğım için gittim zaten

OP
Düş

Düş

Üye
Tepki
56
he birde bu adam babama okadar iyiki şaşırıyorum onunlakonuşurken iyiyim babacım nasılsın babacımm bu adam bi tek banamı böyle gizli kamerayla çekicem yaptıklarını onları bile düşünüyorum çünki anlatsam babam inanmaz annem inanır o biliyodu böyle şeyler olduğunu benden ters ilişki bile istedi bu adam

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
kameraya çekme olayı olabilir canım elinde delil olması iyi. eşinin psikolojisi bozuk bunu anlayabiliyoruz da acaba seni seviyo mu gerçekten? bazı insanlar sevdiklerine böyle davranır ilinçaltı. düzelebilir mi acaba? belki yardım alırsa değişir ama önce seni kaybetmekten korkup düzelmeye karar vermesi gerekir.

canım sen eşinle konuşabiliyo musun bu durumu hiç? Ortada bir sorun olduğunun farkında mı yoksa herşey normal gibi mi davranıyo?

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
he birde bu adam babama okadar iyiki şaşırıyorum onunlakonuşurken iyiyim babacım nasılsın babacımm bu adam bi tek banamı böyle gizli kamerayla çekicem yaptıklarını onları bile düşünüyorum çünki anlatsam babam inanmaz annem inanır o biliyodu böyle şeyler olduğunu benden ters ilişki bile istedi bu adam

yuh diyorum . ay kusura bakmayın. şoka girdim.

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Ben anlamadım o cümleyi :zonk: Ters ilişki ne demek bilmiyorum ama Okypete senin tepkinden pek iyi bir şey olmadığını anladım. :böö:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501

afedersiniz ama yuhhhh diyorum :sinifsinif:

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Erkekleri bu hale getiren psikopat yapan ne? Karşıma biri geldiğinde korkuyorum var mı bi psikopatlık diye :sok :sok

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282

valla canım nasıl söylenir :acep: Uygun olan yerden değilde başka yerden :acep:

Anladım sanırım canım. adam olsa karısından bunu istemez daha 15 günlük evli bir de bu adam. bir de üstüne başkalarıyla da oluyor. onu düzelteyip derken kendi psikolojini bozarsın canım kurtul sen bu adamdan :zonk:

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
yorumların hepsini ve senin açıklamalrını okudum canım allah yardımcın olsun ve hayat karşına böyle kişiliksiz bir insanı çıkarmış bence sen fazla düşünmeyeceksin ve bu ilişkiyi hemen bitireceksin kendi ayakalrının üzerinde durmayı öğren sakın çocukda yapma çocuk olduktan sonra daha zor olacak senin için arkadaşlarımın yorumlarına katılıyorum tatlım kendi hayatın söz konusu olunca kimseyi dinleme zamanla herşey geçer ve herkez unutur merak etme sende kararlı ol ve korkma tatlım daha yaşın küçük ilerinin sana neler getireceğini bilemzsin değilmi kimseyi dinleme.......herşeyi bırak bir kenara annesinin sözünden çıkmayan erkeğe ben erkek demiyorum arkadaşlar insan kendi kararlarını verebilemli yani .....eşinin davranışları normal değil normal bir erkek asla bunları yapmaz yazıklar olsun diyorum aslında çok şey söylemek lazımda işte kusamıyorsuz bazen bazı şeyleri ...son sözüm kararlı ol ve el neder ne söyler annem ne olur babm ne olur deme bunları düşünürsen battığın çukurdan asla çıkmazsın ve mutlu olamazsın

M

madesam

Misafir
canım allah yardımcın olsun ama bu şekilde bu adamla bir ömür yaşanmaz bir kere geliyoruz bu dünyaya kimse kimsenin hakaretini dayağını sapkınlığını çekerek yaşamamalı çok üzüldüm senin adına ama bir hata yüzünden bütün ömür gitmemeli bence

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
ben siz olsaydınız ne yapardınız sorusunu merak ettiğim için açtım bu konuyu çünki benimde kendime verdiğim cvp sizinkilerle aynı..şöyle söyliyim kendime arıyorum çoğu zaman suçu yani neyin iyi neyin kötü olduğunu ayırt edemez durumdayım artık nasıl bir durumdayım busözüm anlatmış olmalıdır yani ben mi abartıyorum bunlar çok normal seyler mi biliyorum değil psikolojim iyice bozuldu sanırım psikologdan yardım alırken bile gitme senin hiçbişeyn yok sen kendi kendine yapıyosun dediği zamanları bilirim o durumda bile destek olmadı hiç ne yaptım sana diyo anlat diyo anlatırken daha hemensavunmaya geçip beni suçluyo bende hiç anlatmıyorum evde ağzımdan tek tek laf alıyo artık konuşmaya mecalim yok isteğim yok umutlarım bitti.bende ayrılmak istiyorum ve bunu yaparımda ama şu 15 gün ne oldu demezler mi adama kızlığım gitti de ondan ayrılıyorum onun için evlendim mi diyeceğim ya şiddet? şimdi mi farkına vardın demezlermi babamın sülalesi çok kalabalık hepsi akbaba gibi üşüşür başıma ya babam annem? bunun cevaplarını bi verebilsem yapıcaklarımı yapıcamda işte ya sonra daha kötü olursa diye korkuyorum

canım ben sana söylüyorum birinede asla boşan diyemem yuva kurmak kolay ama bozması çok zor.
sana şunu söyleyebilirim bu insanın gerçeten düzeleceğine inanmıyorsan yol yakınken boşan derim.bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur.ama geleceğin için önce uzun uzun düşün planla ve uygula.asla da yılma.

OP
Düş

Düş

Üye
Tepki
56
yorumların hepsini ve senin açıklamalrını okudum canım allah yardımcın olsun ve hayat karşına böyle kişiliksiz bir insanı çıkarmış bence sen fazla düşünmeyeceksin ve bu ilişkiyi hemen bitireceksin kendi ayakalrının üzerinde durmayı öğren sakın çocukda yapma çocuk olduktan sonra daha zor olacak senin için arkadaşlarımın yorumlarına katılıyorum tatlım kendi hayatın söz konusu olunca kimseyi dinleme zamanla herşey geçer ve herkez unutur merak etme sende kararlı ol ve korkma tatlım daha yaşın küçük ilerinin sana neler getireceğini bilemzsin değilmi kimseyi dinleme.......herşeyi bırak bir kenara annesinin sözünden çıkmayan erkeğe ben erkek demiyorum arkadaşlar insan kendi kararlarını verebilemli yani .....eşinin davranışları normal değil normal bir erkek asla bunları yapmaz yazıklar olsun diyorum aslında çok şey söylemek lazımda işte kusamıyorsuz bazen bazı şeyleri ...son sözüm kararlı ol ve el neder ne söyler annem ne olur babm ne olur deme bunları düşünürsen battığın çukurdan asla çıkmazsın ve mutlu olamazsın

gerçekten çok güzel yorum yapmışsınız hepinizin yorumu birbirinden değerli benimiçin evet hep annemi babamı annem ne olur alalem ne der diye bu duruma geldim ben bi örnek olmuş olurum bu forum için belki sakın bi yanlış yapıpta evlenmeden önce ilk geceyi geçirmesin benim hayatım o gün karardı düzgün bi ilişki yaşayamadım eliyle oldu herşey 5ay üstümden atamadım daha o üstüme gelirken korkudan titriyorum kasıyorum kendimi gözlerimi kapatıyorum artık bitsin diye

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393

:zonk::zonk: :eek:lmaz:

M

madesam

Misafir
tamam evlendin işte boşznsan kimse laf etmez annen korkmasın çalışıyor musun peki

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar