Evde kimse yokken...

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
bu arada size yeniden bir şeyler göstermek istiyorum :dusun:.. bunlar benim yeniden geçen sene ördüklerim.... umarım beğenirseniz:
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5460-cimg1572.jpg
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5459-cimg1575.jpg

daha önce gösterdim bir bluz :
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5457-cimg1562.jpg
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5456-cimg1555.jpg

kendime ördüm bir tane:
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5464-4672416-68264.jpg
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5463-4672424-91466-550x500.jpg

12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5481-getimagecafil7fk.jpg
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5487-getimagecarinttq.jpg

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
hepsi çok güzel emeğinize sağlık :) ördüğünüz şalları (hatta sadece şal değil ne ekleyebilirseniz :) ) eğer resimli anlatımlı olarak ekleme imkanınız varsa yeni konu olarak dediğiniz gibi açmanız süper olur :) aynı anda öremesemde anlatımlıları kaydedip elimdeki örgüler bittikçe örüyorum :) Ördüklerinizin hepsi çok güzel tekrardan elleriinize sağlıık :gulegule: bu arada çok geçmiş olsun

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
ördüğünüz şalları (hatta sadece şal değil ne ekleyebilirseniz :) ) eğer resimli anlatımlı olarak ekleme imkanınız varsa yeni konu olarak dediğiniz gibi açmanız süper olur :)

çok teşekkür ederim... bu konuda çalışmaya başladım... elimde bir suru şeyler var.. ama anlatımı Türkçe olmadı için onları çevirmeye çalışıyorum... ayrıca daha kolaylık sağlamak için daha önce yapılan resimli anlatımları sahiplerden izin alarak topluyorum.. sonra sorun yaşamıyım diye... zannediyorum haftaya yavaş yavaş aktarmaya başlayacam... ama her modele ayrı bir konu açmayacam... sadece diyelim şallar ve atkılar ayrı olacak hepsi bir arada ... elbiseler şiş ve tığ olarak ayrılıcım.. işte bu şekilde yapmaya düşleniyorum.. bir kişi elbise veya bluz ararken elbise konu acar ve bütün elbiseleri orda baksın...ayrıca umarım sizin de beğendiniz ve göstermek istediniz bir şey varsa sizde oraya kaydedersiniz..-ciko

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
çok teşekkür ederim... bu konuda çalışmaya başladım... elimde bir suru şeyler var.. ama anlatımı Türkçe olmadı için onları çevirmeye çalışıyorum... ayrıca daha kolaylık sağlamak için daha önce yapılan resimli anlatımları sahiplerden izin alarak topluyorum.. sonra sorun yaşamıyım diye... zannediyorum haftaya yavaş yavaş aktarmaya başlayacam... ama her modele ayrı bir konu açmayacam... sadece diyelim şallar ve atkılar ayrı olacak hepsi bir arada ... elbiseler şiş ve tığ olarak ayrılıcım.. işte bu şekilde yapmaya düşleniyorum.. bir kişi elbise veya bluz ararken elbise konu acar ve bütün elbiseleri orda baksın...ayrıca umarım sizin de beğendiniz ve göstermek istediniz bir şey varsa sizde oraya kaydedersiniz..-ciko

merakla bekliyorum emeklerinizi ister aynı konuda ister ayrı ayrı açın önemli değil ben takipteyim sizi :huhuu: şu an ne örmek istediğime karar veremedim umuyorum ki paylaştıklarınızdan birine başlayacağım anlatımını okuyup becerebilirsem tabiki :tskler:

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
şu an ne örmek istediğime karar veremedim umuyorum ki paylaştıklarınızdan birine başlayacağım anlatımını okuyup becerebilirsem tabiki :tskler:

ne örmeye karar veremediyseniz buyurun benimle birlikte bir şal örerim:hulya::hulya: ben bugün konu açtım ve başladım... birlikte daha da zevkle öreriz..-ciko

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Vaaaaaaaaaaaaayyy -alkis-alkis-alkis
Maşallahhh hepsi şahane bayıldımmm -alkis
Ellerinize sağlık -alkis
Siz ve kızçenizde maşallahhh çok güzelsiniz :ask:
Bu arada kızınız size çok benziyor.
Bahtı açık olsun :huhuu:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
yapılışını anlattığın şal değil mi,çok güzel olmuş ,emeğine sağlık:ask:

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
yapılışını anlattığın şal değil mi,çok güzel olmuş ,emeğine sağlık:ask:

evet o şal bugün yavaş yavaş artık şal depo yapmaya başlayacam.... artı kızlar mini şal örmeye başladılar.. düşünüyorum burada de konu açsam mi acaba... çünkü onların yapılışı çok farklı...

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
çook güzel olmuş şal bayıldım bayıldıımm :) siz bu işi biliyorsunuz gerçekten -alkis :gulegule:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
çok beceriklisin ve çok güzelsin İrem'cim.
Arnavut kökenlimisiniz cnm?
elbiseye bayıldım, yorgan ipini şişle nasıl örüyorsun ilk defa duyuyorum.
tığ mı demek istedin acaba :tskler:

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
çok beceriklisin ve çok güzelsin İrem'cim.
Arnavut kökenlimisiniz cnm?
elbiseye bayıldım, yorgan ipini şişle nasıl örüyorsun ilk defa duyuyorum.
tığ mı demek istedin acaba :tskler:

çok teşekkür ederim..:ask: ben rüsum... burda evliyim.. ve evde oturan biri oldum için kendimi tamamen örgü işine verdim:eller: yane bildiniz örgü manyağım :dusun:
elbise şişle yaptım.. bu tığ işi değil-)) zaten bu yüzden yakından çektim bir resim var.. kimse yanlış anlamasın diye...
8230183_68492-650x650.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar