Evde kimse yokken...

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
bugün bana yirmilik dış çıkardılar.. kendi mı çok kotu hissediyorum... iki doktor 1.5 sat uğraştılar..:iyyyy: ama yeniden size bazı şeyleri göstermek isterim
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5492-getimagecag72zb5.jpg

12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5461-getimagecaehpyv0.jpg

12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5462-4733642-77342-550x500.jpg
gri olan elbise bu sene değiştirmeye düşemiyorum...

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
çooook güzel ilk resimdeki battaniye yastık çok hoşuma gitti ve şallar hepsi güzel ama özellikle onları sevdim emeğinize sağlık -alkis aynen bende bayılıyorum bir şeyler üretmeye -ciko

istediniz modelleri sorun ben de bütün semalar var... ayrıca haftaya yeni şal başlamaya döşeniyorum... isterseniz burada ayrı bir konu açıp birlikte öru:ask:ruz....

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
ayrıca madem bebek battaniyesi beğendiniz.. size iki tane daha gösteriyim :findikim:
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5480-getimageca46fw1a.jpg

12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5465-cimg1556.jpg
bu aslında tek kişilik bir battaniye... onu oğluma ordum... ama kızım onunla sürekli kavga ediyor.. bu sene kızıma de yapmak zorunda kalıcam harladı:huhuu:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
istediniz modelleri sorun ben de bütün semalar var... ayrıca haftaya yeni şal başlamaya döşeniyorum... isterseniz burada ayrı bir konu açıp birlikte öru:ask:ruz....

çoook iyi olur hatta şal modellerinizi ayrı ayrı konu açarak anlatarakta eklerseniz benim gibi örnek arayanlar için çook iyi olur Bu arada kesinlikle hoş olur bende hemen başlayıveririm şal örmeye :sirin: :gulegule:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
ayrıca madem bebek battaniyesi beğendiniz.. size iki tane daha gösteriyim :findikim:
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5480-getimageca46fw1a.jpg

12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5465-cimg1556.jpg
bu aslında tek kişilik bir battaniye... onu oğluma ordum... ama kızım onunla sürekli kavga ediyor.. bu sene kızıma de yapmak zorunda kalıcam harladı:huhuu:

bolca var sanırım hepsi birbirinden güzel :)) biz de annemle internette gördüğümüz böyle cici örnekleri örüp örüp koyuyoruz bir kenara, EMEĞİNİZE sağlık :gulegule:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ellerine sağlık zamanla örgü manyağına dönüşen ben için iyi geliyor bu tip değişik modeller :eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bugün bana yirmilik dış çıkardılar.. kendi mı çok kotu hissediyorum... iki doktor 1.5 sat uğraştılar..:iyyyy: ama yeniden size bazı şeyleri göstermek isterim
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5492-getimagecag72zb5.jpg

12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5461-getimagecaehpyv0.jpg

12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5462-4733642-77342-550x500.jpg
gri olan elbise bu sene değiştirmeye düşemiyorum...

Vavvvv-alkis
El emeği göz nuru hepsi bayıldım her birine,bende bir örgü manyağıyım diyebilirim.
Hatta ördüklerimin her birini ayrı ayrı başlıklarda açmışstım sanırım bana da güzel bir fikir verdin her birini aynı sayfada toplamka adına..
Burada gördüğüm marifetli sensin sanırım,marifetli olduğun kadar da çok güzelsin canım.
Emeklerine sağlık devamı gelsin lütfen:orgu:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ördüklerinin hepsi de çok güzel ,kazak ve elbiseler ayrıca güzel battaniyelerde öyle emeiğine eline sağlık ,geçmiş olsun bu arada şimdi nasıl dişin?

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
ördüklerinin hepsi de çok güzel ,kazak ve elbiseler ayrıca güzel battaniyelerde öyle emeiğine eline sağlık ,geçmiş olsun bu arada şimdi nasıl dişin?

çok teşekkür ederim.. ben aslında örgü manyayım.... Türkiye geldim dan itibaren çalışmıyorum... bu yüzden kendimi bu işe verdim...ama burada mersinde ip çeşitlerden çok sıkıntılıyım.... çünkü yaz ipleri yok.. ama ben daha çok elbiseleri etekleri örmeye severim.. dişim hala sızlıyor... yüzüm yarı şiş :bayil: bu yüzden nerdeyse kocamdan kaçmaya başladım... bu hafta bir tane daha ameliyat etmesi gerek ama ben artık kara kara düşleniyorum... gitmesem diye..

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
Vavvvv-alkis
El emeği göz nuru hepsi bayıldım her birine,bende bir örgü manyağıyım diyebilirim.
Hatta ördüklerimin her birini ayrı ayrı başlıklarda açmışstım sanırım bana da güzel bir fikir verdin her birini aynı sayfada toplamka adına..
Burada gördüğüm marifetli sensin sanırım,marifetli olduğun kadar da çok güzelsin canım.
Emeklerine sağlık devamı gelsin lütfen:orgu:

çok çok teşekkür ederim...-ciko evet önceden ben de duşundum ayrı ayrı açmaya.. ama sonra dedim ki... bu benim küçük bir sayfam olsun... beğendikleri varsa en azından buradan derek sorabilirler.. çünkü forum deki sayfalar çoğalıyor ve bir şeyler bulmaya arkadaşlar zorlanacaklar....

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
Bu arada daha önce söyledim gibi bu hafta bir şal başlıyorum... ama önceden şöyleyim çok büyük olabilecek bir şey değil bu.... atkı ve büyük şal arasında olacak... bu şal bizim rus sitede kızlar başladılar bile... ben ameliyattan dolayı geç kaldım.. umarım şişlik iner ve ben ip almaya giderim bu hafta ... benimle birlikte örmek isteyen varsa lütfen söyleyin.. ozaman burada ayrı bir konu açarak adım adım sizinle öreriz... :leo:şal bu -
12129-kikimoraa-albums-orgu-picture5503-7707409-70274.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar