Evde kimse yokken...

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
Herkese merhaba...benim adim İrem.. bu sitede yeniyim... ve umarım ben hoş görürsünüz-ciko.. örgü çok seven bir insanim.. ve bu yüzden burada küçük bir sayfa açmak istedim... kendi örgülerimi size sunmak isterim...
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5466-getimageca5fozwl.jpg
bu bebek battaniyesi ve yastık..
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5456-cimg1555.jpg
bu kızıma ördüm bir kazak
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5458-cimg1570.jpg
bu atki.....

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Buna çok sevindim ben elişlerine çok oldukça meraklıyımdır yaptıklarını görmeyi çok isterim ayrıca eklediğin yeşil atkının modelini deneyipte bir türlü çıkaramamıştım kolay bir anlatımı varsa bilgilenmeyi çok isterim :dusun:

L

lajoie

Misafir
çok güzeller ellerinize emeğinize sağlık cıvıl cıvıl renkler

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
ayrıca eklediğin yeşil atkının modelini deneyipte bir türlü çıkaramamıştım kolay bir anlatımı varsa bilgilenmeyi çok isterim :dusun:

bende seması var.. o işe yararsa seve seve veririm... yoksa açıklaması yaparım... ama bu biraz zaman alır.. çünkü benim türkçem çok zayıf bu konuda.

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
herkese günaydın!! günün güzel geçsin dilerim :eller: ben de size yeniden yeni bir şey göstermek isterim... umarım herkesiz bilen bir marka 'ZARA'... bu kıs koleksiyonunda onlarda bir kazak gördüm.. ve çok beğendim...:huhuu: fakat o günlerde ona para harcayacak yoktu.. bu yüzden örmeye karar verdim.... işte ortada böyle bir şey çiktı :tskler:
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5494-cimg1582.jpg
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5478-cimg1586.jpg
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5479-cimg1590.jpg
bu arada.. bu ben!!!!

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
ooo harikalar doğrusu başlıktan bu konuya geleceğimi pek kestirememiştim doğrusu bende seviyorum örgüyü bunlarda bayağı el emeği profosyonel gerçekten emeğinize sağlık battaniye çok hoş ..yengem de kursa başladı elinde nakonun dergileriyle yatıp kalkıyor o aklıma geldi...:dusun:.

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
Herkese merhaba...benim adim İrem.. bu sitede yeniyim... ve umarım ben hoş görürsünüz-ciko.. örgü çok seven bir insanim.. ve bu yüzden burada küçük bir sayfa açmak istedim... kendi örgülerimi size sunmak isterim...
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5466-getimageca5fozwl.jpg
bu bebek battaniyesi ve yastık..
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5456-cimg1555.jpg
bu kızıma ördüm bir kazak
12129-kikimoraa-albums-benim-orgulerim-picture5458-cimg1570.jpg
bu atki.....

canım öncelikle hoşgeldin, emeğine sağlık. çok güzeller.
devamını bekliyoruz inşaallah

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
ooo harikalar doğrusu başlıktan bu konuya geleceğimi pek kestirememiştim ...:dusun:.

öncelikte teşekkür ederim-ciko... ben aslında burada küçük bir oda yaratmak ıstardım... ayrı ayrı bütün ördüklerimi göstermeye kalksam yaklaşık 30-40 tane konu açmak zorunda kalsaydım... bu yüzden böyle yapmaya karar verdim.. umarım burada iyi bir komşuluk yaratabilirim... burada sadece benim örgülerimi değil sızın de yaptıklarınızı görmek isterim.. ayrıca örgüyle zorlukları burada de konuşabiliriz.. sonuçta herkesiz örenecek bir şey yar bu dünyada:ask:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
çooook güzel ilk resimdeki battaniye yastık çok hoşuma gitti ve şallar hepsi güzel ama özellikle onları sevdim emeğinize sağlık -alkis aynen bende bayılıyorum bir şeyler üretmeye -ciko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar