Eşi ve eşinin ailesiyle sorun yaşayanlar!!!

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
benim görüşmeme kararıma eşim sadece haklısın,bir şey diyemem dedi...4 yıldır eltimin evini görmedim,görmek de istemiyorum...biraz pasif olsam ezecekti beni.oğlum,bir amcası olduğunu yeni yeni biliyor.gerçekten kafam rahat...

bengu88

Yeni Üye
Tepki
3
mrb ben yenı uyeyım cokemezım bıraz yazdıklarınızı okudum allah hepınıze yardımcı olsun ınsallah. bunları okuyunca benımkıler devede kulak kalıyormus bunu daha ıyı anladım.esım donek ben harıc herkes kardeslerı anne babası ve arkadasları cok kolay sekılde yonledırıyorlar.benım lafımı kale almıyor onu da gectım konusmama ızın vermıyor 2 yıllık evlıyım 8 aylık kızım var

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
mrb ben yenı uyeyım cokemezım bıraz yazdıklarınızı okudum allah hepınıze yardımcı olsun ınsallah. bunları okuyunca benımkıler devede kulak kalıyormus bunu daha ıyı anladım.esım donek ben harıc herkes kardeslerı anne babası ve arkadasları cok kolay sekılde yonledırıyorlar.benım lafımı kale almıyor onu da gectım konusmama ızın vermıyor 2 yıllık evlıyım 8 aylık kızım var

öncelikle aramıza hoşgeldin senin durumunda zor herkesin kendine göre derdi var ve herkesin derdi kendine büyük işte allah herkese kolaylık versin

G

guzelcem

Misafir
ALLAHIM HAYIRLI İNSANLARLA karşılaştırsın merhametli sonradan değil herşeyi baştan görmüş insanlarla karşılaştırsın...bende mesafe koydum aslaaaaaaaaa konuşmuyorum eltiyle görümceyle kafam çok rahattttt

S

suna

Misafir
çoook üzüldüm ikisinede ne olursa olsun döğülmez güzel insan kendine yazık etmişin ona deyil sana bnmde kayınvaldem vardı sabrettim pişman ol özür dile hayatta ise dünyada her canlı sınavda a.e.ol hakkınızı helal edin

S

suna

Misafir
sizleri çok seviyorum kurtu kuşu eğitırler üstelik konuşmayı bıle öğretenler hepsinin başı sevgi güzelcem mesafeyi kaldır duasını al su ve sevgi olmadan yaşamayız su temizler sevgi ile acmıyacamız kapı yok öprm hepinizi a.e.olun

erciyes

Aktif Üye
Tepki
132
Canlarım Mrb Ben şahmaran Kızımla Aynı Fikirdeyim Allah Başlara Vermesin Ama Ben Kayınvalidemle Ilk Tanıştıgım Zaman Onun Gelini Degil Kızı Olmak Istedigimi Söyledim Halen öyleyiz Hayatımızın çok Içinde Kusurları Yokmu Tabiyki Var Ama Kimse Melek Degil Kendi Annemizle Tartışıyoruz Sorun Olmuyorda Kocamızın Annesi Yani Kayınvalidemiz Olunca Niye Kıyamet Kopuyor Onun Için Canım Fedaaaaaaaa.......HERKES BENİM ÖZ ANNEM SANIYOR NE ŞANSLISIN ANNENİN YANINA GELİN OLMUŞSUN DİYORLAR

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
kimin ne yaşadığını iblemeyi arkadaşlar ama yide bu kadar yapılmamalı diye düşünüyorum bende çok kötü şeyler yaşadm ama sadece görüşmeyerek ve samimi olmyarak cezalandırdım...

S

suna

Misafir
sabır çok güzel herşeyi düzeltir inş iyi olcak yolumuz
hatasız kul olmaz Allaha sığınan eli boş çıkmaz iyi ile kim olsa gecinir
sınavımız düzeltmek değilmi kazanmak değilmi burda puan ahirette sevap
bura gecici ahiret kalıcı değilmi güzel insanlar sabır lı olalım 5 parmak bir değil hepimizinde sorunu oldu sabırla sevgi ile başardık üzüldüğüm gün yetmiyor cabuk geciyor
ömrümde öğle bitiyor Allah yolunda yuğrulsam yorulsam dua m bu dünya sıkıntısı
yoruyor Allah diyen genc kalıyor affınıza sığınarak a.e ol

Tepki
37
ben esimin ikinci esiyim ve kayinvalidem beni hic kabul etmedi hala ilk gelinini ile gorusur onu kizi olarak gordugunu yuzume soyledi.5 aylik hamileyken bana senin cocugun umrumda bile degil demisti:alsana: ben yine esimin hatiridir diyerek ne kadar uzulsemde goz yumsamda her defasinda araya bir fitnelik sokuyor.Isin en kotu yani evlerimiz yan yana surekli gormek zorundayim ayrica esimde onu kontrol etmemi ister umarim en kisa zamanda yeni bir eve geceriz ve ayda bir gorerek bu sorunda ortadan kalkar :eller:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
taşınma gibi bi ihtimaliniz varsa taşının canım gerçekten çok ayıp çocuğun umrunda değil demek seni sevmese bile oğlunun da çocuğu:sok

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
ben esimin ikinci esiyim ve kayinvalidem beni hic kabul etmedi hala ilk gelinini ile gorusur onu kizi olarak gordugunu yuzume soyledi.5 aylik hamileyken bana senin cocugun umrumda bile degil demisti:alsana: ben yine esimin hatiridir diyerek ne kadar uzulsemde goz yumsamda her defasinda araya bir fitnelik sokuyor.Isin en kotu yani evlerimiz yan yana surekli gormek zorundayim ayrica esimde onu kontrol etmemi ister umarim en kisa zamanda yeni bir eve geceriz ve ayda bir gorerek bu sorunda ortadan kalkar :eller:

sen de onu umursama canım.daha doğmamış çocuğun için bunları söyleyen bir babaanne...pes!!

Tepki
37
Bu laflari esimin yaninda soyledi bana :alsana::alsana: onunlada kavga ettik bu yuzden..
Simdiki ev kendimizin ve biraz da borcumuz var bu evi satmadan yeni bir ev almayi istiyoruz bakalim ne zaman olacak:dertli::dertli:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
inşallah en kısa zamanda durumu toparlar yeni bi ev alırsınız canım kendini ezdirme oralarda peki Türkiye ye ne kadar aralıklarla geliyosun ailen burdadır heralde

Tepki
37
Evet ailem turkiye'de ve ben genellikle 2 yilda bir geliyorum ama bu sefer 3 yil oluyor kismet olmadi bu sene benim rahatsizligim yuzunden insaallah seneye gidicez:panter:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
biz ne dersek onu yapın..biz böyle istiyoruz,diyorlardı.yani kayınvalide ve elti...hadi kayınvalideyi anladıkta elti dışarıdan x bir kişi,hiç bir bağın yok...kim oluyor da hayatımıza müdahale ediyor.dedim böyle yapacaksanız görüşmeyelim.4 yıldır görüşmüyorum.kayınvalidede görüşürsek,mecburen...o da her zaman değil.

ah bu kayınvalide ve eltiler ah
bir tanede bende var herşeye karışmak isteyen elti ve elinde parmağında oynattığı k.valide ve ötekiler ve eşim bi beni istediği gibi oynatamadı kullanamadı ya
tek zoruna giden bu eltinin evime çok karışmak istedi ve de aynısını yapmak istiyor kendisi birşeylikler yapar yalanlarıyla dolanlarıyla kendini aklandırmak için benim üstüme atar
bende kendimi aklamayı başardığım için istenmiyorum
eşimle ne çok kavgalarımız oldu
neler neler halada öyle devam ediyor altlı üstlü oturuyoruz ve ben o pislikle
5 senedir konuşmuyorum
sesini ve yüzünü gördükçe tüfekle vurmak istiyorum
o kadar tehlikeli kadın ki
kısacası sadece o değil eşimin tayfasıda hepsi iki yüzlü eşimden
memnunumda birde onların ağzına bakmasa bakıpda yuvasının huzurunu kaçırmasa daha iyi olacak
bizi ayırmak o kadar çok istedilerki
ama başaramadılar şimdi ne yapacakları belli olmaz
o elti bana iftira bilem attı
ve eşim onla birlikte olup adımı kötülemeye çalıştı sonra pişman oldu ama neye yarar
bi sıgara içipde gelem
eski dostla dost oldum gene sıgarayla :sigara:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Yazılanları okudum bende gençliğimde eşimin ailesinden çektim üstelik ben eşimle evleninceye kadar iki ailede uzak dururken (eşimin anne ve babası eşim küçükken ayrılmışlar) biz evlendikten sonra iki taraf ta kendi emeklerini saymaya başladı eşim de onlara borcunu ödeme yarışına girdi olan bana oldu size tavsiyem bir problem olduğunda eşinizi karşınıza alıp açıkça konuşmanız eşinizin desteğini alamıyorsanız kendi mutluluğunuz için kendi kararınızı verin size desdek olmayan eş eş değildir fazla düşünmeye gerek yok hayat kısa:ates:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Yazılanları okudum bende gençliğimde eşimin ailesinden çektim üstelik ben eşimle evleninceye kadar iki ailede uzak dururken (eşimin anne ve babası eşim küçükken ayrılmışlar) biz evlendikten sonra iki taraf ta kendi emeklerini saymaya başladı eşim de onlara borcunu ödeme yarışına girdi olan bana oldu size tavsiyem bir problem olduğunda eşinizi karşınıza alıp açıkça konuşmanız eşinizin desteğini alamıyorsanız kendi mutluluğunuz için kendi kararınızı verin size desdek olmayan eş eş değildir fazla düşünmeye gerek yok hayat kısa:ates:

evet haklısın canım

Madmazel

Daimi Üye
Tepki
2.700
yeni evlenirken kayinvalidemle sorunlarimiz sik-sik olutdu,simdide oluyor ama ara-sira hep oglunu bana kiskaniyor:huri:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar