Eşi ve eşinin ailesiyle sorun yaşayanlar!!!

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
ayyy şok oldum yaaa peki güzelcem eşinle aran nasıldı yani araya o girip herşey hallolamazmıydı kavga falan tamamda ısırmak olmadı sanki:(
allaha şükür hiç bir sorunum yok herkesle iiyiz zaten aynı apartmandayız ama kimse birbirine karışmaz eltimlede çok ii geçiniriz

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
emin ol onlar öbür tarafta çok çekecekler sen yinede beddua etme sadece allah a havale et işte allah herkesi farklı farklı imtihanlara sokuyor....

G

guzelcem

Misafir
haklsın ruhumda - bedenimde - sağlığımda hazar gördü:( çok lşükür halime şu an çok çok iyiyim, şimdiki eşim çok iyi :):):):)nur topu gibi oğlum var 1 yaşına girdi tunahanım var kendim büyütdüm anneliğin tadını tatdım şükürrrrrrr rabbime

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
işte buna sığın ve geçmiş hesapları kendi içinde kapatmaya çalış allah oğlunu ve eşini senden hiç ayırmasın

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Çok şükür canım.. Allah bir daha yaşatmasın o günleri.. en kısa zamanda da oğlunun sana olan tavırları değişir inşaallah...

Allah onları ıslah etsin, hidayet versin inşaallahh....

G

guzelcem

Misafir
ALLAHIM HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN. emin olun yaşadım amma psikologa gitmişdim yaşadıklarımı anlatınca doktor şok oldu, nasıl ayakda kaldınız hele ki ruh sağlığınız bozulmamış bacım ne yapdınız dedi RABBİME DUA etdim bana akıl ve ruh sağlığımı bozma RABBİM dedim yani dua ederek tedavi oldum doktor bey dedim, helal olsun size bacım hastalarımda sizin gibi içten böyle düşünse dedi...

G

guzelcem

Misafir
ben kendi isteğimle ayrıldım mahkemede hüngür hüngür ağladı şerefsiz ama ben acımadım zamanında o bana hiç merhamet etmedi:gitme: yalvardı resmen boşanırken hakim sordu ben hiçbirşey istemedim bizi bir an önce boşayın dedim şok oldu hakim bey bu hanımı hayatdan bezdirecek ve yıldıracak ne yapdın diye sordu o şerefsize tık ağzından bir kelime çıkamadı çünkü suçluydu neyseki her şey geçmişde kaldı amma ruhundaki izler geçmiyor.... mutlu kalın canlarım.

RAVA

Daimi Üye
Tepki
687
yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm ama napıcaksın insanın çekicek çilesi varsa ne yapsada olucaktır.şimdi mutlusun ya önemli olan bu artık.Allah mutlulugunu daim etsin.hoşçakal güzelcem:hhhhhh:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bak canım bu yorumlarını okuyan her insan,benim gibi bir tepki verirdi.
Tabiki her evde,her yuvada sorunlar olur,sorunsuz bir evlilik meyvesiz bir ağaca benzer çünkü.
Fakat ben senin yazdığın 2 mesajın sonrası,okuduklarıma karşın bir yorum yaptım..
Ancak!!!!!!!

yaşadık hatda ben kaynanayı bile dövdüm ohhhhhhh içim rahatladı kafasını patlatmadığıma şükretsin canavar ruhlu kadın:(:kizdim::kizdim::kizdim:

safra kesesi ameliyat yerini ısırıp ısırıp dişlerimi geçirdim lanet kadın.:kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim:

Bu yazdıklarınız gerçek olamaz,inanın doğru okuduğuma bir an tereddüt ettimi.
Sizi bu denli sinirlendiren,yada bu kadar insanlıktan çıkaran her ne sebep olursa olsun ben bu yaptığınızı doğru bulmuyorum.
Karşınızdaki sizden yaşça büyük biri ve size ne yaptıysa yapsın hiç bir insan bunu yapmamalı,yapmasını yanlış buluyorum.
Şiddete şiddet ile karşılık vermek bence acizlikti,hemde çok büyük acizlik.
Bende kayınvalidemden çok çektim,bana çok çektirdi ama ben onun bana yaptığı gibi eziyet değil,bana taş atana ben gül attım.Kendisi pişman yaptıklarından..
Eğerki bu aşağıda yazdıklarını ilk önce yazsaydın benimde yorumum bu kadar kendimce ağır olmazdı.
Sana söyleyebileceğim ttek şey;
Kendi evladından koparan bir kayınvalide
Yuvasını dağıtan bir kayınvalide
Huzursuzluk çıkaran bir kayınvalide...
Elbette öbür dünyada bu yaptıklarının cezasını muhakkak verecektir.

hiç şok mok olmayın canlar ben neler yaşadım neler, şerefsiz kadın evladımı doğurdum elimden aldı ben emzirmek istediğimde kendisi memelerini çıkarıp emzirmiş ve bebeğim beni emmezdi çünkü onun kokusunu almış, göğsüm şişmişdi sol göğsümden kanla süt karışık ve bir okadar da ağrı dayanılmaz o kadın bana çok çektirdi dilerim ki ALLAH DAN son nefesinde beni göremeden can veremesin:kizdim::kizdim::kizdim:

ilk evliliğim huzursuz mutsuz çekilmez bir 7 yıl evliliği sürdürdüm bir evin bir oğluydu şımarık yetiştirmişler anası olcak kadın oğlundan ötürü yapar erkek değilmi cebine para koyarız istediği kadınla yaşasın derdi bana ben evlat uğruna sürdürdüm ve beni çokkkkk ihanet etdi ben nasıl nefret etmeyeyim arkadaşlar çok şükür bu evliliğimde ne kaynana ne de kaynata yok ALLAH RAHMET EYLESİN ikiside eşimin hayırlı insanlarmış çok şükür rahatım...

istediğinizi konuşmakda serbestsiniz ama benim sinirlerim alt üst oldu ben 1 haftalık lohusalığım da evin inşaatı yapılırken ben amelelik yapdım kum tuğla taşıtdırdılar daha neler anlatayım sizlere kadın bebeğimi aldı ben büyütcem bakıcam bende alinden almak istedim oğlu anasına döndü bana öyle bir tokat atdıki ben zaten dünyanın en ağır darbesini almış oldum evladımın uğruna sol kulağımdan ağır darbe aldığım için kulağım da iştme bozukluğu ben şu an cihaz kullanıyorum bunları yazarken ağlayarak yazıyorum

anasının ağzına çok bakardı ben en son planda biriydim nasıl ikna edeyim ki...:kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim:RABBİME HAVALE ETDİM zaten çekiyorlar çokkkkkk arıyorlar beni bir söz vardır gelen elbetde gideni aratdırır....

AMİNNNNNN ALLAHIM düşmanıma bile yaşatmasın ben çoğu şeyleri unutdum çok şükür halime ama kulağımdaki hazar hiç geçmeyecek buna üzülüyorum

oğlum şu an 16 yaşına girecek ALLAH İZİN VERİRSE 24 nisan da 94 doğumlu babasına verdim maddi durumu çok çok iyi olduğu için yoksa beni rahat bırakmazdı zaten oğlumu soğutdular benden çok çırpındım ama oğlu ve anası kazandı RABBİM BU İKİSİNİDE BİLDİĞİ GİBİ yapsın :kizdim::kizdim::kizdim:

haklsın ruhumda - bedenimde - sağlığımda hazar gördü:( çok lşükür halime şu an çok çok iyiyim, şimdiki eşim çok iyi :):):):)nur topu gibi oğlum var 1 yaşına girdi tunahanım var kendim büyütdüm anneliğin tadını tatdım şükürrrrrrr rabbime

Sen yine güçlü ol,sakın onun düştüğü hataya düşme.
Onun gibi olma yani.
Bak annesin ki ileride sende kaynvalide olacaksın.
Rabbim bu yalanda dünyada yaşadıklarının mükafatını öbür dünyada sana versin canım benim.

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
biz de çok iyi değiliz eşim tarafıyla,ben sınır koydum,böylesi çok iyi oldu.ailesi beni çok ilgilendirmiyor.ama eşim...dünyalara değer.-hmm-hmm

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
biz de çok iyi değiliz eşim tarafıyla,ben sınır koydum,böylesi çok iyi oldu.ailesi beni çok ilgilendirmiyor.ama eşim...dünyalara değer.-hmm-hmm

siz ne gibi sorunlar yaşadınız canım zaten insan eşini seviyorsa o da de ailesini koruyup eşini yoksaymıyorsa çözülmeyecek problem yok

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
siz ne gibi sorunlar yaşadınız canım zaten insan eşini seviyorsa o da de ailesini koruyup eşini yoksaymıyorsa çözülmeyecek problem yok

biz ne dersek onu yapın..biz böyle istiyoruz,diyorlardı.yani kayınvalide ve elti...hadi kayınvalideyi anladıkta elti dışarıdan x bir kişi,hiç bir bağın yok...kim oluyor da hayatımıza müdahale ediyor.dedim böyle yapacaksanız görüşmeyelim.4 yıldır görüşmüyorum.kayınvalidede görüşürsek,mecburen...o da her zaman değil.

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
biz ne dersek onu yapın..biz böyle istiyoruz,diyorlardı.yani kayınvalide ve elti...hadi kayınvalideyi anladıkta elti dışarıdan x bir kişi,hiç bir bağın yok...kim oluyor da hayatımıza müdahale ediyor.dedim böyle yapacaksanız görüşmeyelim.4 yıldır görüşmüyorum.kayınvalidede görüşürsek,mecburen...o da her zaman değil.

iyi eşin bişey dememiş bi de eşi aileme neden böyle dedin diyenler var anlayışlıymış eşin sanırım kayınvaliden bu artık ben ne dersem yapmak zorunda die düşünmüş elti de küçüklüğünü fırsat bilmiş ama ii yapmışşın valla devamlı sorun yaşamaktansa kafan rahat olur

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar