Eşi ve eşinin ailesiyle sorun yaşayanlar!!!

G

guzelcem

Misafir
safra kesesi ameliyat yerini ısırıp ısırıp dişlerimi geçirdim lanet kadın.:kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
yaşadık hatda ben kaynanayı bile dövdüm ohhhhhhh içim rahatladı kafasını patlatmadığıma şükretsin canavar ruhlu kadın:(:kizdim::kizdim::kizdim:

safra kesesi ameliyat yerini ısırıp ısırıp dişlerimi geçirdim lanet kadın.:kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim:

Bu yazdıklarınız gerçek olamaz,inanın doğru okuduğuma bir an tereddüt ettimi.
Sizi bu denli sinirlendiren,yada bu kadar insanlıktan çıkaran her ne sebep olursa olsun ben bu yaptığınızı doğru bulmuyorum.
Karşınızdaki sizden yaşça büyük biri ve size ne yaptıysa yapsın hiç bir insan bunu yapmamalı,yapmasını yanlış buluyorum.
Şiddete şiddet ile karşılık vermek bence acizlikti,hemde çok büyük acizlik.
Bende kayınvalidemden çok çektim,bana çok çektirdi ama ben onun bana yaptığı gibi eziyet değil,bana taş atana ben gül attım.Kendisi pişman yaptıklarından..

G

guzelcem

Misafir
hiç şok mok olmayın canlar ben neler yaşadım neler, şerefsiz kadın evladımı doğurdum elimden aldı ben emzirmek istediğimde kendisi memelerini çıkarıp emzirmiş ve bebeğim beni emmezdi çünkü onun kokusunu almış, göğsüm şişmişdi sol göğsümden kanla süt karışık ve bir okadar da ağrı dayanılmaz o kadın bana çok çektirdi dilerim ki ALLAH DAN son nefesinde beni göremeden can veremesin:kizdim::kizdim::kizdim:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
hiç şok mok olmayın canlar ben neler yaşadım neler, şerefsiz kadın evladımı doğurdum elimden aldı ben emzirmek istediğimde kendisi memelerini çıkarıp emzirmiş ve bebeğim beni emmezdi çünkü onun kokusunu almış, göğsüm şişmişdi sol göğsümden kanla süt karışık ve bir okadar da ağrı dayanılmaz o kadın bana çok çektirdi dilerim ki ALLAH DAN son nefesinde beni göremeden can veremesin:kizdim::kizdim::kizdim:

evladını senden nasıl alır ALLAH ıslah etsin

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064

bunları yaparken eşin nerdeydi peki bi de her zaman şuna inanırım beddua etmek çok kötü bişey dönüp dolaşıp sana gelebilir...

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
kesinlikle şahmaranıma katılıyorum... Belki klasik bir söz var ama bence çok doğru, zalimin zulmu varsa mazlumun Allah ı var. Gerçek adalet öyle bir tecelli ederki hiçte bunları yapmaya gerek kalmaz... bizler seviyemizi korumamız lazım.. Sonuçta eşimizi seviyorsak onun hatırı için böyle davranmaya gerek yok, tam terside olabilirdi o zaman eşimize tavrımız nasıl olurdu acaba..???? Empati yapmak her zman en doğrusu..... -hmm

G

guzelcem

Misafir
ilk evliliğim huzursuz mutsuz çekilmez bir 7 yıl evliliği sürdürdüm bir evin bir oğluydu şımarık yetiştirmişler anası olcak kadın oğlundan ötürü yapar erkek değilmi cebine para koyarız istediği kadınla yaşasın derdi bana ben evlat uğruna sürdürdüm ve beni çokkkkk ihanet etdi ben nasıl nefret etmeyeyim arkadaşlar çok şükür bu evliliğimde ne kaynana ne de kaynata yok ALLAH RAHMET EYLESİN ikiside eşimin hayırlı insanlarmış çok şükür rahatım...

G

guzelcem

Misafir
istediğinizi konuşmakda serbestsiniz ama benim sinirlerim alt üst oldu ben 1 haftalık lohusalığım da evin inşaatı yapılırken ben amelelik yapdım kum tuğla taşıtdırdılar daha neler anlatayım sizlere kadın bebeğimi aldı ben büyütcem bakıcam bende alinden almak istedim oğlu anasına döndü bana öyle bir tokat atdıki ben zaten dünyanın en ağır darbesini almış oldum evladımın uğruna sol kulağımdan ağır darbe aldığım için kulağım da iştme bozukluğu ben şu an cihaz kullanıyorum bunları yazarken ağlayarak yazıyorum

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
ilk evliliğim huzursuz mutsuz çekilmez bir 7 yıl evliliği sürdürdüm bir evin bir oğluydu şımarık yetiştirmişler anası olcak şerefsiz kadın oğlundan ötürü yapar erkek değilmi cebine para koyarız istediği kadınla yaşasın derdi bana ben evlat uğruna sürdürdüm ve beni çokkkkk ihanet etdi ben nasıl nefret etmeyeyim arkadaşlar çok şükür bu evliliğimde ne kaynana ne de kaynata yok ALLAH RAHMET EYLESİN ikiside eşimin hayırlı insanlarmış çok şükür rahatım...

Canım bir evin bir oğluydu demişsin; ama bu aileden kaynaklanıyor. Benim eşimde tek çocuk; ama Allah'a şükür hem kayınpederim hem de kayınvalidem çok iyi

Biraz senin eşinde de varmış kabahat yani; ama yine de Allah'a havale edip, onları terk edip hayatlarından çıkarak en güzel intikamını alırdın. Tabii sana da hak vermiyor değilim; ama yaptıklarının gözümde canlandırınca açıkcası şok oldum.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
istediğinizi konuşmakda serbestsiniz ama benim sinirlerim alt üst oldu ben 1 haftalık lohusalığım da evin inşaatı yapılırken ben amelelik yapdım kum tuğla taşıtdırdılar daha neler anlatayım sizlere şerefsiz kadın bebeğimi aldı ben büyütcem bakıcam bende alinden almak istedim şerefsiz oğlu anasına döndü bana öyle bir tokat atdıki ben zaten dünyanın en ağır darbesini almış oldum evladımın uğruna sol kulağımdan ağır darbe aldığım için kulağım da iştme bozukluğu ben şu an cihaz kullanıyorum bunları yazarken ağlayarak yazıyorum

Canım benim yaşadıkların kolay şeyler değil tabii ki. Allah bir daha yaşatmasın

G

guzelcem

Misafir
anasının ağzına çok bakardı ben en son planda biriydim nasıl ikna edeyim ki...:kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim:RABBİME HAVALE ETDİM zaten çekiyorlar çokkkkkk arıyorlar beni bir söz vardır gelen elbetde gideni aratdırır....

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
gerçeketn yaşadıkların çok zor şeyler belli ayrılmakla en iyisini yapmışşın peki çocuğun nerde

G

guzelcem

Misafir
AMİNNNNNN ALLAHIM düşmanıma bile yaşatmasın ben çoğu şeyleri unutdum çok şükür halime ama kulağımdaki hazar hiç geçmeyecek buna üzülüyorum

G

guzelcem

Misafir
oğlum şu an 16 yaşına girecek ALLAH İZİN VERİRSE 24 nisan da 94 doğumlu babasına verdim maddi durumu çok çok iyi olduğu için yoksa beni rahat bırakmazdı zaten oğlumu soğutdular benden çok çırpındım ama oğlu ve anası kazandı RABBİM BU İKİSİNİDE BİLDİĞİ GİBİ yapsın :kizdim::kizdim::kizdim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar