En ilginç hayat hikayenizi anlatmaya varmısınız ?

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
pardon yazdığını görmedim canım.bence bu tarz şeyleri içine atma.İnsan içine ata ata kanser olur canım.Paylaş, paylaş ki dertlerin azalsın.Eminim kendini çok daha iyi hissediyorsundur şuanda.Merak ettiğim sormak istediğim şeyler var aslında ama seni üzmekten kırmaktan korkuyorum :uzgun: abinden Allah razı olsun sahip çıkmış sana yoksa o gerize... babanın yanında kalsaydın halin ne olurdu :uzgun:

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
o aileyi asla unutmayacağım bana zor günümde kapılarını açtılar tanrı misafirisin sen dediler onların amacı hani dışarı çıkma demişlerdiya bana izinsiz bakkla bile gitme demişlerdi amaçları ailemi bulup onlarla konuşacaklarmış :uzgun: başıma bişey gelmeden bu durumu atlattım ya Allah yüzüme baktı tabi bunlar başıma gelen en kötü şeyler ama dahada kötüsü olabilirdi başkalarının eline düşebilirdim

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
7 kardeşiz biz 3 üvey 4 öz aslında babalar bir olunca üvey olmuyor ama sonuçta anneneler ayrı abim her seferinde herzaman dile getirir kardeşlerime hep sizin yeriniz ayrı ama onun yeri bende başka der diğer ablamlarda yengemlerde beni dillerinden düşürmez beni sürekli ararlar bişey istesem kırmazlar belki yaşadıklarımdan ötürü duygusal yaklaşıyolar bana

G

guzelcem

Misafir
bi gün babam beni doktara götürdü başım döndü bayılıdyodum kızlar köydeydik o zaan doktor başıma bişeyler bağladı ve dediki seni kim dövüyo dedi babam gözümün içine baktı ve kaşlarını kaldırdı bende babam dedim çünkü babam bizi bacaklarımızdan tutar çarpardı bi yerlere ve o günlerden kalma demekki migrenim yüzünden nürolojiye gittim geçen sene bana flim filan çekildi dediki başınan arkasına önceden bi darbemi yedin dedi :acep::uzgun::uzgun:

Kuzummmmm inan ki oruçluyum samimi söylüyorum müthiş başım dönüyor bünyem kaldırmadı yaşadıklarına, RABBİM seni ANNECİĞİNİ mükafatlandırsın... babanı :zopa::zopa::zopa:döven yada aklını başına getirecek bir büyüğün olmadımı neden böyle yapıyorsun en azından dur diye:zopa::zopa:

G

guzelcem

Misafir
26 yaşındayım ve 50 yaşında gibi hissediyorum hala ülserimle uğraşıyorum[/QUOTE]

Canısı ALLAHIM başını güldürsün sana İNŞİRAH süresini hatırlatayım ben sıkıldığım yada bunladığımda sinirlerim bozuk olduğunda ya okurum yada netde dinlerim öyle rahatlıyorum ki o an herşeyim bitiyor kuzum ALLAHIMA EMANET OL yaşadıkların unutulmaz

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
haklısın canım... ama allah kimsenin yaptığını yanına koymaz unutmaa:)

Koymuyo canım şahit oldum bitanem koymasında zaten

müsait olduğum bir zaman anlatırım belki canım dinleyeceğinizden eminim iyi ki varsınız..

kız dinlemez olurmuyum hemde seve seve :1:
Kuzummmmm inan ki oruçluyum samimi söylüyorum müthiş başım dönüyor bünyem kaldırmadı yaşadıklarına, RABBİM seni ANNECİĞİNİ mükafatlandırsın... babanı :zopa::zopa::zopa:döven yada aklını başına getirecek bir büyüğün olmadımı neden böyle yapıyorsun en azından dur diye:zopa::zopa:

kız destek olucaklarına köstek olmuşlar it itin kuyruğuna basarmı hiç

Canısı ALLAHIM başını güldürsün sana İNŞİRAH süresini hatırlatayım ben sıkıldığım yada bunladığımda sinirlerim bozuk olduğunda ya okurum yada netde dinlerim öyle rahatlıyorum ki o an herşeyim bitiyor kuzum ALLAHIMA EMANET OL yaşadıkların unutulmaz [/QUOTE]

canım bütün duaları biliyorum ve onların sayesinde bugünlerdeyim ve çok daha iyiyim aşılmayacak şey yokmuş ama zaman istermiş

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ay basim dondu mubarek ne zorluklar yasamissin ben okurken fenaliklar gecirdim babanla o eski nisanlina dislerimi isarken dis etlerimi acittim:alsana::kizdim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar