En ilginç hayat hikayenizi anlatmaya varmısınız ?

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Ve istanbula geleceğimiz sene çok sevdiğimiz komşumuz traktör kazası sonucu öldü onada şahit olmuştum ve çok üzüldük onlarda b,izden hemen sonra istanbula göçeceklerdi :(

ve o gün geldi babamın aldığı koro elbiseleri gibi yeşil eteklerimizi 3 kızda giymiştik o etekleri hiç unutmuyorum dizden aşağı düğmeli eteklerimizi ilk defa o şekilde giyinmiştim hiç annemin diktiği lastikli eteklere benzemiyordu

ve yataklarımızı ve bi kaç parçada mutfak eşyalarımızı yüklediğimiz kamyonun arkasında doluşmuştuk ve ilk defa sokak lambaları görüm hissettiğim mutluluğun tarifi yoktur betondan evler,asvalt yollar o kadar muhteşemdiki ayrıca şehir ekmeği yiyecek olmak ayrı bi güzeldi ve istanbula geldik tabi istanbulda toprak yok sanıyodum ya bi poşet toprak getirmiştim köyden :kahkaha: bide baktım ki istanbulun kırsal kesminde evler yeni yeni yapılıyor heryer çamur içinde toprakları döküverdim morelim tabi sıfır :kahkaha: en çok anneme sevindim artık tarlalarda çalışmayacaktı :)

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
kah güle kah üzüle yazdıklarını büyük bir heyecanla okudum.gerçekten roman olacak cinsten bir hayat yaşamışsın güzelim.Bukadar üzüntülü şeyleri anlatırken bile gülebiliyosun.çok takdir ettim seni.( valla arada bende gülmedim değil yani.örneğin eşekten düştüm mü diyeyim lafına çok güldüm :kahkaha: )

devamını bekliyorum canım.

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Ve istanbula geldik abim yengem diğer abim ablalarım erkek kardeşim 7 kardeşten bi tek ablam yoktu evlenip bursaya gitmişti ve abimlerle aynı evde oturuyoduk tabi babamın asabiyetlikliğinden bir gram eksilme yoktu yine kızdıkça annem bişey dese annemi dövüyodu abimle yengem evin iki odasını bide diğer iki odayı paylaşıyoduk bigün abim kışın sobanın borusuna delik açmak istedi ve babam evimi deliyosun diye kavga çıkardı birbirine girdiler tabi bu arada bi tane oğulları olmuştu neyse abim o sinirle evden çıktı bi kamyon getirtmiş ve göçünü yüklediği gibi evden ayrıldılar kiraya gittiler

diğer küçük abimse arada kalmıştı bigün küçük abim top oynarken babam yanına gitti ve arkadaşlarının yanında dövdü onu abimde evden kaçtı babam uyuduktan sonra gece yarısı o gelir diye annemlerle hep camlarda bekledik o gelirse kapıyı açarız yavaşça babam duymadan diye ve öylede yaptık küçük abim bigün eve gelmedi diğer abimlerede gitmemiş kaybolmuş gazetelere ilan verdik radyolara anas yaptık ta köyden duyanlar olup aradı bizi düşünün ertesi gün çıka geldi abim parkta yatmış ogün kaybolmamış eve gelmek istememiş bir sürü yalan söyledi kızmasınlar diye bi beni kaçırdılar ekmek almak için bakkala gittim arka kapıdan kaçtım dedi bi kayboldum dedi işin aslı gelmek istememiş parkta heryerini sinekler yemişti :(

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
tabi bu arada abimi okula vermediler o tekstil atolyesinde çalışıyordu bizimde ilkokul bitmiş o kadar ağlamamıza yalvarmamıza ve okula gidip kaydolmama rağmen babam bizi okutmadı okuldaki öğretmende kocanızdan gizli yapmayıjn öğrenirse kızar dedi anneme ve ortaokul yalan olmuştu artık küçük ablamla bana ama en büyük ablamı okuttu babam oda çok ağladı liseye kadar okuya bildi üniversiteyi kazandı ama babam göndermedi küçük kardeşimide okuttu ama o liseden tastikname ile ayrıldı sınavına okul birincisi arkadaşını sokmuş hocada tanımış kardeşime tasdikname verdiler diğerinide başka okula sürmüşler

bizde ilkokuldan sonra bi tekstil atolyesinde mahellemizde işe başladık ablamla 4,5 tl alıyoduk maaş ablamla :kahkaha:

ilk maaşımla anneme altın küpe aldım taki bu seneye kadar kulağındaydı :uzgun:

ama babam evlenirken hiç bişeyimi almadığı için kadın küpelerini satmışta bana yatak yüzü almış işte yazdım yazdım zoruma gitmedide şimdi kendimi tutamadım :(:uzgun:

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
dediğim gibi ablamla ikimizde işe başladık ve ablam bizim mahelleden arka sokaktan birine aşık oldu çocuk karslıydı daha 17 yaşındaydı ablam ve çocukla el ele dolaşırken babam görmüş ve eve geldi annem su almaya çeşmeye gitmişti ablamla ikimiz vardık sadece ablamı bi dövdükü kızlar yere yatırdı başını ayağının altına aldı ezdi resmen ve bir hafta yattı ablam yatakta ben mani olamadım banada vurdu :uzgun:

ablamda çocuktan ayrıldı :( ve babamdan kurtulmak için ilk isteyenle evlendi akrabamızdı o ablamda evli 11 yıllık ve ablamda gitti evden :(

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
hala ablamın sevdiği o çocuğu görürüm rastlaşırız oda evlendi iki çocuğu var sorar bazen bana iyi onunda bi çocuğu var dedim severek ayrılmak buydu heralde:(

neyse ben tek başıma çalışmaya başladım büyük bi tekstil firmasına girdim ama sürekli sabahlara kadar çalıştırıyolşardı bünyem kaldırmıyodu ben çok şen şakrak bi kızdım herkes bana deli dolu derdi :) o işyerinde biriyle tanıştım çok yakışıklıydı askerden yeni gelmişti sarışın trabzonluydu ve bana teklif etti ve çıkmaya başladık ilk kız arkadaşıymışım bunu yengesinden öğrendim :)

ve iş yerinde çıktığımız duyulunca işten çıkmaz zorunda kaldım bu arada 1,5 yıl çıkmıştık tabiki çocukca masumaneydi aşkımız :(

beni kendi eliyle evinin yakınında bi tekstil firmasına soktu orda işe gidip gelmeye başladım :(

keşke başlamaz olaydım

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
o tekstilin müdürü 32 yaşlarındaydı ve beni hemen işe aldı onunla soyismimiz aynıymış herkes akrabamısınız diyodu bi gün kış günü kar yolları kapamış mahalleden çıkamadım yani işe gidemedim müdür beni aradı ve dediki seni almaya geliyorum bende şok olmuştum koskoca müdür beni neden almaya gelsin ve geldi aldı beni :( sürekli iş yerinde kızlara şaka yapıyodu bi gün amcamın oğlu askere gidecek izin istemeye gittim elini omzuma attı bende dedimki böyle şeylerden hiç hoşlanmam lütfen çekin elinizi dedim oda pardon dedi diğer kızlarlada şakalaşıyorum ne var bunda dedi bende ben o kızlar değilim dedim bilirsinizki tekstil hiç iyi değildir laşkadır adamı yoldan çıkarır

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
tabi ben nerden bileyim yaşım daha 16 :(

sonra bigün pazar günü telefonuma bi mesaj geldi çirkin ördek uyuyomusun diye yazan müdür .

buyrun ne oldu dedim numune dikmemiz lazım 2 arkadaş daha vardı onlarda gelicek dedi,tamam dedim gittim ve beni boşuna çağırıyo tabi kızlar işten anlıyo ama ben ne anlarım modelistlikten ve süs olarak o gün orda durdum ve bi şekilde aklımı çelmeyi başardı ve bana evlenmek istediğini ima etti benimde gözüm boyandı tabi kim istemez arabası var müdür adam o yaımda anca o akıl varmış bende çok sevdim onu tabi diğer çıktığım trabzonludan ayrılmak istedim buluştuk istemediğimi söyledim yolun ortasında vurdu bana kafeye gittik merdivenlerden yuvarladı beni kafe çalışanları ne oluyo dedi bende bişey yok dedim çıktık kapıma geldi araba ayarlamış eğer ayrılırsan benden evinize gelirim dedi arabaları bozulmuş süsü verdiler kapımda amcamda bahçeyi suluyodu yüreğim hopladı tamam ayrılmıycam dedim :(

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
ve benim müdürümle çıktığımı duymuş ve yanıma geldi dediki bak o senle evlenmiycek bak gör dedi biz evlenicektik ne oldu dedi :uzgun: ve ayrıldık müdürle çıkmaya başladım görmediğim yerlere gidiyoduk hoşuma gidiyodu ilk defa bi bara götürmüştü beni ve bigün çantam çalındı ve ogün buluşacaktık hatta mesaideyim diye söyle annenlere bizde kal dedi ve kabul ettim :uzgun: ama makyaj çantam yok dedim gel alalım dedi ve carreforursaya götürdü ilk defa bi alışverişmağazasına gidiyodum o kadar ürkektimki anladı ilk defa geliyosun dimi dedi evet dedim çok utanmıştım :(
marka bilmediğim için gittim bi tane ruj 2 tane far aldım kaç para tuttu biliyomusun kızlar 370 tl o 2001 de düşünsenize meğerse aldıklarım dior un ürünleriymiş almış bulundum ve aldı :kahkaha: iyi oldu ona neyse evine gittik ve dediki biz arkadaşlarla maç yapıcaz sen burda bekle dedi kapıyıda üstüme kitledi ve gitti :(

o kadar çok korktumki kızlar aklımdan bir sürü şey geçti ya başkalarıda gelirse bana bişeyler yaparlarsa diye bin pişman olmuştum gittiğime annem zavallı annem beni işte sanıyodu :(

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
ve geldi maçtan o gün o kadar korkmuştumki heryerim zıngır zıngır titriyodu ve halimden anlaşılıyodu ilk defa o gün öptü beni :uzgun: öpüşmeyide bilmem 1,5 yıl konuştum trabzonluyla elimi bile tutmaya çekinirdi :( sonra ben yer yatapında o kanepede uyudu acımıştı belkide bilmiyorum neyse gel zaman git zaman beni ailesiyle tanıştırdı onunda annesi ölmüş üvey annesi vardı ve çok seviyodum onu çok canımdan çok ama beni eve bırakıyodu haftalarca aramaz canı isteyince arardı sevdiğim içinde giderdim ve bigün kiraya bizim evin orda biyer tutmuş sitede ve beni evini görmem için çağırdı ve gitmek istemediğimi söyledim ama 5 dk deyip durdu ve çıktık yukarı bana dediği şuydu korkma bişey olmıycak ben asla bi kızı incitmedim kimsenin k... bişey yapmadım dedi ona güveniyodum :(

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
detaylı anlatmak istemiyorum burasını geçelim ve

nişanlandık ama ne arar ne sorardı bigün arıyorum ne var diye bağırdı ben tatile çıkıyorum dedi antalyaya bişey diyemedim midemde ülser oldu üzüntüden en küçük şeyde tuvalete koşuyodum kusuyodum bana çektirdikleri Allah ve benim aramda ve annem canım annem

çok üzüldüm kızlar çok hergece Allah a onunla evleneyim 2 gün sonra Allah ım canımı al yeterki evleneyim diyodum aradan ve beni yüz üstü bıraktı kızlar bi açıklama bile yapmadı ve çok sinirlenmiştim babamın ruhsatlı tabancası vardı onu işyerinden çağırdım gelmezsen iş yerinde vururum seni diye tabancayı almamla birlikte koşa koşa yolun ağzına vardım kendi arabasıyla değil başka bi arabayla gelmişti tanımayayım diye ve önüne geçtim silahı doğrulttum yalvar yakar arabaya bindik ve beni ikna etti şerefsiz

sonra abimler babamlar herkes herşeyi duydu meğersem silah kuru sıkıymış :kahkaha:

rezil oldum daha beter karşıdaki abimlerde kaldım bi süre 8 ay tedavi gördüm psikolojik o şerefsizde fransaya kaçtı bi daha görmedim yüzünü

hayatım zindan oldu başıma

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
benden utanıyomuş kendisi bi tekstilde çalıştığı halde ailesine muhasebeci demiş sonradan duymuştum ama abim bana çok sahip çıktı kızlar babalık yaptı ve sadece iki tokatını yedim bu olaylardan ötürü. ve çok kötü günler geçirdim bu arada hemen gidip açık öğretime yazıldım bilgisayar kurslarına muhasebe kurslarına gittim açık öğretimle okulu bitirip gerçekten muhasebeci oldum :) ama çok zamanımı aldı büyük şirketlerde genel muhasebelerde çalıştım ... çok çıktığım oldu hayatımda ama hepsi hüsranla sonuçandı en fazla 1 ay sürüyordu psikolojim iyi değildi ve sürekli o şerefsize beddua ettim

2 yıl önce faceden bana bir mesaj geldi

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
seninle konuşmalıyım ben ooo diye yani şerefsiz di numarayı verdi ve 7 senenin içimde biriktirdiği kini kustum ona küfürmü ettim hayır etmedim sadece neden diye sordum bana dediği şey neydi biliyomusunuz kızlar ben sana en büyük şerefsizliği yaptım bana ne olur beddua etme başıma gelmeyen kalmadı ahların tutuyor dedi bense asla hakkımı helal etmiyorum dedim bana yaşadığım o kabus gibi 7 yılın 1 gününü geri ver hakkımı helal edicem dedim v ağlamaya başladım halada ağlıyorum dediki küfür et bağır çağır ağlama dedi evlenip evlenmediğimi sordum hayır dedm diyoki seni çok aradım diyo çok merak ettim diyo beni sakın arama dedim ne istersen yapıcam diyo ne istersen dedimki zamanda yapıcaktın dedim ve kapattım beni yurt dışından arıyordu ilgilteredeymiş hattımı hemen değişltirdim tek istediğim yuva kurmaktı sevdiğim biriyle evlenmekti:uzgun:

en büyük ablam zorla evlendirildi dayı oğluyla
ortancı ablam babamdan kaçtı sırf kurtulmak için evlendi
benimse yaşadığım ölene kadar benimle
ondan büyük ablamda 30 yaşına kadar durdu evlenmeyi istedi ama adam gibi biri çıkmadı karşısına oda 3 ay önce evlendi ama çok mutsuz şuan
erkek kardeşim çalışıyo bitek o kaldı annemlerin yanında

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar