....Ecrinnn´in Zayıflama Günlügü....

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
panterr hosgeldin cnm. tebrik ederimm supersin.. jillian i yapan bendim bi arkadas daha vardi ama buraya yazmadi sanirim.daha 2. level a gecemedim ben hic. ama 15 gun yapmak iyi fikrmis. rekorum bi hafta ama bir haftada bile farkediyor vucut. ama ben diyet yapip ayni zamanda kilo vermek istiyodum. sen baya dikkat etmissin ona ragmen 2 kilo vermissin. incelmen cok olmus ama kafam karisti yinede. keske oncesi sonrasini bi fotograf koysan. hem bize gaz verse hem degisimi gorsek.

bide jillian in kalca ve basenler icin bi cd si varmis. benimde popom la derdim var da gobegim disinda. onu da merak ediyorum
hoş bulduk canım 15 gün degil 3. hafta yaptım levelleri..
ve 2 kilo degil 4 kilo verdim:deli:
şöyleki benim göbegim kilolu ikende yoktu hani düşük bel pantolon giymekten yanlar cıkar ya işte oyle sorunum vardı ki hala var ..jil in 1. levelinde karnım yanlarda bosaltı öne dogru cıktı ki olmadıgı halde:)
bacaklarımdan inceldi.
2. levelde öne cıkan karnım geri cekildi yanlar yumusamaya ve bariz inceldi tabi tam olarak degil.3 haftayı bitirdim
programımı 6 gün yapıp 1 gun dinlendim kaslarım dinlensin amacı ile
3.leveli rahat yapıyorum ben
jil netten pc me indirdim o şekilde yapıyorum
sende netten cok rahat bulabilrsin...
resimlerimi cekiyorum buraya koyarmıyım düşünmem gerekiyor:gulegule:
sana da tavsiyem devam edeceksen başla
yorumlardan okudugumkadarı ıle kısa süre yapıp bırakınca vucut eski seklıne gelıyormus :uzgun:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Kizlar ben nasil saldim kendimi yaaa toparlanamiyorum biriniz yok hepiniz bana dur diyin:bitter:
Esim türkiyeye gitmisti iki haftaligina cezerye getirmis antep fistikli ,cevizli sucuklar falan gelde yeme:aglayan:
Bugün dogumününe davetliyim ama yarin sizinleyim arkadaslar insallah eger gelmssem bir zahmet dürtün beni

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Kizlar ben nasil saldim kendimi yaaa toparlanamiyorum biriniz yok hepiniz bana dur diyin:bitter:
Esim türkiyeye gitmisti iki haftaligina cezerye getirmis antep fistikli ,cevizli sucuklar falan gelde yeme:aglayan:
Bugün dogumününe davetliyim ama yarin sizinleyim arkadaslar insallah eger gelmssem bir zahmet dürtün beni

Panterim hosgeldin kisss özlettin tatlisim

lilavım
tabiki yiyeceksin ama bir oturuşta hepsini degil tabiki
doyumluk degil tadımlıkbunlar vucuda enerjide yapar ara ögün olarak ye sonrada kalk ev işini yada yürüyüşünü yada sporunu yap gülüm
bu arada hoş bulduk
özletirim arada:panter:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
tamam panterim hava soguk pek yürüyemem de kalkar evi altini üstüne getiririm:bestas:

OP
ecrinnn

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
bugunnn tartıı gunuu canlarrrr....

bu hafta daha cok uydum diyetime..
dun sok sebze birinci gun du. bugun ıkıncı. bi tek sabah 1 tane light etimek hakkım vardı. yarım dilim ekmege tekabul ediyo ama ben 1 ince dilim ekmek yedim. onun dısında tum gunum salatayla gecti gibi oldu. ba*kalım bu*gu*-n neolucak..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar