....Ecrinnn´in Zayıflama Günlügü....

OP
ecrinnn

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
bana sordu recel yada bal verebilirim sabah icin dedi.istemedim. tatli aramiyorum cunku. sadece cnm dondurma cekti dun.ama yemedim.

ama deseydii kiii 1 dilim borek vereyimm yada 1 tabak makarna.... ayyyhh benden mutlusu olmazdi:1:

evet cnmm bu hafta iyi tutalimm:miyagi:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Offf ben birakmistim bir ara yine baslamaliyim motivasyonumun gelmesini bekliyorum itinayla:iyyyy:

tansel

Daimi Üye
Tepki
1.511
evettttttttttttttt bugün tartılma günümdü. Geçen hafta 72.200 düm bugün 70.900 çıktım. Mutluyum:)

Bugünkü menüm
sabah
1 yumurta
labne peyniri
reçel
2 dilim ekmek

Ara öğün
biraz şekerli leblebi(çok severim)

Öğlen
1 kase kısır
domates
salatallık

tansel

Daimi Üye
Tepki
1.511
Bu hafta 70.600 gram çıktım. 300 gram vermişim. Az ama olsun. Bu hafta yine sıkı tutucam. Cumartesi günüm var orda pastalardan yemek istiyorum.
Bugün sabah
1 yumurta (sarısını selim yedi:))
lor peyniri
domates
4 tane zeytin
2 dilim ekmek

Öğlen
Kabak yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

OP
ecrinnn

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
ohhhh tanselimmm haftaya baslamiss bile. ben gecen hafta tartilmadim gitmedigim icin. zati diyet falan hak getirdi:ne: nerdeyse hic kacamak yapmadim ama.

dun sabah
6 kasik musli
sut

ara

kafeinsiz nescafe-sute

oglen

12 yk karnibahar
2 dilim ekmek
4 yk yogurt

ara 10 findik tekrr bi nescafe. burdaki nescafe kacamak sayilabilir mi bilmiyorum

diger aralari yapamadim

aksam 8 yk kiymali patates yemegi
2 dilim ekmek
2 yk yogurt

gece ogunu de yapamadim.
bu sabah

1 yumurta
1 yumurta beyazi
1 dilim peynir
1 avuc maydoniz
5zeytin
2 dilim ekmek
biber salcasi

ayyy dun aksam bi isirik cikolata yedim bide:ne:

tansel

Daimi Üye
Tepki
1.511
ohhhh tanselimmm haftaya baslamiss bile. ben gecen hafta tartilmadim gitmedigim icin. zati diyet falan hak getirdi:ne: nerdeyse hic kacamak yapmadim ama.

dun sabah
6 kasik musli
sut

ara

kafeinsiz nescafe-sute

oglen

12 yk karnibahar
2 dilim ekmek
4 yk yogurt

ara 10 findik tekrr bi nescafe. burdaki nescafe kacamak sayilabilir mi bilmiyorum

diger aralari yapamadim

aksam 8 yk kiymali patates yemegi
2 dilim ekmek
2 yk yogurt

gece ogunu de yapamadim.
bu sabah

1 yumurta
1 yumurta beyazi
1 dilim peynir
1 avuc maydoniz
5zeytin
2 dilim ekmek
biber salcasi

ayyy dun aksam bi isirik cikolata yedim bide:ne:

Canım kilon kaç? Gayet güzel giidyorsun.

OP
ecrinnn

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
diyetisyen kotu gidiyosun diyo. ogun atladigim icin:uzgun:bu hafta da kizicak bana. neyse

69.5 tum cnm. iki hafta gecti ne oldu bilmiyorum ama versem farkederdim sanirim:ne:

tansel

Daimi Üye
Tepki
1.511
Bugün öğle yemeğim kaçamak oldu.
Patates salatası
1 dilim kek
küçük poaça

Ama ne yapayım yedim:(

tansel

Daimi Üye
Tepki
1.511
komşumda bugun misafir varmış, bir koca tabak pasta gönderdim. Biraz tadına baktm:( ama ne yapayım canım çekti.
Ecrinim ben spora başadım haftada 1 gün ancak gidebiliyorum, pazar günü tartı günüm umarım kilo vermiimdir.
Sen ne aptın, diyetisyene gittinmi. Evde tartın yokmu canım.

OP
ecrinnn

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
komşumda bugun misafir varmış, bir koca tabak pasta gönderdim. Biraz tadına baktm:( ama ne yapayım canım çekti.
Ecrinim ben spora başadım haftada 1 gün ancak gidebiliyorum, pazar günü tartı günüm umarım kilo vermiimdir.
Sen ne aptın, diyetisyene gittinmi. Evde tartın yokmu canım.

evde tartim var ama pili bitti:ne: gittim cnm 1 kg vermisim. 68 i gordum, haftaya 67 yi de gorurum insallah-kop

OP
ecrinnn

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
evet cnmm bencede. almak ne kolay halbuki:tskler:

valla tanselim benim diyetisyen gencecik bi kiz. gordugum en guzel yuzlerden birine sahip masallah diyim. her bakisimda hayran oluyorum:huhuu:

egzersiz bu hafta da yasak. ara ogun atlamak kesinlikle yasak ama ben uyamiyorum:tskler:

pazar icin ekstra bi menu verdi. mesela yarin disarda olucam, meze yemem gerekicek tum gunku yogurt hakkimi yogurlu meze olarak kullabilicem. ekstra 1 dilim ekmek hakkim var.

bide bu hafta 2 gun farkli birsey yapicakmisim. cuma gunu randevum. carsamba ve persembe ekmek yasak. sabah kahvalti ekmeksiz, aralarda findik fistik degil salatalik vb var, oglen ve aksam da et salata. degisik geldi bakalim ne farkedicek..

OP
ecrinnn

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
oooo çok iyi canım. Diyetisyen ne önerdi anlat bana canımcım..

aslinda cok iyi degil. haftada yarim kg ediyo. ayda 2 kg yani. aslinda normali bu tabi de ben cook kacamak yaptigimdan boyle oldu. yoksa ilk verim hizli olurmus diyetisyen oyle dedi. kacirmasam cok rahat 4 kilo vermis olurmusum. neyse buna da sukur:ne::deli:

tansel

Daimi Üye
Tepki
1.511
offfffffff ecrinim diyet bugun tamamen bozuldu. Bi arkaşa davetliydik çig köfteler, börekler tatlılar mahvetti. Ama moral bozmak yok. Bayrama yaklasık 10 gün var. Hedefim 1.5 kilo vermek. Yarından itibaren kesinlikle kaçamak yok..

tansel

Daimi Üye
Tepki
1.511
evet cnmm bencede. almak ne kolay halbuki:tskler:

valla tanselim benim diyetisyen gencecik bi kiz. gordugum en guzel yuzlerden birine sahip masallah diyim. her bakisimda hayran oluyorum:huhuu:

egzersiz bu hafta da yasak. ara ogun atlamak kesinlikle yasak ama ben uyamiyorum:tskler:

pazar icin ekstra bi menu verdi. mesela yarin disarda olucam, meze yemem gerekicek tum gunku yogurt hakkimi yogurlu meze olarak kullabilicem. ekstra 1 dilim ekmek hakkim var.

bide bu hafta 2 gun farkli birsey yapicakmisim. cuma gunu randevum. carsamba ve persembe ekmek yasak. sabah kahvalti ekmeksiz, aralarda findik fistik degil salatalik vb var, oglen ve aksam da et salata. degisik geldi bakalim ne farkedicek..

canım diyetisyenin gideceğin günden gün önce yemeyi azaltmış. sen bu diyetisyene ne kadar süre gideceksin. bende bayramdan sonra diyetisyen gideceğim.

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
Slm.kizlar sabah,oglen,aksam musli arada sut icin bakin 5gun icinde ne kadar vermissiniz .Ccanim cekti yok,kacamak yok anlastikmi?:cikolata:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar