Dobra Burç Yorumları

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
İKİZLER BURCU
♊ Artık hayatında huzur istiyorsun ama kafanı ağrıtan olaylar hep üst üste geliyor. Huzur istiyorsan az insan olacak.

Aynen öyle :utan:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
KOÇ BURCU
♈ Sonunda saçmaladığının farkına vardın. Kendini toparlaman lazım. İyi kalpli olduğundan seni kullanmasınlar dikkat et.

Peki :D

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
fft16_mf4106497.Jpeg

KOÇ: Sana değer vermeyenler en iyisini yapıyo kurabiyem. Çünkü sen, sana değer vereni hep elinin tersiyle itiyorsun. Ne zaman insan olacaksın, ailecek merak ediyoruz.

BOĞA: Neden hiç kimse sana güvenmiyor biliyor musun? Çünkü sen hep yalanlarınla insanların dikkatini çekmeye çalıştın. Insanlar artık yemiyo tatlım, doğru yola gir artık valla yalnız ölecen.

İKİZLER: Senin arkandan dedikodunu yapanlar, yapılacak en güzel şey yapıyo valla bak. Len bi aynaya bak sana be vitaminsiz. Panayır maymunu gibi dolaşıyon etrafta.

YENGEÇ: Dürüst olmak diye bir şey var biliyo musun? Sen ne kadar uzaksın bu tanıma be çirkin ördek yavrum. Yolun yol değil haberin olsun, bak yazdım buraya.

ASLAN: Artık cimriliğine bir son ver yavrum, kefenin cebi yok len. Insanlarla biraz bir şeyler paylaş valla çekilmez birisin.

BAŞAK: Naber len susak? Senin ki seni aldatıyor ve sen hala mal gibi burda bu yorumu okuyon. Hemen ara yada mesaj at nerde bakalım öğren, sonra bana haber ver.

TERAZİ: len dengesine oturduğumun insana benzemezi. O aşk olmaz annem bekleme. Ne o gelip sana nede sen ona açılabileceksin. Aha böyle mal gibi bekleyeceksiniz ha ha ha ha

AKREP: Artık insan olma vakti. Şimdi odana gir, kapıyı kilitle, baştan aşağı temizle odanı. Sanki oda örümceklerinde sen onlara misafir gelmiş gibisin ve pislik.

YAY: Yaya yaya büyüttün tamponu kuru fasülye pilavim. Camış gibi oldun len, göbek senden önce dönüyo köşeyi hahahaha. Süper mario'nun yandan yemiş versiyonu gibisin aynı.

OĞLAK: Şimdi boşa harcadığın zamana ilerde çok arayacaksın, onlar da zaman istediğin zaman, koca bir nah çekecek. Eğer bu olsun istemiyorsan şu işlerini hallet sigara dumanım.

KOVA: Aileni üzmeyi bırak, sevgilin kurtarmayacak seni hayvan. Hasta olunca anan bakiyo sana o ibne değil. Şimdi çay suyu koy, adam gibi çay iç ailenle.

BALIK: Arkadaşlarının arasında isminde s olan şahsa dikkat sigara böreğim. Eğer borç isterse sakın verme. Sevgiline de insan gibi davran be yeter onada yazık. Sevimsiz ne gıcık insan oldun sen...

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
İKİZLER: Senin arkandan dedikodunu yapanlar, yapılacak en güzel şey yapıyo valla bak. Len bi aynaya bak sana be vitaminsiz. Panayır maymunu gibi dolaşıyon etrafta.

Ne diyo bu be

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
fft16_mf4106497.Jpeg

KOÇ: Dediğim dediktir. İstediğini mutlaka ele geçirir. Bildiğin yüzsüz la bu.

BOĞA: Arkadaş canlısı gibi görünür ama çok çıkarcıdir. Çıkari olmayanı yarı yolda bırakir. :mad:

İKİZLER: Esprili, çok sevecen ve sevimlidir. Aslında mal oluşu bunu sevimli yapıyo.

YENGEÇ: Dostlarına gereğinden fazla önem verir, yada biz buna köprüyü geçene kadar ayıya dayı der, diyelim .

ASLAN: Tek gülüşü ile kovulmayacağ. kalp yoktur. Keşke gülerken bi aynaya baksa. Hahahaha bak yine gülesim geldi.

BAŞAK: Kalbinde asla kötülük yoktur. Yani öyle davranış sergiler. Oysa ne fesat, ne lanet ve ne düzenbazdir aman aman.

TERAZİ: Acayip üşengeçtir, bıraksan günlerce uyur. Ha kış uykusunda olan ayı ha bu.

AKREP: Çok tehlikeli ve bir o kadar salaktır. Bundan zarar gelmez, beceremez yani. Oy safim benim

YAY: Sadıktır, sevdi mi çok sever. Tabi paran varsa sever yoksa zaten yüzüne bile bakmaz. Öyle çıkarcı ve lanettir.

OĞLAK: Naerttir, yalan söyler, kaypaklık yapmaz gibi gözükür ama en kral kaypak bunlardan çıkar.

KOVA: Verdiği sözde duramaz beceremez yavrum yazık. kolpa yapmaya çalışır sadece çalışır yani.

BALIK: Kırılgan ve alıngan. Ha evde evcil hayvan beslemişsin ha hayatına bunu almışsin hahahaha tamam len şaka haha çok güldüm kusura bakma haha.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
İKİZLER: Esprili, çok sevecen ve sevimlidir. Aslında mal oluşu bunu sevimli yapıyo.

:mad:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
♈ KOÇ: Senin değerini kaybettiğinde anlıyorlar. Senin gibi güler yüzlü, tatlı bir insanın kalbini kırmaktan ne anlıyor bu insanlar.

♉ BOĞA: Annen seni mübarek günde mi doğurdu bilmem. O kadar tatlı bir insansın ki ama hala üzüyor seni.

♊ İKİZLER: İkizlerle iyi geçinin aksi takdirde sonuçlarından kimse sorumlu değildir. Dobra,dediğim dedik ve baskın karakterlidir canını yediğim.

♋ YENGEÇ: Sen huzursuzluk çıkmasın diye alttan aldıkça tepene çıkıyo insanlar. Boşver şunları be kimse senden değerli değil.

♌ ASLAN: İnsanlar senin kıymetini hiç bilmiyor be odun mu bunlar? hödük mü? Bir gün seni kaybederlerse mumla ararlar.

♍ BAŞAK: İnsanlara mesafeli yada soğuk geliyosun ama içindeki canayakınlık ve sevecenliği görmek için seni daha yakından tanımaları gerekiyor.

♎ TERAZİ: Bu aralar yeni insanlarla tanışabilirsin. Aralarından biri hayatının aşkı da olabilir. Bakımlı gezmende fayda var.

♏ AKREP: Arkandan konuşan iş çeviren çok insan var ama özgüvenli, cool ve takmaz tavırlarınla onları alt ediyorsun. Müthişsin.

♐ YAY: Geçmişe ve geleceğe fazla takılma sen rahat birisin anı yaşa ve şunu düşün 'kimse benden değerli değil.'

♑ OĞLAK: Mücadeleci ve hırslı ruhun herkesin başını döndürmeye yetiyor. Sevdiklerinin arkasında duruyosun ama değer bilen kim.

♒ KOVA: Özgüvenine hayranım. Girdiğin her ortamda resmen ben burdayım diyosun. Kıskançlıktan çatlayanlar var bu yüzden.

♓ BALIK: Sezgilerin o kadar güçlü ki önceden aldığın önlemlerle kimsenin sana zarar vermesine izin vermiyorsun. Aynen devam.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
nav_nov.horoscope.png

KOÇ BURCU
♈ Bir Koç asla kolay kolay ağlamaz. Eğer senin için ağlamışsa sana hiç kimseye vermediği değeri veriyor demektir.

BOĞA BURCU
♉ Sevdiği kişinin kılına zarar gelirse dünyaları yakar bir Boğa. Sevince öyle derinden, öyle içten, öyle çok sever!

İKİZLER BURCU
♊ Bir İkizler yalnız kalmaz. Sadece yalnız kalmayı tercih eder.

YENGEÇ BURCU
♋ Bazen bencil olabilir bir Yengeç ama bu zamanında başkalarının mutluluğunu kendi mutluluğundan çok düşündüğü içindir.

ASLAN BURCU
♌ Bir Aslan'ın ettiği ah'lar hep tutar. Bu yüzden Aslan'a hata yapanın ömrü boyunca iki yakası bir araya gelmez.

BAŞAK BURCU
♍ Bir Başak derdini tasasını anlatamadığı sevgiliyi çöpe atar daha iyi! Çünkü o sevgilisiyle her şeyini konuşmak, paylaşmak ister.

TERAZİ BURCU
♎ Romantizmle eğlenceyi bir araya getirir ve unutulmaz aşklar yaşatır bir Terazi. Bu yüzden de kolay kolay unutulmaz

AKREP BURCU
♏ Bir Akrep kimi istiyorsa onu elde eder. Hemde tek bakışıyla.

YAY BURCU
♐ Bir Yay'ı kazanmak istiyorsan; ona güven duy. Çünkü Yay kısıtlanmaktan ve "bunu yap", "bunu yapma!" gibi emirler duymaktan nefret eder.

OĞLAK BURCU
♑ Bir Oğlak inatçıdır! İlk mesajları hep karşı taraftan bekler. Ölse atmaz.

KOVA BURCU
♒ Düşüncesiz insana gelemez bir Kova! Nerde geri kafalı insan varsa onların olduğu yerden hemen kaçar, asla dayanamaz.

BALIK BURCU
♓ Boşuna uğraşma! Arasan da Balık'la yaşadığın aşkı başkasında bulamazsın.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
İKİZLER BURCU
♊ Bir İkizler yalnız kalmaz. Sadece yalnız kalmayı tercih eder.

Aynen öyle

nk83

Admin
Tepki
83.518
KOÇ BURCU
♈ Bir Koç asla kolay kolay ağlamaz. Eğer senin için ağlamışsa sana hiç kimseye vermediği değeri veriyor demektir.

Her konuda çok zor ağlarım gerçekten enderdir yani :findikim: en son babam için döküldüydü o yaşlar (itiraf geldi kıyamam bana :teselli:)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
horoscope.png

•KOÇ: Karizma dediklerinde, yürek dediklerinde aklıma ilk sen geliyorsun. Tek yanlışın; kalitenin farkında değilsin.

•BOĞA: Allah seni yaratırken %100 pamuk kullanmış sevgilim. Bi insan bu kadar sevgi dolu, bu kadar sahiplenici olur ya.

•İKİZLER: Aşkım iddiaya varım Facebook'ta seni seven 1,000,000 kişi bulabilirim. Bi insan bu kadar sevilir, bu kadar popi olabilir ya.

•YENGEÇ: Bir Afrika'dan gelen sıcak hava dalgası, bir de sen ortama girince esen meltemler. Eşiniz benzeriniz yok...

•ASLAN: Sen artık bu dünyaya fazlasın ya, valla bak. Bi insan her istediğini elde eder mi ya? Valla hayranım itiraf ediyorum sana.

•BAŞAK: Bu alemde bir iPhone bir de sen. İkinize de sadece yanınıza yakışabilecek insanlar bağlanabiliyor. Gerisi hikaye...

•TERAZİ: Para sende, şekil sende, muhabbet sende. Bu insanlar seni niye kıskanıyor sanıyorsun? Ama sen onların seviyesine düşme.

•AKREP: Seni tek kelimeyle nasıl anlatıyolar biliyo musun aşkım ? "Bu sevgili benim olsun, 100 milyon dolar borcum olsun"...

•YAY: Allah hepimize bir gram "umursamamazlık" koymuş. Ama sendeki tüm dünyaya bedel. Maşallah çiçeğim, devam böyle.

•OĞLAK: Seni alır, bebek niyetine evde beslerim ben ya. Bu nasıl bi tatlılık? Triplerin bile ayrı hoş. Seninle olmayanda akıl aramam ben.

•KOVA: Ben hayatımda senin gibisini daha önce görmedim. Senden elektrik alanlar bir bir patlıyor. Voltajın buralara çok çok fazla.

•BALIK: Hayırlısı be gülüm.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
•İKİZLER: Aşkım iddiaya varım Facebook'ta seni seven 1,000,000 kişi bulabilirim. Bi insan bu kadar sevilir, bu kadar popi olabilir ya.

Bul uleyn

nk83

Admin
Tepki
83.518
Ay bitter seninkinin son cümlesine koptum burada :gul:

KOÇ: Karizma dediklerinde, yürek dediklerinde aklıma ilk sen geliyorsun. Tek yanlışın; kalitenin farkında değilsin.
Farkındayım ama çaktırmıyorum karizma oradan geliyor şişşşt :rujsigara: (Al işte ukala dümbeleği yüz vermeyin bana ya :kahkaha:)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
:gul: balık işte :D ne bilem niye öyle boynunu büktü
Epey acımış demekki :hihi:
Seninde fena ara gazı olmuş heee :gulsemmi:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Yok be acımamış da senden artık bir cacık olmaza getirmiş hayırlısı işte yoruma bile gerek duymamış kınıyorum :kptmya: iyiki balık değilim çıngar çıkardı valla :kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar