Dobra Burç Yorumları

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
:kptmya: ileşim mevcut bunları yazanın bacım saldırıya geçerdik :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
fft16_mf4106497.Jpeg

OĞLAK: Bir arkadaşın var böyle sana çok yakın gözüküp aslında mahalle karılarından farksız olan. Onu bana bi versene bişi denicem..

BALIK: Gökten elmas yağsa senin kafana kömür düşer. Böyle şanssızlık mı olur arkadaş ya abdestsiz mi geziyon napıyon? Bi muska yaptır...

KOVA: Aşk hayatının yanında Brezilya dizileri bok yemiş yemin ediyorum. Siz iki taraflı psikopatsınız. Aranıza girecek insanın vay haline amk

YAY: İnsanları bazen o kadar çok boğuyosun ki ellerinde kalacaksın diye çok korkuyorum. Her şeyden şikayet etmeni napıcaz? Rahatsız!

AKREP: Arkadaşlarınla bi konu yüzünden fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Biraz uzak kalman iyi zaten çok akıl veren anten var uzak kal biraz

TERAZİ: Etrafa sevecen görüntüler versen de içindeki buruklukları biliyorum. Sebep olanların suratına King Kong sıçsın sana bir şey olmasın.

BAŞAK: Sevgili başak nasılsın? At tepmiş gibi mi? Ben de öyle düşünmüştüm. Çok yordun kendini bu aralar, mutfağa su içmeye filan gittin lan!!

ASLAN: Lider ruhn yüzünden başına her türlü cenabetlik gelmesi normal şikayet etmeyi bırak. Aşk var ama sen onu da bu yüzden bok edicen.

YENGEÇ: Bu aralar o kadar boş şeyleri kafana takıyosun ki "kafana sıçayım senin" dememek için kendimi zor tutuyorum. S. et her neyse geçecek

İKİZLER: Yeni bir aşk mı geliyor dersin? Babayı geliyor boşa heveslenme bebeğim önümüzdeki kışa kısmet artık. Uzaklara git Alaska iyi gelir.

BOĞA: Kendini çok yorduğunu her fırsatta söylüyorum sana bi gün yollarda ölüp gidecen amk. Sen üşengeç adamsın ya bi kır dizini otur be gerizekalı.

KOÇ: Son zamanlarda aldığın haberlerle sevinmenin bokunu çıkarabilirsin. Yapma sonra kötü düşüş yaşayınca üzülüyosun arabalı vapurum benim.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
KOÇ: Son zamanlarda aldığın haberlerle sevinmenin bokunu çıkarabilirsin. Yapma sonra kötü düşüş yaşayınca üzülüyosun arabalı vapurum benim.

Terbiyesiz :kptmya: kız sende sansürlesene löp diye koymuşsun

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
İKİZLER: Yeni bir aşk mı geliyor dersin? Babayı geliyor boşa heveslenme bebeğim önümüzdeki kışa kısmet artık. Uzaklara git Alaska iyi gelir.

Şapşal nolcek :hihh:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653

Terbiyesiz :kptmya: kız sende sansürlesene löp diye koymuşsun

:gul::gul: ayy ne bileyim cok utandım şuanda :D

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
25177770.jpg

♓ BALIK : İnsanları bir bakışta tanıyabilme özelliğine sahipsin. Yanılmıyorsun bu konuda. Kalbinde fesatlık barındıran insanlardan uzak dur.

♒ KOVA : Sizin için her şeyi göze alabilir, yeter ki aşık olsun. Bu yüzden her yola çıkılır Kovalarla. Yarı yolda bırakmaz O kimseyi..

♐ YAY : Yay burcu kadını cam gibidir. Kırarsanız, kesici hale gelir. Canınızı yakar.

♑ OĞLAK : Oğlak kadını bağırıp çağırıyorsa mutlu olmalısınız. Çünkü gitmenizi istese, zerre gram umursamaz..

♏ AKREP : Herkese hemen güvenme ! Seni çekemeyip hakkında dedikodu yapan çok insan var. Kıskanılıyorsun.

♍ BAŞAK : Gitmek isteyene yolda yaptırır, otoban da Başak yeter ki o gitmeyi bilsin !

♌ ASLAN : Bir Aslan'a asla "Yapamazsın." deme. Yapmak istemese bile sırf sen yapamazsın dediğin için yapar. Öyle de manyaktır bir Aslan.

♋ YENGEÇ : Basit insanların etkisinde kalmayacak kadar sağlam karaktere sahiptir bir Yengeç..

♎ TERAZİ : Soğuk birisi değil aslında Terazi, sadece herkesle muhatap olmuyor. Kalite ve seçicilik meselesi.

♊ İKİZLER : Her şeyin farkındadır ama belli etmez İkizler..

♉ BOĞA : Düşmanının bile adam olmasını ister bir Boğa. Karaktersizliğe Boğa'nın dünyasında yer yoktur.

♈ KOÇ :Kırıldıkları zaman kendi kabuklarına çekilir ve uzun süre sessiz kalırlar Bu sessizlikleri sizi çileden çıkarabilir. Kırmayın onları.

nk83

Admin
Tepki
83.518
♈ KOÇ :Kırıldıkları zaman kendi kabuklarına çekilir ve uzun süre sessiz kalırlar Bu sessizlikleri sizi çileden çıkarabilir. Kırmayın onları.

Kırmayın beni :utan:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
♊ İKİZLER : Her şeyin farkındadır ama belli etmez İkizler..

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
burclar-tr-arsivim.tr.gg.gif

•BALIK: Bir "balık"ın ne kadar Zeki olduğunu anlamak için sakın uğraşmayın. Çünkü zeki neyi değildirler. Bildiğin dangalak la bunlar. Oy oy alık alık bakma ama.

•KOVA: İyi bilinmeli ki, bir "kova"nın affetmiş olması O'na yapılanları unuttuğu anlamına gelmiyor. Bu lanetin kesin bi işi düşmüştür de o yüzden affetmiş ayaklarına yatıo. Az üçkağıtçı değil bu.

•OĞLAK: "Oğlak"ın bir insanın hayatına gelişi de, bir insanın hayatından gidişi de muhteşemdir! Hayatta Unutamazsın. Çünkü bi insanın hayatına kaç defa bir embesil girip, çıkabilir ki. hahaah çok mu ezdim la :S

•YAY: Bir "yay" önce dolar sonra patlar. Her patlamasının vardır mutlaka bir öncesi. E be salak direk patlasana ne die kendine zulüm edion. Yayık ayran var içer misin?

•AKREP: Bir "akrep"in sevgisinin tamamına sahip olduğunda değerini bilmezsen, Kaybettiğinde o kafayı çok duvarlara vurursun. Neden daha önce kaybetmedim diye. Aman aman evlerden ırak bilader.

•TERAZİ: "Terazi" aşık olduğu insanı her şeye değer bulur ve onun için her şeyi göze alır. Çünkü "terazi"ler sevdikleri zaman çok severler. Çünkü başka bi aptal kabul etmez bunları o yüzden kendini kabul ettiren birisi oldumu severler yani.

•BAŞAK: Ederi kadar değer verir "başak"karşısındaki insana ve bir "başak"ın gözündeki değerini kaybedersen bedeli O'nu kaybetmek olur. Ki bu Allahın bir lütfudur. Eğer kaybolmuş bi başak görürseniz lütfen polise haber vermeyin.

•ASLAN: İntikamcı değildir ama kendisine yapılan kötülüğe karşılık vermeden içi rahat etmez bir "aslan"ın. Öyle de fesat lanet birşeydir. Hani derler ya; "evlat olsan sevilmezsin" diye, aha o bu işte.

•YENGEÇ: Pişman olacağını bilse de yapar "yengeç". Çünkü bir "yengeç" için, dangalaktır. E be gerizekalı yarim pişman olacaksın yapma işte.

•İKİZLER: Bir "ikizler"i kıskandırmaya çalışırsan yapacağı tek şey aptallığını izlemek olacaktır. Her şeyin çok çabuk farkına varır "ikizler" Ama başka bir aptalı izlemek onları sinir eder çünkü herzaman kendini izlemeye bayılırlar.

•BOĞA: Kalabalık bir ortamda, bütün gözler tek bir noktaya bakıyorsa bilin ki orada bir "aptal" vardır. Yine saçma sapan hareketler yapıodur kesin bu boynuzlu.

•KOÇ: Burçlar içinde çok özel bir yeri vardır "koç"ların, her yönüyle lider olduğunu zanneder çevresindekilere aptallıklarıyla.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
•İKİZLER: Bir "ikizler"i kıskandırmaya çalışırsan yapacağı tek şey aptallığını izlemek olacaktır. Her şeyin çok çabuk farkına varır "ikizler" Ama başka bir aptalı izlemek onları sinir eder çünkü herzaman kendini izlemeye bayılırlar. Ayy evetttt :1:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
tumblr_mdj9xx97hy1rpb56ko1_500.jpg

BALIK: Bu kadar naif olmamalısın arada tatlı sert davranmalısın pıtırcığım yoksa etrafındakiler senin iyi niyetini kullanmaya devam edecekler. Sen biraz salaksın bunu anlamazsın ben uyarayım istedim.

KOVA: Gereksiz tavırlarını bi kenara bırakmalısın şekerim, yoksa jüpiter bile sana yorum göndermeyecek haberin olsun. Zaten sende çok gereksizsin aslında.

OĞLAK: Sevdiğin kız elden gidecek sen hala bi teklif yapmayı beceremedin be utangacım. Azıcık çık kabuğundan. Hadi hayırlı haberlerle gel duygusal terminatörüm.

YAY: Arkadaş ortamlarına daha sık katılmalısın tatlım, espirili eğlenceli saatler seni bekliyor. Ama senin katıldığın yada katılacağın ortamdakilere üzülüyorum yazık onlara.

AKREP: Acele işe şeytan karışır derler nazlı yarim. Bu acelecilik niye bazı şeyleri ağırdan almazsan sonuçları pişmanlık olabilir. Yada içine kaçabilir.

TERAZİ: Hedeflerin hep yüksek iyi hoş ama bu kadar kendinden emin dolaşman iyi değil dikkat et isteklerin tersine dönmesin. Bilirsin giren şemsiye açılmaz hacı.

BAŞAK: Kendi bildiğini yapmaktan geri kalmamanı anlıyorum ama insanları biraz dinleyip anlamaya çalışsan senin için daha iyi olacak. Senin iyiliğini istiyolar şapşal.

ASLAN: Senin canını yerim, nasıl pozitif yaklaşıyorsun olaylara bıraksalar yuva açıp çocuklarla oynayacaksın. Pozitifliğin hiç bitmesin hatta gel birlikte pozitif olalım aşk iksirim.

YENGEÇ: Kıskançlığının dozunu biraz daha arttırısan etrafında ne sevgili ne arkadaş ne de dost kalacak şekerim, kendine çeki düzen ver. Demem o ki az insan ol. Öptüm.

İKİZLER: Eski sevgiline takıntılı kalıp hayatı neden kendine zehir ediyorsun, artık kendine yeni birini bul ve mutlu olmaya çalış tatlım. Valla bezdirdin bizi.

BOĞA: Kırk kere söylüyorum anlamıyorsun şu kıskançlığını inatcılığını aşk hayatına bulaştırma diye, hiç dinlemiyorsun ne kendini nede bizi be kaldırım mühendisim hiç..

KOÇ: Bu ara kendini yemeğe vurmuşsun kuzum hayırdır? Çık bi evden, gez dolaş içine ata ata bi hal oldun kıyamam ben sana.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
İKİZLER: Eski sevgiline takıntılı kalıp hayatı neden kendine zehir ediyorsun, artık kendine yeni birini bul ve mutlu olmaya çalış tatlım. Valla bezdirdin bizi.

sende beni bezdirdin be yorumcum :gul:

nk83

Admin
Tepki
83.518
KOÇ: Bu ara kendini yemeğe vurmuşsun kuzum hayırdır? Çık bi evden, gez dolaş içine ata ata bi hal oldun kıyamam ben sana.

Yok be asıl bu ara yemek olayım yok :D

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
tumblr_mqv03sH40o1qf6rvbo1_400.jpg

•Kova: En eğlenceli aşklar ve en güzel arkadaşlıklar Kova'yla yaşanır. Çünkü panayır maymunu gibidir len bunlar, her eve lazım bu palyaçolardan hahahaha. Midene dikkat et bu ara dana gerdanim.

•Oğlak: Tanımadıklarına ya da ilk tanıştıklarına karşı mesafeli ve ciddi bir tutum sergiler bir Oğlak. Kendisi gibi davransa hakkında "gerizekali lan bu" diyeceklerini bilir çünkü. Ama sevdiklerinin yanında bir başka şebektır bu benim keçi bokum.

•Yay: Kötü şeyler yaşamışsa bile, şansı ona yardım eder ve kötü giden her şeyin altından kolayca kalkar bir Yay. Fakat bu aralar şans uzak sana yaprak sarmam şimdi salak salak gülmeyi bırakta duşa gir. Sağ omuzdan 3 kez su dökmeye başla.

•İkizler: Bugün birini severken,yarın başka birinden hoşlanmaya başlayabilir İkizler. Böyle güvenilmez, düşman başına bunlar. Ama gözü senden başkasını görmüyorsa gerçekten aşıktır. Ama böyle birşey hiç olmadı olmayacak ta, sadık kalamaz la bu hayran gönüllü.

•Boğa: Hiç uğraşmadan bir Boğa'yı yenersin! O her zaman dimdik duracak ve her şeye rağmen gülerek yoluna devam edecektir. Yani kendisi öyle olacağını zannediyo. Yazık len kimin ahini aldin da bu hale geldin.

•Başak: Bir Başak kolay kolay birini sevip ona bağlanmaz! Hatta kimseye bağlanamaz Çünkü herkesi kendisi gibi zannettiği için kolay kolay güvenemez. Sana bağlanmışsa boku yedin çünkü kovsan da gitmez bu yüzsüz.

•Yengeç: Hadi koy bir Yengeç'in yerine birini koyabilirsen. Yok hacı koyamazsin. Çünkü bunun yerini dolduracak bir saf, salak biri daha yok yer yüzünde. Çok mu ezdim len.

•Terazi: Terazi'nin en nefret ettiği şey; bağırarak kavga eden insanlardır. Halbuki sessiz sakin anlaşarak, el sıkışarak kavga etsinler demi. . Bu kadar saçma bir burç olamaz. İmkansız. Valla olamaz. Allah bizi bunlardan korusun.

•Aslan: Bir Aslan seni koruyup kolluyorsa seni seviyor demek değil, yarın birgün işi düşerse senden yardım istemek içindir. Böyle çıkarci, sinsi, kendi çıkarini düşünür bu.

•Balık: Bir Balığın 6. hissi asla yanılmaz. Bundan başka da his yoktur bu duygusuz odunda. Söyle bakalım 6.hissin ne diyo benim için? Haha dangalak ya haha güldürdü beni.

•Akrep: Bir Akrep dış görünüşe bir yere kadar önem verir. Onun için önemli olan karşı tarafın zeki olup olmamasıdır. Zekilerle ASLA yapamaz! Zekasi buna yetmez o yüzden kendi gibi zeka özürlü biri olsun ister.

•Koç: Koç'un hayat felsefesine göre; o hiçbir zaman kaybetmez. Ona göre kaybeden daima karşı taraftır. Hep bu yüzden kaybettmıştır ama halen aynı şeyi yapmaya devam ediyo. Yapma artık dom dom kurşunum.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
ee_43_14.png

♓ BALIK : Tutku nedir bilmez, duygusuz, 6. hissii yoktur, kötü yürekli, merhametsiz, sulugöz, nazara gelen..

♒ KOVA : Arkadaş düşmanı, iradesiz, başına buyruk, sevimsiz, tatlı, dış görünüşüne önem vermez, insancıl değil, bağımsız.

♑ OĞLAK : Güvenilmez, kararsiz, tutku nedir bilmez, sevdiklerine kıyan, asi ruhlu, sabırsiz, merhametsiz, eşsiz, ihtiyaç duyulmayan..

♐ YAY : Meraklı, patavatsız, kötü niyetli, espriden anlamayan, özgür, ukala, kaprisli, eşsiz aptallık sahibi, konuşkan, suratsiz.

♏ AKREP : Ruhsuz, rekabetten korkan, dengesiz, kendinı beğenmiş, şuursuz, korkak.

♎ TERAZİ : Unutkan, saf, pis kokulu, kıro, dengesiz, ihaneti seven, güvenilmez.

♍ BAŞAK : Çirkef, havalı, ciddiyetsiz, umutsuz, alış veriş aptali, kimse ilgi göstermez buna.

♌ ASLAN : Kendini eşsiz sanar, yalaka, kurnaz, çıkarcı, sınırlı, asabi.

YENGEÇ: Tuttuğunu. Koparmayı bilmez, ilgi delisi, süslü, kokoreç sever, insan demeye bin şahit lazım buna.

♊ İKİZLER : Geveze, akılsiz, kararsiz, dedikodu abidesi, iğrenç espiri yapar, insana zararlı.

♉ BOĞA : Pratik, sabırsiz, ayakkabi meraklısı, ürkek, yılışik, tuhaf fikirleri olan, dangalak.

♈ KOÇ : Cesurun c si yok, asabi, hemen kızar, yemeyi sever, çıkarcı, lanet, kıskanç, evlat olsa sevilmez.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
tumblr_lpq6ydi4Bz1qi0g92.jpg

KOÇ: Yeni mekanlar keşfedecek, yeni insanlarla tanışacaksın hayatım. Bu insanların yarısı tabii ki de yavşak çıkacak ama iyisi de yok değil.

BOĞA: Kendine bir süre tanıyıp yarım bıraktığın işleri tamamlaman lazım. Nereye kadar goygoy nereye kadar eğlence ya bi kendine gel lan.

İKİZLER: İlişkilerinde özgürlüğü arıyor, karşındaki insanları kısıtlamaya bayılıyorsun değil mi? Hayatım yalnız ölcen.

YENGEÇ: Eski sevgilini çok mu özledin? Anılar birbir aklına mı geliyor? Beraber geçtiğiniz yollardan geçerken hüzünleniyor musun? Bizene.

ASLAN: Hayatında değişikliklere yer vermelisin artık, git iki ekşın yap yunus polisinin kaskına vur kaç ne bileyim kurtul şu monotonluktan.

BAŞAK: Özel hayatın tam bir Yılmaz Morgül. İş hayatın tam bir Hilal Cebeci. Bunun sonu kötüye varıyor hayatım kendine gelmelisin artık.

TERAZİ: Dengesizlik üzerine master yapmış bir insanın burcunun terazi olması kadar da saçma bir şey yok he. Valla bak değiştirelim mi?

AKREP: Sizin bu adınız çıkmışlığını napıcaz biz? Arada bi isyan ettiğiniz oluyor bu konuda ama ne yapalım aga sizin de %90'ınız öyle ya.

YAY: Kendine bi iş edinsen süper güzel bir şey olabilir yoksa sen bu gidişle boşa yaşıyıp götünü kaşıcaksın. Böyle de mutlusun anlamıyom ki.

OĞLAK: Kıskançlık, senden çektiği kadar kimseden çekmemiştir. Bi sürprizler karşılaşabilirsin ve "bu muydu " tepkisi verebilirsin.

KOVA: Destek aldığın insanlar var, köstek olanlar da, puşt olanlar da var. Çevrende her çeşit insan var amk bi temizlik yapman lazım artık.

BALIK: Kafan çok ayrı çalışıyor bu aralar. Bi şeye yaramasa da güzel fikirlerin var hayatım. Bence bunları bi kenara bırakıp aşk hayatına bak.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
İKİZLER: İlişkilerinde özgürlüğü arıyor, karşındaki insanları kısıtlamaya bayılıyorsun değil mi? Hayatım yalnız ölcen.

:D :D heyaa bayuluyom

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
tumblr_lpq6ydi4Bz1qi0g92.jpg

♈ KOÇ : Onda farklı bir şeyler vardır. Gizemlidir, büyülüdür. Anlatılmaz yaşanır..

♉ BOĞA : Her yıkılışta daha güçlü ayağa kalkar, kimseye ihtiyacı yoktur. Tek başına bir ordudur O'nun yüreği..

♊ İKİZLER : Herkese iyi niyetli yaklaşır. Bir kere affeder tekrarı yoktur. Şansınızı zorlamayın..

♋ YENGEÇ : Sizi bitirmişse bitmişsinizdir. Katiyen dönüş yoktur onun için. Çünkü o yanlış yapılmayacak kadar temiz kalplidir.

♌ ASLAN : Bir Aslan kesinlikle rol yapmaz. Kendini sevdirmeye çalışmaz. Zaten sevebileceğiniz doğal bir yapısı vardır..

♍ BAŞAK : İçinize işleyen etkileyici bakışlara sahiptir. Güçlüdürler yıkılmaz bir kale gibi oldukları için acıya dayanıklı olurlar..

♎ TERAZİ : Alın bunları evlenin, arkanıza bakmayın. Bir ömür bunlarla geçer. Hem de çok güzel geçer..

♏ AKREP : Samimi ve doğalsanız bir şansınız olabilir. Ama değilseniz boşuna çabalamayın..

♐ YAY : Herkese yardım etmek isterler. Bu yüzden Yay'lara iyilik melekleri derler. Fakat kanatları olmadıkları için bazıları anlayamaz..

♑ OĞLAK : Hem aklı başında hem de eğlenceli olmak gibi fantastik bir yönü vardır..

♒ KOVA : Kendinden emindir. Tatlı bir ukalalığı vardır. Mesafeli durmayı tercih eder fakat aslında sıcakkanlı ve canı yakındır.

♓ BALIK : Pek zarif, pek alımlı pek bir kendine has tavrı olan bu hanım, Sadece ait olduğu kişiyle yaşayacak kadar temiz ve sadıktır..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar