Çörekotu Yağı İle Göğüs Büyütme

meltem özge

Yeni Üye
Tepki
1
ya bişey sorucam arkadaşlar bu çörek otu yağını kullanıcam da sürekli mi devam etmeli biraz büyüdükten sonra bırakmak istiyorum ben ama eski haline geri dönermi sizce ?

Tepki
26
ellerde veya vucudun neresınde olursa olsun egzama yada derı hastlıgı olan kuullanamaz kesınlıkle zararlı yan etkısı hemen yayılıyor egzemanın artmasına sebep oluyor

bsra

Yeni Üye
Tepki
0
bende kullandım bu yağı ama faydasını gremedm gerçekten psikolojımı etkiliyor lütfen gerçekten fayda sağlayan tawsiye warmı

Tepki
26
ben artık bıraktım o işleri tatlım yaaa
....ınan umutsuz derım hıc kımseye ınanama ...guvenme hayalde kurma

...cunku gecıcı etkı yapıyo ....benım kocaman dı eskı ye gore ....guya buyudu benım ...memısler....ama suan ...eskı halıne gerı donduler....yazıkkı

Tepki
26
bazıları buyuyo dıyor ne kadar dogru bılmem ...artık zamanımı bosa harcamak ıstemıyorum..bos seyler onlar.....gecen sene ....kasım ayında basladım vee 1ay kadar oldu..bırakalı...kulladım ..sayısızca tarıf.....her solenenı yaptım....sertlestı 1 seyler oldu ...ama dedım yaaa gecıcı..etkı yaratıyor... kalıcı olmuyo.....bosuna leş gibi kokularla gezdımmm...1 gun araba lastıgı gıbı koktum ..1 gun egsoz gıbı1gun icki içmiş gibi...rezeneden dolayı....tabı... bıde anansondan...hanı rakı gıbı kokuyoyaaa
..hatta ..benım oglanı...okula goturdum ...ondan oncede rezene ıle karısık anason cayı icmiştim...ögretmende ..bndekı kokuyu farkeettı..ve dedıkı kendı kedne ...ınsanlar artık sabah icmeye baslamıs dedı bıde bana baktı soyle sora alah allah dedı adam....yaaa canım sen bosver ole seylerı baka ablanı dınle ....kendınle barısık ol...herseyden once kendını sev ....herseyını öv ...bosver otesını ...ne yapacaksın....ötesini...sımdı sen dersın ben cokk duydum bu laflarııı..dıye ..gercek buu
bak ben ne kılo alıyorum ne bısey..herkes benım gıbı olmaya calısıyo..bnde nanakorluk ya onlar gıbı olmaya calıyorum

tüçe

Yeni Üye
Tepki
0
benimkiler çok küçüktü bide doğum yaptıktan sonra sarkmıştı solmuş balon ggibilerdi 35 yaşımdayım çok hoş oldular ama geçicimidir bileme fiziğim düzgün incecik belim var giydiğim yakışır ama bu göğüslerimin küçük olmasından gözüm bişey görmüyo takıyorum

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
benimkilerde çok küçük denemediğim birşey kalmadı diyebilirm. çörekotu yağınıda denedim masaj yaparak. sıkılaştı ama büyüme yoktu :( birde tüylenme yaptı göğüs çevremde o yüzden bırakmak zorunda kaldım.

buhra

Yeni Üye
Tepki
1
kızlar 30 yaşındayım 5 yıllık evliyim göğüslerim biraz sarktı bende dolgun iri ve dik dursunlar diye aaraştırdım,dün akşam aktardan çörekotu yağı aldım mersin yağı ve rezene aldım önce çörek otu yağını bi güzel masajla 10 dk yedirdim,arkasındanda mersin yağını uyguladım ve streçi koparıp sütyen hizasında yapıştırdım ama bastırmadan, sonraa sütyenimi taktım ve rezene çayımı attım ılık suya içtim,inanın fark ediyo sabah göğüslerim adet olcakmışım gibi acıyo şişiyo galiba faydası olcak gibi:gulegule:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Insallah faydasini görürsünüz, sonucu yazarsiniz bizede.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar